GARLEX SİNÜZİT JELİ

Cilt Bakım

Bir çok kişi özellikle kış aylarında saçlarını iyice kurutmamasından veya baş kısımı yeteri kadar soğuktan korumamasından ötürü bu problemi yaşamaktadır. Sinüzit yaşayanlar için oldukça ağrılı ve sıkıntılı geçen bir hastalıktır. Kendini baş ağrısı ve burun akıntısı ,burun tıkanıklığı, ateş gibi semptomlar ile gösteren yüz sinüsleri rahatsızlığıdır. Sinüzit başımızdaki sinüs boşluklarının bakteri ve iltihap ile dolması olayıdır. Sinüzit yaşayan kişilerin genellikle şikayetleri başlarının zonkladığını hissetmesi, yaptıkları işte konsantrasyon eksikliği, ağız tadında bozukluk kokuları az hissetme, burun akıntısı ve öksürük gibi şikayetlerden oluşuyor. Sinüzitten korunmak istiyorsanız her hastalıktan korunmak için yaptığımız gibi bağışıklık sistemimizi güçlendiren besinler tüketmek ya da kış ayların da başımızı daha sıcak tutmak ya da toplu taşıma araçlarında veya toplu alanlarda grip ya da nezle olan kişilerden biraz daha uzak durmak iyi bir çözüm yolu olabilir.

Sinüzit sizin iş hayatınızı aile hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir sonuç olarak sancılı geçen bir süreç olmaktadır. Sinüzitin tedavisin de ise şu yol izlenmekte, eğer akut sinüzit yaşıyorsanız size ilaç tedavisi uygulanır fakat o ilaçlar etkisini gösterene kadar sizin çektiğiniz acının haddi hesabı yoktur. Kronik sinüzitler de ise önce ilaç tedavisi denenmekte olup eğer ilaçlar yeterli etkiyi göstermezler ise cerrahi müdahale gerçekleşir. Genellikle akut sinüzitin tedavisi 10 ila 21 gün arası sürmektedir. Şöyle ki garlex jel bu 10 ila 21 gün arası oluşan ağrılardan sizi tek bir krem ile kurtarabiliyor. Bu krem jel kıvamlı olup sürdüğünüz de ilk olarak burnunuzdaki o rahatsız edici tıkanıklığı geçirerek sonrasın da jel ile başınıza hafif bir masaj yaptığınız sinüs bölgeleriniz açılarak ağrısı azalacaktır. Jelimizin üretim amacı sizin sizin tedavi sürecinizi en az ağrı ve sızıyla geçirmeniz ve günlük hayattaki işlerinize engel olmadan devam edebilmeniz olacaktır.

Garlex sinüzit jeli ile sinüzitinizin iyileşme sürecin de yeni bir devrim yaşayacaksınız bu jel sizin en büyük kurtarıcınız olacak ve kullandığınız antibiyotikten sonra ki en etkili yöntem olacaktır. Sinüzit jelimiz deri altınıza girerek etken maddesi ile sinüslerinize ulaşır ve orda oluşan iltihaplanmanın ilerlemesini durdurarak sizin ilk olarak burun tıkanıklığınızı gidererek sizi rahatlatır. Ürünümüz dermatolojik olarak test edilmiş ve en çok tercih edilen ürünlerimizden bir tanesidir. Sizin sinüs sağlığınızı korumayı kendimize bir görev edinerek bu yola devam etmekteyiz. Size bu ürünümüzü almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.