GARLEX LEKE KARŞITI MASKE

Maskeler

Ciltteki lekelenmeler bir çok kişinin rahatsız olduğu istenmeyen durumlardır. Bu lekeler güneş etkisi ile ya da daha öncesin de kullandığınız kremler ile oluşmuş olabilir. Cilt lekelerinden kurtulmak için genellikle krem tedavisine başvururuz fakat bir çok krem tek fazdan oluşur ve lekeyi yeteri kadar tedavi edemez fakat garlex leke karşıtı maske öyle değildir tam olarak 3 fazdan oluşur. Bu fazlar sırasıyla krem fazı, bitki yağları ve etken maddedir. Bu fazlar sayesinde leke karşıtı maske lekeye daha iyi nüfuz ederek adım adım sizin cildinizin renk dengesini sağlar. Bu sayede de lekeler ortadan kalkmış olur. Garlex leke karşıtı maskeyi hafta da en az 2 en fazla 4 kere uygulayacak şekilde kullanmak gün aşırı kullanılması durumun da cildiniz de bir problem çıkarmaz.

Garlex leke karşıtı maskenin benzer formülizasyonun da aynı zaman da garlex leke karşıtı kremi de üretmiştir. Bu sayede maskeyi uygulamadığınız zamanlar da cildinizi bu kremi gün de en fazla 2 defa olucak şekilde uygulayabilirsiniz aynı zaman da leke kerşıtı kremi tüm vücudunuzdaki lekeler de uygulamanız açısından da kullanıma uygundur. Leke karşıtı maske sizin cildinize parlaklık, elastikiyet verir ve cildiniz deki dokuları yeniler bu sayed cildinizin gençleşmesini de sağlar. Maskeyi temiz bir cilt üzerine uygulamanız gerekir çünkü temizlenmiş yıkanmış yüz de gözenekler açılmış olur ve maskenin deri altına nüfuz etmesi çok daha kolay olur.  Bu maske size yıllardır kurtulamadığınız lekelerinizden kısa bir süre için de kurtulmanızı vaat ediyor. Maskenin içinde bulunan bileşen maddeler birbirleriyle olumlu etki sağlayarak daha fazla tedavi edici oluyor fakat tek başlarına kullanılması durumun da yeterli etki sağlanmıyor.

Garlex leke karşıtı maske ve kremin bileşenlerinin tamamı doğal ürünlerden elde edilmiş doğal protein, vitamin, mineral ve kildir. Bileşenlerin doğal olmasından kaynaklı olarak  cildiniz de kimyasal birikme yapmayacağı için sizin gözeneklerinizi cildinizi yoran gereksiz kimyasal maddeler ile yormayarak doğal bileşenlerden oluşmasından kaynaklı olarak cildiniz ürünü hemen emer. Emilen ürün tedaviye başlamış olur bu da diğer kimyasal leke karşıtı maskelere göre gerçekleştiği için cildiniz çok yorulmaz ve bir süre sonra çökmez. Doğal ürünlerin DNA yapıları insanların ciltlerindeki DNA ile uyumlu olmasından dolayı onarım diğerlerine göre daha kolay olur. Ürünümüz tamamen tıbbi çalışmalar yapan uzman bir ekip tarafından geliştirilmiş bir üründür. Dermatolojik testler de başarı ile sonuç alınmış ve onaylanmıştır.