Garlex Saç Bakım Seti Yoğun Saç Bakımı Setleri

Garlex Saç Bakım Seti :

sac-dokulmesine-karsi-bakimseti

sac-bakim-seti-sacdokulmesine

Garlex saç bakım seti 4 üründen oluşmakta ve bitkisel açıdan zengin aynı zamanda klinik olarak test edilmiş etken maddeler içermesi nedeniyle saç dökülmesi ve yeni saç oluşumu, hacim ve kalınlık, uzama hızı, kepeklenme, gürleşme ve parlaklık gibi konularda şaşırtıcı sonuçlar vermektedir. Bir çok kullanıcımız telefon ve mail yoluyla teşekkürlerini sunmaktadır ki umarım sizlerde onlar arasına katılırsınız. Şık çantasıyla birlikte gelmekte olan setiniz yoğun bakım hızlı başlangıç sarımsak şampuanı 120ml, sarımsaklı devam şampuanı 400 ml, saç bakım losyonu ve saç bakım serumu ürünlerinin bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.Etkin ve zengin içeriği ile saç köklerini adeta besin bombardımanına tutacaksınız. Saç kökleri dıştan verilen besleyici saç bakım ürünleri ve kılcal damarlar vasıtasıyla kandaki ihtiyaç duyduğu besinleri almaktadır. Saç köklerinin beslenme düzeyi yeterli seviyede olmadığında saçlar ihtiyacı olan besini alamamakta ve saç sapı zayıflamaya başlamaktadır. Bu süreçte aynı zamanda saçlar doğal yaşam döngülerini tamamlayamaz ve daha erken dökülme eğilimine girerler. Süreç içerisinde saçların beslenememe durumu devam ettiğinde ise saç sapları incelmekte, sonrasında minik tüycükle haline gelmekte, daha sonra ise sadece kök kalmaktadır. Süreç devam ettiği takdirde ise kökler ölecek ve saçlar tamamen yok olacaktır.

Garlex Saç Bakım Seti 4 Ürün:

Garlex sarımsak şampuanı hızlı başlangıç yoğun bakım ve sarımsaklı yoğun bakıma devam şampuanı olmak üzere 2 farklı şampuan, saç bakım losyonu ve saç serumu ürünleriyle harika bir başlangıç yapmış olacaksınız. Sahip olduğunuz set gerek bitkisel açdan gerekse etkisi klinik testlerle ispatlanmış etken maddeler içermesi nedeniyle içerik olarak oldukça güçlüdür. Güçlü içeriği sayesinde etkisi de hızla görülmektedir. Bazı kullanıcılar etkiyi daha ilk kullanımda aldıkları gibi, başka bireylerde süreç biraz daha uzayabilmektedir. Her bireyin vücut yapısının farklı olması ve saç dökülmesi ve diğer saç problemlerinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Bilindiği gibi doğada beslenemeyen her canlı zayıflamaya yok olmaya mecburdur. Vücut direnci be bağışıklık sistemi için bu durum şarttır. Garlexin bu saç bakım seti; tam olarak bu noktada devreye girmekte saç kökünü mükemmle bir şekilde şok besleme yaparak hızla sonuca ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde formülize edilmiştir. Garlex saç bakım setini kullanmaya başladığınızda saç sapı ve kökünü derinlemesine besleyerek aşırı saç dökülmesini durdurmaya, saçların hızla uzamasına, kalınlaşması ve güçlenmesine, hızla kırıkların tamiri, saç saplarının hacimli dolgun dirençli olmalarına yardımcı olacaktır.

Garlex Saç Bakım Setinin Kullanımı:

İlk ve önemli önerimiz hızlı başlanğı yoğun bakım ürününüzü hiç ara vermeden günlük olarak kullanmanızdır. Akabinde 400ml şampuana geçip 2 günde 1 kez yıkama yaparak bakıma devam etmelisiniz.
Bu sırada saçlarınızı yıkamadan 2 saat önce saç bakım serumu ürününü mutlaka kullanmalısınız.
Saç bakım losyonu ürününü ise günlük olarak yıkama sonrası kullanabilirsiniz.
Sprey şeklindeki ürünleri saç köklerine tesir edecek şekilde yüzeyi nemlendirecek kadar sıkırak kullanınız.

Yoğun stres yaşayanlar ve beslenme düzeni bozuk olanlar için öneriler:
Saçlar ve tırnaklar vücut içi besin dağılımında son sıralarda yer almaktadır. Vücut bu dağılımı önem sırasına göre yapmaktadır. Vücuda yeterli besin (vitamin, mineral, protein) girmediği taktirde ilk saçlara ve tırnaklara gönderilecek besinler kesilir. Ya da stres vb nedenlerle vücutta normal zamanlardan fazla vitamin mineral ihtiyacı olduğu halde vücuda yeterli besin girişi olmadığı taktirde saçlar ve tırnaklara besin yetmediği için ulaşamayacaktır. Daha önemli organlar dururken daha az önemli organlara dağılımda aksama olacaktır.

Garlex saç bakım şampuanı ve losyonu tüm bakım ürünleri saçların dıştan beslenmesine yardımcı olurken spirulina ise saçların içten beslenmesine yardımcı olmaktadır. Spirulina saçların ihtiyaç duyduğu besinleri içerisindo doğal olarak bolca ihtiva etmektedir. (Protein, B grubu vitaminler, Çinko, ß Karoten vb.)

Genetik nedenlerle oluşan saç dökülmelerinde, stres, beslenme kaynaklı saç dökülmelerinde alınacak sonucun kalitesini artırmakla birlikte daha kalıcı sonuçlar olurturmanızda önemli rol alacaktır.

Spirulina hakkında daha detaylı bilgi için spirulina ziyaret edebilirsiniz… Sipariş vermek isterseniz sipariş formuna not ekleyebilirsiniz…