Kullanıcı Paneli

Şifremi unuttum?

Blog

Dünyanın en şifalı bitkilerinden biri olan sarımsak, saçlar içinde oldukça faydalı bitkilerden biridir. Fakat insanların metabolizma ve vücut yapılarının farklı olması nedeniyle; her bitkinin her insanda aynı sonucu vermediğini gözlemleyen ekibimiz; bu şifalı bitkiye 5 bitki, klinik çalışmalı trighogein (saç dökülmesine karşı faydası in-vivo testlerle kanıtlanmış), çinko ve provitamin b5 de ilave ederek etkisini arttıracak ve daha hızlı sonuç elde edecek şekilde ederek garlex sarımsak şampuanını geliştirmiştir.

Garlex saç bakım ürünleri hangi konularda etkilidir?
Saçın aşırı dökülmesi, saçların yavaş uzaması, kepeklenme, hacimsizlik, saç derisine yeterince tutunamama, zayıf saç teli ve kırılma, minik sarı tüycüklerin büyümemesi, kuru saçları nemlendirme, yağlı saç sorunu, matlık, sertlik ve tarama sorunu vb.

Üreticiden tüketiciye güvenle..!

Memnuniyet garantili ürünler…

Garlex ürünlerini kullanmaya başladığınızda, zaman içerisinde (1-3 ay) size olan uyumu ve etkisi meydana çıkmaktadır. Bu doğrultuda çoğu kullanıcı yeterli seviyede olumlu sonuç almaktadır. Yeterli seviyede istediği sonucu alamayan kullanıcılar için ise özel çalışmalarımız devreye girmektedir.

KİŞİYE ÖZEL ÜRÜNLER HAZIRLIYORUZ…

1. Aşama; Garlex ürünlerini kullanıp yeterli seviyede sonuç alamayan kullanıcılarımızı öncelikle dinleriz. Sonuç için beklentinin doğru olup olmadığından emin oluruz. Ürünün doğru kullanılıp kullanılmadığını etüt ederiz. Eksiklik varsa gideririz. Aylık periyotlarda bilgi verilmesini talep ediyoruz.

2. Aşama; Ürünleri doğru şekilde kullanıp yeterli seviyede sonuç alamayan kişiler kullanım şeklinde değişiklikler öneriyoruz. Kişinin bulunduğu ortam, beslenme, stres gibi güncel hayatını etüt edip gerekli önerilerde bulunuyoruz.

3. Aşama; Bu aşamada kişinin durumuna göre kişiye özel ürün geliştiriyoruz. Kişinin durumuna göre, gerek ekstra yoğunlaştırılmış ürünler hazırlayıp gönderiyoruz, gerekse ilave farklı karışımlar hazırlıyoruz.

Garlex Sarımsak Şampuanı Kullananların Yorumları:

ERGİN KALEM
Özel Sektör (31) Eskişehir


Saç Dökülmesi, hızlı saç uzaması, hacim ve gürleşme garlex sarımsak şampuanı ile artık çok kolay.!
Bilimsel araştırmalarla faydaları kanıtlanmış bu şifalı bitki kolay ve pratik kullanılacak şekilde, kokusu giderilmiş olarak garlex sarımsaklı şampuan içeriğinde yoğun miktarda yer almaktadır.

Aşırı saç dökülmesi probleminin çözümü için çeşitli ürünlere büyük ücretler ödemeniz gerekmez… Neden mi?  Aşırı saç dökülmesini engellemek, saçın hızlı uzaması, hacim kazanması ve güçlendirmek için; saç köklerini beslemek ve saçlar için sağlıklı bir ortam oluşturmak büyük ölçüde problemin çözülmesini sağlayacaktır. Garlex zengin besleyici içeriğiyle bu noktada size etkin ve pratik bir yardımcı olarak hizmet verecektir.

Şampuanların esas kullanım amacı saçların temizlenmesidir. Sarımsak şampuanı Garlex ise bu özelliğinin yanı sıra; saç, saç kökü ve saç derisini derinlemesine besleyecek, saçları güçlendirmeye ve daha dolgun görünüm kazanmasına, saç uzaması için ivme kazandırmaya yardımcı olabilecek, zengin bitkisel içeriğe sahiptir. Etkili, hızlı sonuç veren formulüyle farkını hissettirecektir.

2014 yılı bahar ayı sonrası yapılan arge çalışmalarıyla formülün etki oranı yükselmiş, şu an ki (5. nesil) formülü ile kullananlar daha hızlı sonuç almakta ve elimizdeki veriler de memnuniyet oranının arttığını göstermektedir.

Standart paket harici, Garlex Şampuanın yanında ayrıca saç bakım serumu ürünü de kullanılmaktadır. Saç serumu; aşırı saç dökülmesini önlemek konusunda etkisi klinik testlerle kanıtlanmış etken madde içermektedir.



 


Sarımsak Şampuanı Faydaları Ve Saça Olan Etkileri:

 • Aşırı saç dökülmesini önlemeye ve dengelemeye yardımcıdır.
 • Zayıflamış saçlar ve minik tüycükleri besleyerek zaman içinde yeniden dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olacaktır.
 • Saçın daha hızlı uzaması için yardımcı olabilir.
 • Kolay tarama sağlar. Saçları yumuşatır.
 • Hacim ve kalınlık kazandırarak saç saplarını kuvvetlendirir.
 • Saç saplarının saç derisine daha sağlam tutunmasını sağlar.
 • Parlaklık canlılık kazandırır.
 • Saç diplerindeki kepeklenmenin giderilmesine yardımcı etkin maddeler içerir.
 • Saçların yağ ve nem oranını dengelemeye yardımcıdır.
 • Zararlı güneş ışınlarından korumaya yardımcıdır.
 • Sarımsak başlı başına saç için oldukça faydalı bir bitki iken, ilave bitkiler ve klinik çalışmalı etken made de kullanılarak sonuç alma kalitesinin artması hedeflenmiştir.

Sarımsaklı Şampuanın Kullanımı:

Ürünü en az 3 ay düzenli kullanmanız önerilir. Nedeni kısaca şu şekilde açıklanabilir. Küçük tüycüklerin hacim kazanarak tekrar saç kıvamına gelmesi 12-18 ay civarı sürmektedir.

Vücutta beyin ve sinir hücreleri hariç tüm hücreler 3 ayda kendini yeniler. Bu yenilenme sürecinde saçın ihtiyacı olan besinler bolca verildiğinde yenilenen hücreler daha sağlıklı ve güçlü doğacaktır. Güçlü doğan hücreler her türlü olumsuzluğa karşı daha dirençli ve dayanıklı olur.

Yanlış Beklentiler..!

1-2 ay gibi kısa sürede sonuç beklemek. Bazı bireyler 1-2 ayda sonuç alabilirken, bazı bireylerin sorun derinliği yüksek olduğundan sonuç için zaman gerekmektedir.

Bir saç telinin ömrü kişiden kişiye değişmekle birlikte 3-5 yıldır. Ömrü 3-5 yıl olan bir organımız için bir kaç aylık süre zarfında net sonuç beklemek çok doğru olmasa gerek. Saç dökülmesi konusundaki sorunları uzun soluklu ve sürekli kaliteli besleme yaparak, her yeni gelen saç saplarının güçlenmesi sağlanması sonucu kalıcı sonuçlar oluşturulabilir.

Genetik saç dökülmesi sorunum var çözülür mü? Bu tür bireyler saçlarını besleme noktasında daha titiz olmaları önerilir. Çünkü bazı bireylerin saç sap ve köklerini belenmesine engel durumlar olabilir. Genetik yatgınlığa sahip bireylerin sürekli veya uzun soluklu saç dökülmesine karşı, garlex ürünleri ile saçlarını yoğun bir şekilde beslemesi olumlu sonuçlara neden olacaktır.

Garlex Saç Bakım Setini En Verimli Nasıl Kullanırım?

(SERUM ve ŞAMPUAN)
Saçları yıkamadan 1-2 saat önce saç bakım serumu (En az 2 saat saçta bekletilmeli)
Sonra şampuanla yıkama (Köpürtme esnasında en az 3-5 dakika saçta bekletilmeli)
Duruma göre saç dökülmesine karşı serumu akşam yatmadan spreyleyip sabaha kadar saçta bekletip, sabah yıkama yapabilirsiniz.

Dikkat edilecekler:
Maksimum fayda için bekleme sürelerine mutlak uyulmalı. Saç derisi ve köklerinin, bitki özlerini ve ürün içindeki besinleri emebilmesi için bekletmeler önemlidir.
Belirtilen süreleri en az şeklindedir. İstenilirse saçta bekletme süresi artırılabilir.
Saç diplerine 10 parmak ile önden arkaya doğru masaj uygulanması ekstra fayda sağlar. Harmanlama yapmadan düz olarak önden arkaya. Saç diplerini kırmamak gerekir.

Bilgilendirme ve destek için iletişim bölümünden yada
Tel: 0222 2301272 Cep: 0544 2301272
Herhangi bir şikayet, soru, bilgi alma isteğiniz olursa; hiç çekinmeden müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Bazen korkulan nokta doğal olarak olması gereken olabilir…!!!

 

Saç dökülmesini önlemek için şampuan adlı makalemizi incelemeniz, garlex saç bakım ürünlerinin nasıl bir çalışma ile fayda sağladığını algılamamız açısından yararlı olacaktır.

El Yüz Boyun ve Vücut Bakımı

Garlex sıkılaştırıcı antiaging krem bitkisel yağlar ve klinik çalışmalı etken madde proteasly ile güçlendirilmiş yüksek etkiye sahip, hızlı sonuç veren formül ile üretilmiştir.

Yaşlanma karşıtı bakım sağlamakta ve hızla cilde nüfus ederek yenilenme sağlamaktadır.

İçeriği (İçindeki bitkisel yağlar) :

Bitki İsmi     İngilizce ismiIncı Name          
Üzüm Çekirdeği YağıGrape Seed OilVitis Vinifera Seed Oil
Nar Çekirdeği YağıPomegranate Seed OilPunica Granataum Seed Oil
Kayısı Çekirdeği YağıApricot Seed OilPrunus Armeniaca Seed Oil
Zeytin YağıOlive OilOlea Europaea Fruit Oil
Sarı Sabır YağıAloe Vera OilAloe Barbadensis Oil
GliserinGlycerineGlycerin

İçeriğinde Kullanılan Klinik Çalışmalı Hammade Proteasly: Cilt sıkılığı ve elastikiyeti için bitkisel komplex tir.

Ürün içinde kullanılan Proteasly etken maddesinin aşağıda sıralanan etkileri klinik araştırmalarla test edilmiştir

Klinik çalışmalar:
24 saat uygulama sonrasında daha elastik bir cilt
42 gün uyguma sonrasında daha sıkı bir cilt

Garlex Sıkılaştırıcı Krem

Garlex Sıkılaştırıcı Krem

Eğer saç kökleri ölmemiş, çok aşırı derecede saç kökündeki tüycükler zayıflamamış ise, doğru besleyici içeriğe sahip ürünlerle sonuç almak mümkündür. Düzenli kullanım ve gerekli zamanı tanıyacak kadar sabır ile eski saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Aksi durumda en iyi saç çıkarıcı ürün, 1 ayda 2000 yeni saç teli, hemen saç çıkarmaya başlıyor gibi yanıltıcı reklamlara dikkat ediniz. Duygularınıza sahip olup lütfen gerçekçiliği elden bırakmayınız.

Güzelliği bir bütün olarak görürsek bu bütünün en önemli parçalarından birisini de saçlar oluşturmaktadır. Güzel, parlak, uzun ve hacimli saçlar herkesin hayalidir. Fakat günümüzde stresli bir hayat, dengesiz beslenme, hava kirliliği, kimyasal kozmetik gibi etkenler saçların dökülmesini arttırmış ve saçların kırılmasına sebep olmuştur. İşte bugün de saçlarımızı bu olumsuz etmenlerden korumak, sağlıklı görünmesini ve hızlı uzamasını sağlamak için bazı doğal yöntemlerden bahsedeceğiz.

Doğal yollarla saç uzatma yöntemleri, bahsedeceğimiz şekilde evinizde kolayca bulabileceğiniz veya oldukça cüzi miktarlara alabileceğiniz malzemelerden ve yöntemlerden oluşmaktadır. Sizlere tavsiye ettiğimiz ürünlerden başka markanın ürünlerini de kullanıyorsanız o markaya ait saç uzatma ürünlerini de kullanabilirsiniz. Hatta sizlere kolaylık sağlamak amacıyla da bitkisel ürünlerden oluşan sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer yoksa hem doğal hem de daha ucuza bakım yapmak için sizlere Anlatacağımız saç uzatmanın yollarını uygulayabilirsiniz. İşte 1 ayda saç uzatmanın yolları konusunda fazlasıyla işinize yarayacak en etkili yöntemler.

Sık Sık Masaj Yapın!

Saçların uzamasını sağlayacak en kolay ve doğal yöntemler arasında saçlarınıza sık sık masaj yapmanız olacaktır. Saçlarınıza nemliyken masaj yapmanız saç diplerindeki kan akışını hızlandıracağından dolayı hem rahatlamanıza hem de saçlarınızın yaklaşık 1 ay kadar kısa bir sürede uzamasını sağlayacaktır.                   

Sarımsak Şampuanını Kullanın!

Sarımsakta bol miktarda sülfür, selenyum ve vitaminler bulunmaktadır. Bu yüzden de saçların dökülmesini önlemekte ve kısa zamanda uzamasını sağlamaktadır. Siz de saçlarınız kısa sürede uzamasını istiyorsanız sarımsak şampuanı kullanın. Sarımsak şampuanına örnek olarak da Bitkisel kozmetik ürünler alanında kalitesiyle adını duyurmuş olan Garlex firmasını tavsiye ediyoruz. Siz de kullanın tavsiyemizin boşa çıkmadığını göreceksiniz.

Kilolarınızdan Kurtularak Kalorinizi Enerjiye Dönüştürün!

Vücudunuzdaki mitokondri miktarını arttırmak metabolizmanızı hızlandıracaktır. Mitokondri, harcadığınız kalorilerinizi, oksijenle birleşerek enerjiye çeviren hücrelerin içinde yer alan organeldir. Mitokondri, kalp, karaciğer ve kaslar gibi çok çalışan hücrelerin başında yer alır. Deyim yerindeyse vücudun enerji deposudur. Mitokondrinin kalorileri oksijenle birleşerek enerjiye çevirmesine metabolik hız denir. Vücuttaki metabolik hız arttıkça da vücudumuzdaki hücreler daha hızlı çalışmaktadır. Metabolik hız sayesinde de saçların uzama süresi kısalmakta ve istediğimiz saç uzunluğuna sahip olabilmekteyiz. Bu yüzden mitokondri vücudumuz için önemlidir.

Düzenli Beslenin!

Saçların dökülmesinin en temel sebeplerinden birisi de düzensiz beslenmedir. Alınan gıdalar yetersiz ise saçlarda dökülmeye kırılmaya ve başka türlü sorunlara yol açmaktadır. Bu yüzden düzenli beslenme saçlarımız için büyük önem ifade etmektedir. Haftada en az iki gün balık yememiz, taze sebze ve meyveyi olabildiğince sık tüketmemiz gerekmektedir. Düzenli beslenmeye başladıktan sonra saçlarınızdaki değişimi fark etmemenizin mümkünü olmayacaktır.

Saçlarınızı Sabah Akşam Tarayın!

Saçları sabah akşam taramak, baştaki kan akışını hızlandırdığı gibi ölü hücrelerin de canlanmasını sağlamaktadır. Saçları düzenli bir şekilde taramak saç diplerini çabuk beslediği için direkt olarak saçların hızlı bir şekilde kısa sürede uzamasını da sağlamaktadır. Fakat önemli bir detay olarak saçlarınızı ıslakken taramayın. Islakken saçlarınızı taramanız saçlarınızın kırılmasına ve dökülmesine sebep olacaktır. Son olarak da saçlarınızı tararken geniş dişli taraklar tercih ederseniz saçlarınızı taramanız daha kolay hale gelecektir.

Bitkisel Saç Bakım Kremleri Kullanın!

Saçların kısa sürede uzamasını sağlayacak yöntemlerden biri de bitkisel olan saç bakım kremlerini kullanmaktır. Bitkisel saç bakım kremlerini özellikle duştan sonra saçlarınız nemliyken saç diplerinize masaj yaparak uygularsanız saçlarınızın kısa sürede uzadığını fark edeceksiniz. Çünkü bitkisel saç kremleri saçları besleyeceği için hızlı bir şekilde uzamasını sağlar. Saç kremlerini seçerken bitkisel Garlex ürünlerini tercih ederseniz saçlarınız için en doğru kararı vermiş olacaksınız.

Saçların hızlı uzamasında en iyi bitkisel ürünlerden bahsettik. Eğer sizler de saçlarınızın hızlı uzaması için bitkisel ürünleri tercih etmek istiyorsanız bu yazıyı okuyarak derdine çare bulabilirsiniz.

Saçlarınız Hacimsiz Mi Duruyor?

İnce telli , sönük  bir türlü şekil almayıp yüzünüze yapışan saçlar… Tüm bunlar size bir yerden tanıdık geliyor mu  ? Artık saatlerce uğraşıp  daha şekilli dolgun gösterdiğiniz saçlarınızın dakikalar içinde sönüp sizi üzmesine izin vermeyin . Bunun yerine işe saçlarınızı onarıp saç tellerinizi kalınlaştırarak başlayabilirsiniz . Elbette ki saç yapısı ve şekli genetik faktörlerin başında gelir ve buna engel olamayız  yalnızca saç yapınızı birazcık değiştirmek keyfinizi yerine getirebilir. Bu değişimi kimi zaman geçici uygulamalarla (şekillendirme veya kabarık gösterme gibi ) yapmaya çalışabilirsiniz . Ama ne yazık ki bu tür uygulamalar geçici çözümler olmaktan öteye gitmez .

Aromatik terapik bitkisel yağlar ve klinik çalışmalı etken madde karışımıyla garlex şampuan imdadınıza yetişir. Hızlı uzayan hacim kazandıran parlıklık ve sıkı tutunma sağlayan, kırıkları tamir eden bu şampuanı kullandığınızda sonuçlara şaşıracaksınız.

Çinko ağırlıklı saç ürünleriyle Garlex keyfinizi yerine getirmeye yetiyor . Artık aynaya baktığınızda sönük ve yorgun  bir türlü şekil almayan saçlar yerine , saç tellerinizi kalın , canlı ve havalı görebilirsiniz . İçeriğindeki doğadan gelen   bitkisel özleriyle  günlük kullanıma uygun  olup  dilediğiniz zaman saçlarınızı saatler harcamadan saçlara hacim kazandırabilirsiniz .

Ayriyeten siz değerli misafirlerimizin de sitemiz içerisinde göreceği her ürün hakkında nasıl detaylı bilgiler verildiğine de dikkat çekmek istiyoruz. Çünkü ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin istek ve arzusuna göre yapılmaktadır. Çünkü siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ettiğimiz için bu kadar büyük bir firma olarak günümüze kadar geldik sizlerin de katkılarıyla güvenilirlik doğrultusunda kendimizi kanıtladığımızı düşünüyoruz.

Saçlara Hacim Veren Şampuan

Saçlara Hacim Veren Şampuan

Saç sapı kökü ve derisine tek ürün garlex şampuan. Hacim parlaklık kolay tarama…

Sivilce çoğu insanın korkulu rüyası gibidir.

Bu durum bazı kişiler için zor tedavi süresi olmaktadır. Ama doğal yöntemlerle sivilceleri azaltma veya tamamen yok etme yöntemleri bulunmaktadır. Sivilceden kurtulmanın bir diğer yöntemleri ise garlex ürünleri kullanılabilir. Sivilcenin azaltmada ve yok etmede etkilidir. Şimdi sivilce yok etmede doğal yöntemler:

Doğal elma sirkesi ile sivilcelerden kurtulma: Elma sirkesi sivilceleri yok etmede etkili olduğu gibi cildin onarılmasında önemli etkiye sahiptir. İçinde bulunan alfa hidroksi asitleri bulunmaktadır. Elma sirkesi ayrıca cildin ph dengesininde korumasında etkili bir yöntemdir. Tarifi de oldukça kolaydır.1 bardak kadar suyu aynı bardağın dörtte biri kadar elma sirke ekleyip iyice karıştırın. Pamuk yardımıyla cildinize hafif bir şekilde dairesel hareketlerle elma sirkesini yüzünüze uygulayın. Bu yöntem sivilcenin kurulmasına ve azaltmasına önemli yöntemindir. Bu doğal yöntemi günde 2-3 kullanabilirsiniz eğer yüzünüz kurursa nemlendirici kullanabilirsiniz. Ama elma sirkesini sulandırmayı unutmayın aksi takdirde cildininiz kuruyabilir.

Papatya maskesi ile sivilcelerden kurtulma: Papatya maskesi iltihabı azaltan ve irin gibi durumları önleyen maskedir. İhtiyacınız sadece 1 tane papatyadır. Öncelikle yüzünüzü yıkayınız. Temizlenmiş olan papatyayı iyice ezip yüzünüze uygulayın bu maske 15-20 dk yüzünüzde kalsın. Daha sonra ise yüzünüzü güzelce durulayın. Eğer bu maskeden sonra yüzünüz fazla kurursa nemlendirici kullanın. Sivilce geçerin bir diğer maske ise karbonat maskesidir. Çok etkilidir. Hafif bir antiseptik özelliği de vardır. Ve cildin üzerinde bulunan bakteri ve mantarı yok etme özelliği vardır. Cildin üzerindeki bu gereksiz tabakayı yok etme özelliği bulunur.

Doğal Sivilce Tedavi Edici Tarifler:

Karbonat ile doğal sivilce tedavisi: Karbonat ile suyu koyu bir macun kıvamına gelecek şekilde karıştırın. Daha sonra kıvamını tutturmak için duruma göre su veya karbonat ilavesi yapılabilir. Bu macunu 2 dk süreyle dairesel hareketlerle masaj şeklinde yüzünüze sürünüz. 15 dk sonra yüzünüzü yıkayınız. Bunun dışında Garlex ürünleri de sivilcenin azaltma ve yok etme etkidi de vardır.

Limon maskesi ile sivilcelerden kurtulma: Bir başka doğal yöntem ise limon maskesidir vitamini açısında oldukça zengindir. Limon maskesi ciltteki sivilcelerin kurutmada önemli bir yeredir. Bu maskeyle güneşe çıkmayın,  eğer çıkacaksanız da güzel bir şekilde yıkayınız.

Tarifi ise bir limonu bir kaba sıkın ve daha sonra sıktığınız limon suyunu pamuk yardımıyla yüzünüze uygulayın.10-15 dakika sonra yüzünüzü yıkayınız bu yöntem de sivilcenin azaltma ve kurutmada etkilidir.

Bu yöntemleri yaparak cildinizde bulunan sivilceleri kurutma azaltma ya da yok etme gibi etkilerini göreceksiniz. Eğer bu yöntemleri uygulamaya vaktiniz yoksa Garlex ürünleri de çok etkili ve sağlıktır.

Çay ağacı kremi (tea tree oil kremi) ile sivilcelerden hızla kurtulun. Memnuniyet garantili üreticiden tüketiciye güvenle

Sivilce Giderici Krem Tea Tree Oil Kremi

Sivilce Giderici Krem Tea Tree Oil Kremi

X