GARLEX NAR YAĞLI KİL MASKESİ

Maskeler

Olgun bir cilde sahipseniz ve cildiniz de kurumalar varsa deriniz de çizgi oluşumu meydana gelecektir ve bu çizgiler zaman ile kırışıklık halini alacaktır. Bu çizgilerin oluşmaması için cildinizin nem oranı yeterli olması gerekir yani deri ve deri altı hücreleriniz de su oranının yeteri kadar olması demektir bu da, fakat belirli bir yaştan sonra ciltteki kurma seviyesi artamaya başlar bir de günlük su alımı miktarınız cilt hücreleriniz için yeterli değil ise cildiniz de matlaşmalar ve kurumalar gerçekleşir. Bunu önlemek adına günlük olarak yeterli miktar da su almak ve cildinizdeki hücrelerin yenilenmei ve onarılması için cildinizi maskeler ile desteklemeniz önemlidir. Garlex tam da bu nokta da ihtiyacınız olan cilt maskesini sizin için piyasaya sunmuş bulunmakta. Garlex nar yağlı kil maskesi olgun ciltler de matlaşma ve kurumayı önleyerek cildinize adeta yepyeni bir doku kazandırıyor.

Garlex nar yağlı kil maskesi içerindeki nar yağı sizin cildinizi vitamin C, b5, polifenol, potasyum bakımından zengindir. Bu sayede doku yenilenmesini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Yenilenen doku canlanır, parlak ve diri bir görünüme sahip olur. Kaolin dediğimiz mineral madde uzun yıllardan beri maskeler de kullanılmaktadır. Bentonit mineral yapıya sahip bir etken maddedir. Salyangoz özü bütün kozmetik piyasasının cild kırışıklıklarını önleme de, cilt yenileme de en çok kullandığı etken maddedir ki bir kadın salyangoz özü hakkında az çok bilgi sahibidir. Limon yağı ve lavanta yağı limonun bildiğimiz canlandırıcı özelliği ile lavantanın ferahlatıcı ve nem oranını düzenleyici özellikleri birleşiyor. Gliserin bir çok maske de kullanılan doğal nem kaynağıdır. Provitamin B5 cildi sakinleştirip yatıştırıcı özelliğe sahip ve aynı zaman da cildi besleyici özelliğe sahip bir üründür.  Bu ürünü hafta da 2 ila 4 defa arasında cildinizin ihtiyacına göre kullanabilirsiniz. Ürünü cildinize ince bir tabaka halinde sürerek uygulayabilirsiniz.

Bu ürün olgun ciltler için her kullanımın da başarıya ulaşmış bir üründür. İlk kullanımdan itibaren önce cildinizdek i yumuşak nemli dokuyu hisedersiniz 2. Kullanım da cildinizdeki matlık tamami ile ortadan kalkar ve maskeyi kullanmaya devam ettiğiniz süre zarfı boyunca maskenin cildinizi gençleştirdiğini maskenin içinde bulunan özlerin cildinizi yeniden yapılandırdığını hissedeceksiniz. Bu ürün uzun çalışmaların verdiği emek ile ortaya çıkmıştır. Maskenin üretimin de uzman ve tecrübeli bir ekip kullanılarak cildinizdeki eksik aminoasitleri tamamlayarak cilt nemlendirici ve yenileyici bir özellik ortaya çıkarılmıştır.