GARLEX MEDİKAL ÜRÜNLER

Cilt Bakım

GARLEX MEDİKAL ÜRÜNLER

Garlex ürünleri doğal ürünler olarak cilde diğer kremler de olduğu gibi ekstra kimyasal almadan ve bu sebeple cildinizdeki kimyasal birikmesinin önüne geçerek size daha sağlıklı bir deri veren tıbbi kremlerdir. Bir çok krem çeşidi bulunan Garlex’in çok yaygın olan ve çok fazla yakındığımız egzama ve hemoroide oldukça iyi gelen medical kremleri de mevcuttur. Onbeş farklı krem üreten garlex kişilerin sağlıklı cilt yapılarına kavuşmaları için laboratuvar ortamın da bir çok testler yaparak ürünlerini geliştirmiştir. Hepimizin bildiği ve en az bir yakınında mutlaka gördüğü egzama kişiler için doğru tedavi ve krem kullanılmazsa günlük hayatını etkileyebilicek bir deri hastalığıdır. Egzaması olan kişiler de egzamalı olan bölge de bitmek bilmeyen bir kaşıntı ve kurumuş bir cilt görüntüsü ortaya çıkar. Çok aşırı kaşıma durmun da kuru ciltte yaralar oluşmasına neden olur. Bunun için garlex egzamalı olan bölgeye uygulandığın da kaşıntıyı engeller ve cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Bunun yanında bayanların en çok tercih ettiği kremlerden bir tanesi de kan grubu çeşidinize göre olan cilt yenileyici kremler bu kremler de kan grubunuza uygun olanı seçiyorsunuz ve ilk kullanımınızdan itibaren cildinizde daha canlı daha parlak bir görünüm elde ediyorsunuz. Kan grubunuza uyumlu olmasındaki en büyük avantaj cildinizi daha kolay ve daha çabuk onarması oluyor. Kara merhem dediğimiz birden çıkan çıban ve sivilcelerin kurumasını sağlayan kremimiz sizin cildinizi kurutmadan hatta nemlendirerek çıban ve ya sivilcenizi kurutup cildinizi kısa süre de tedavi eder. Selülit kremimiz ise bayanların en çok tercih ettiği kremlerden bir tanesi uzun yürüyüşler yapmadan selülitli bölgenize direk uyguladığınız da içindeki etken maddeler ile selülitlerinizin yok olmasını sağlar. Selülitli bölgelerinizdeki inanılmaz değişimin farkına çok kısa süre de varmış olucaksınız. White gold adını verdiğimiz kremimiz sizin cildiniz de altın beyazlığı yaratarak cildinizi taptaze bir görünüme kavuşturur.

Garlex medikal kremler tıbbi alan da uzman kişiler tarafından hazırlanarak size sunulur ve hepsi önemli testlerden başarıyla geçerek raflarımız da yer almaktadır. Deneyen bir çok kişinin olumlu şekilde onayını almış kremlerdir. Ürünlerimizin içeriğin de kullandığımız maddeler doğal özütler ve yağlardır. Cildinizin kremi en kısa süre de emmesini sağlayan içeriği ile kremlerimizi cildinize uyguladığınız da derinizin kremi nasıl yuttuğunu görüceksiniz. Kremlerin bu özelliği sayesin de daha kısa süre de dokuların yenilenmesi ve iyileşmesi gözlemlenir.