GARLEX AYAK BAKIMI

Cilt Bakım

GARLEX AYAK BAKIMI

Ayaklarımız vücudumuzun gün içinde en çok hasar gören yerleridir. Eğer sürekli hareket halinde olduğunuz bir işte çalışıyorsanız ayaklarınız ayakkabının içinde oldukça fazla terler ve ayakkabılarınız da çok konforlu değil ise ayağınızı vurabilir ya da ayak tabanınıza büyük zararlar verebilir. Bu sebep ile ayak bakımı oldukça önemli bir konudur doğru şekilde yapıldığı takdir de size büyük rahatlık sağlarken doğru şekil de yapılmayan ayak bakımı ise sizin ayaklarınızla ilgili bir çok sorun yaşamanıza sebep olur ve bunlar da gün içinde sizin konsantrasyonunuzu bozup iş performansınızı etkileyebilir. Ayaklarınıza yapıcağınız hafta bir bakım ile onlara büyük bir rahatlık sağlamış olursunuz. Biliyoruz ki ayaklarımızın altındaki sinirlerin hepsi her bir organımızla bağlantılıdır.

Ayak bakımındaki ilk yapılması gereken adım ayağınız da eğer herhangi bir deri problemi varsa ona profesyonel bir yardım ile çözüm bulmaktır. Sonrasın da yapmanız gereken garlex ayak bakım kremi alarak ayaklarınızdaki o kötü görüntüye sebep olan derileri yok etmek yapmanız gereken tek şey ayağınıza kremi sürerek bir süre bekletmek sonrasın da ayağınızdaki ölü deriyi eliniz ile parçalar halinde soyabiliceksiniz böylelikle ayağınız adeta bir bebeğin ayağıymış gibi hisediceksiniz. Sonrasında ayaklarınıza garlex ayak bakım yağını uygulayarak ayağınızdaki sinir uçlarını rahatlatabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. Garlex profesyonel ayak bakımı konusun da 1. Sıradadır. Ayak bakım kremi ipeksi bir dokuya sahip olup bu dokusu sayesinde ölü derinin arasına daha kolay girer ve onun canlı deriden ayrılmasını kolaylaştırır. Bu yapısı sayesinde ölü derinizin ayağınız da kalması mümkün değildir. Ölü derilerden kurtulan ayak nefes almaya başlar ve bu sayede ayağınız da bir hafiflik başlar.

Ayrıca ayaklarınızı ayakkabının içine girdiği andan itibaren korumak istiyorsanız. Garlex ayak koku gidericisi ve ayak rahatlatıcı şeffaf renkli ayak tabanına kullanılan ürünü ile gün içinde terleyen ayaklarınızın nemini alarak ayak kokusunu engeller şeffaf alt tabanın ortopedik yapısı ile ayaklarınız daha rahat bir zemine basmış olur bu da sizin gün içindeki ayaklarınızın rahatlığını sağlar. Daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam için garlex ayak bakım ürünlerini tercih etmeniz siin için en doğru karardır. Ürünlerimizin hepsi test edilmiş ve hassas ciltlerin bile rahatlıkla kullanabiliceği türten ürünlerdir. Ayak bakımı konusun da uzmanlaşmış ekibimiz ile sizi daha güzel ve canlı görünen ayaklara sahip olmanızı ve gün içinde kapalı bir ayakkabı da bile kendinizi rahat hissetmenizi sağlamak hedefimiz.