Garlex Arnavut Kremi (Aklık Kremi)

Cilt Bakım

GARLEX ARNAVUT KREMİ (AKLIK KREMİ)

Katı Usül Aklık Kremi

Garlex Natürel Ürünler güvencesiyle yüksek ve hızlı etki. Daha ilk kullanımda etkiyi hissedeceksiniz. Balkan (Arnavut) kadınlarının ciltlerinin hep bembeyaz olmasının nedeni oldukça merak konusu olmuştur. Sizde Balkan kadınları gibi açık renkli; beyaz, lekesiz ve pürüzsüz cilt sahibi olmak istiyorsanız, garlex arnavut kremi tamamen yerli üretim (aklık kremi) ile etkin sonuçlar sizleri bekliyor. Arkadaşlarınız sizi kıskanacak 🙂

Gramaj: 50ml
İçindekiler: Arbutin, Lanolin, Vazelin, ProVitamin B5, Zinc Oxide, Papatya Suyu, Alovera yağı, Buğday Yağı

CİVA İÇERMEZ

Garlex Arnavut Kremi Faydaları:

Cildin renk tonunu açılmasına beyazlamasında
Cilt de zaman içinde oluşan sivilce izleri, doğum sonrası lekelerinin giderilmesinde
Yaşlılık sebiyle oluşan kahverengi lekelerin giderilmesi (El yüz ve vücutta oluşan lekeler için)
Güneş lekeleri çil lekesi gibi konularda
Ciltteki renk tonu dengesizliklerini düzenlemekte

Arnavut (Aklık) Kreminin Kullanımı:

Temiz el ve temiz cilde günde 2 kez uygulanır. Az bir miktar kremi parmağınızın ucu ile alınız. İlgili bölgeye yavaş yavaş masaj yaparak yediriniz. Çok fazla almanıza gerek yoktur. Küçük miktarda ürün dahi cilde yayılıp gitmektedir.

Arnavut kremi nedir?

Aklık kremi bir diğer ismiyle Arnavut kremi cilt beyazlatmak amacıyla kullanılan kremler arasında yer almaktadır. Direkt olarak cildini beyazlatmak isteyenlerin dışında cildinde çil, kahverengi leke ve diğer tüm cilt lekelerinin tedavisinde de kullanılmaktadır. Cildi beyazlatmak amaçlı sektöründe satılan Arnavut kremi, cildi beyazlatarak ciltte oluşan lekeleri de zaman süresi içerisinde yok etmektedir. Arnavut kremlerinin bazılarında civa yer alırken bazılarında ise yoktur. Bunu ise kremi almadan önce sorulması en sağlıklı olanıdır. Kremin içerisinde arbutin ve neven yağı yer almaktadır. Bu yağlar ise cildin beyazlamasını sağlamaktadır. Aklık kremi cilde sürüldüğü zaman hiçbir zaman yan etkileri yer almadığı gibi yanı sıra deride soyulma veya deri incelmesi gibi sağlık sorunları yaşanmamaktadır.

 

Aklık Kremi Nasıl Kullanılır?

Arnavut kremi uygulayan kişinin cildin beyazlaması, cilt lekelerinin giderilmesi ve daha fresh bir görünüm için renk açıcı bir takım bileşenlere sahip etkili kremler arasında yer almaktadır. Arnavut kreminin işlevi ile ilgili birçok insanın beklentisi bu yönde olsa da esmer tenli kadınların rengini bir kaç kullanımın sonrasında bembeyaz bir tene sahip olunmasını söylemek mümkün olmasa da düzenli ve uzun süreli kullanımlarda kişinin ten renginde gözle görülür bir ten rengine sahip olunabileceğini söyleyebilmek mümkündür. Cilt lekelerine iyi gelmesinden dolayı kişi daha canlı bir ten rengine sahipken aynı zamanda daha parlak ve hoş görünüme kavuşabilecektir. Sektöründeki birtakım firmalar tarafından hem üretilen hem de satılan Arnavut kremi tamamen ev yapımı doğal kozmetik ürünleri arasında yer almaktadır. Aklık kremi yapımı ile ilgili detaylara ulaşabilir hatta evde herkes tarafından yapılan kremler arasında yer almasından dolayı genel olarak ilk tercih edilen kremler arasında yer almaktadır.

Aklık Kremi Ne İçerir?

Satın alınan ürünlerin ambalajlarında ürün içeriği ile ilgili her ne kadar bilgiler mevcut olsa da pek çok firma zaman zaman binlerce liralara satılan ürünlerin formüllerini deşifre etmemek amacıyla içerikle ilgili bilgi verdikleri bölümde kesinliği belli olmayan bilgilerde yer almaktadır. Dolayısıyla satın alınacak olan ürünün içerisindeki bilgileri üretici firma dışında hiç kimse bilmemektedir.

Aklık Kremi Faydaları

Arnavut kremi ile istenilen sonuca ulaşabilmek için ortalama süreç 4 ve 6 ay arası sürmektedir. Fakat aklık kreminin beyazlatma üzerindeki etkisi gözle görülür halde 5 gün sonrasında gözle görülür halde fark edilmeye başlamaktadır. Ciltteki güneş ya da doğum lekeleri gibi lekelerin tamamen yok olması için yapılması gereken yalnızca sabırlı olmak ve düzenli olarak kullanmaya devam etmektir.

En iyi sonuç en kaliteli hızlı etki hangi arnavut kremi ile olur?

Evde Arnavut Kremi Hazırlama? Aklık Kremi Nasıl Yapılır?

Orjinal Arnavut kremi ile bire bir aynı formül olmasada, evde rahatlıkla hazırlayıp uygulayabileceğiniz bu formül ile zaman içinde yavaş yavaş sonuç alınacaktır. Evde hazırlayacağınız Arnavut aklık kremi, düzenli uygulandığında zaman içinde sizde büyük değişeme neden olacaktır.

Arnavut Kremi İçin Malzemeler :
Portakal Suyu (İsteğe göre mandalina greyfurt da olur)
Lanolin
Vazelin
Beyaz Kil
Limon Yağı
Arbutin Yağı
Neven Yağı

1-2 tatlı kaşığı Lanolin ve yine 1-2 tatlı kaşığı vazelini eritin sonra,
2 tatlı kaşığı civarı portakal suyunu ve yine 2 tatlı kaşığı beyaz kili karışımınıza ekleyin
Kıvam almasını bekleyin ve sonra
Limon Yağı Arbutin ve Neven yağlarını İlave edin
Ufak bir cam kavanozun içinde soğumaya bırakın.

Evde hazırladığınız aklık kremine koruyucu katılmadığı için uzun süre sıcak ortamda bekletmeyiniz. Daha çok serin yerlerde muhafaza etmelisiniz. Buz dolabına konduğunda yağlar da donma olabilir.