GARLEX FİRMASININ KULLANDIĞI ŞİFALI BİTKİLER

Şifalı Bitkiler

GARLEX FİRMASININ KULLANDIĞI ŞİFALI BİTKİLER

Bitkiler güneş ışığıyla beslenen toprakta yetişen ve birçok derde deva olan üründür. Son yıllarda alternatif tıbbın gelişmesiyle bitkilerin önemi daha da arttı. Birçok bitkinin hiç bilmediğimiz bir sürü gaydası araştırılarak kanıtlandı. Bu bitkilerden bazılarını sayalım; menekşe, buğday, papatya, avokado ve sarımsak gibi bitkiler şifalı bitkilerdir. Her türlü sağlık problemlerini çözmemizde yardımcı unsur olan bu şifalı bitkiler sivilceden yaraya, saçtan tırnağa ve daha bir sürü şeye fayda sağlamaktadır. Ancak bu bitkilerde sanıldığı kadar masum değillerdir. Çünkü her şeyin olduğu gibi bitkilerin de fazlası zararlıdır. Bu yüzden bitkileri de kullanırken kararında ve uygun miktarlarda kullanmamız fayda sağlayacaktır. Özellikle Garlex ürünleri bitki miktarını iyi ayarlar ve yerinde kullanır bitkiler. Garlex şampuanları ve bakım kremlerinde şifalı bitkilerden sarımsak bitkisini kullanmaktadır. Bu sarımsak bitkisi halk arasında vücudun antibiyotiği olarak görülürken saçlarımıza da faydalı olduğunu yapılan klinik araştırmalarla öğrendik. Saç diplerinden saç uçlarına kadar her yere faydası olabileceğini öğrendik. Garlex sarımsak özlü şampuan ve saç bakım kremi içerisinde barındırdığı başka bitki özleriyle de kepeklenmeye, saç dökülmelerine, saç uçları kırıklarına ve saç uzamaması gibi bir sürü sorunla başa çıkabilmektedir. Burada kullanılan bitkilerden kısaca bahsedeyim sizlere…

Garlex sarımsaklı şampuan ve saç bakım kreminde şifalı bitkilerden fazlaca yararlanmaktadır. Bu şifalı bitkiler; başta buğday, menekşe, avokado ve papatya bitkileri de kullanmaktadırlar. Sarımsak saç diplerini ve saçı onarıcı etki yaparken papatya ve menekşe bitkileri de saçın ve saç derisinin rahatlayarak uzamasına ve güçlenmesine yarar sağlar. Böylece saçlarımıza yaptığımız bakım ve onarım şampuanımız bile desteklemiş olur. Biz her ne kadar şifalı bitkiler karışımı yapsak da onu belli zamanlarda uygulasak da her gün banyoda ayrı bir zahmete girmeden saçlarımıza bakım ve onarım yapan şampuanımızın olması bize büyük bir nimettir. İste bunu sağlayan Garlex bitkisel ürünlere www.garlex.com.tr sitesinden bakıp inceleyebilirsiniz. Hatta kendi sitesi olan garlex ten istediğiniz ürünü de satın alabilirsiniz. Kolayca ulaşabildiğiniz bu şampuan ve saç bakım kremini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çünkü ne bir sarımsak kokusuna sahip ne de tehlikeli bir maddeye tamamen %100 doğal ürün olup birçok sorunu kökünden çözüm sağlamaya en büyük yardımcıdır. İçinde bulundurduğu bitki özleriyle her soruna kökünden çözüm sağlamaktadır.

Garlex sarımsaklı saç şampuanı ve saç bakım kremi şifalı bitkilerden yapılmakta ve kullanımı her vücut ve ten için uygundur. Belli süre kullanımı faydalıdır. İçinde bulundurduğu provitaminB5 saç köklerine ve saçın kendisine yarar sağlarken parlaklık ve dolgunlukta sağlamaktadır.