GARLEX SİYAH MASKE

Maskeler

Cildimizin en büyük sorunlarından bir tanesi olan ve kırışıklıklarımızdan sonra en çok rahatsız olduğumuz ikinci durum tabi ki küçük siyah noktalarımızdır. Bu siyah noktalar cildimiz de bizi rahatsız eder ve güzelliğimizi de biraz da olsa gölgeler. Siyah nokta uğraşılması çok zor temizledikçe tekrar çıkan ve cildimizdeki gözeneklerin tekrar açılmasına sebep olan bir problemdir. Siyah noktalarımızı tedavi eder dikkat etmemiz gereken iki şey vardır birincisi kullandığımız maske gözeneklerimizi açtığı zaman tekrar tedavi edebiliyor mu, ikincisi ise aynı nokta da tekrar tekrar siyah nokta çıkıcak mı bu iki durum da bizim cilt sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Eğer ürün gözeneklerinizi açtıktan sonra tedavi edemez ise cildiniz de hoş olmayan bir gözenek problemi başlar ve siyah noktadan sonra bir de bu durum ile uğraşmanız gerekir. Garlex sizi tüm soru işaretlerinizden kurtararak sizi pürüzsüz bir cildin sahibi yapıyor. Garlex siyah maske ile en küçük göremediğiniz siyah noktalarınız bile soyduğunuz da maskenin üstünde kalıyor.

Garlex soyulabilir siyah maskeyi cildinize ince bir tabaka halinde uygulayarak maskeniz kuruduğun da onu cildinizden soyuyorsunuz. Sonrasın da ise bütün siyah ve beyaz noktalarınız maskenin üstün de kalırken maskenin sıkılaştırıcı etkisi ile cildinizdeki istenmeyen kırışıklıklardan da kurtuluyorsunuz. Siyah maskenin içeriğin de 3 tane etkili bileşen bulunmaktadır. Salyangoz özü, gliserin ve provitamin B5 bu bileşenlerden salyangoz özünü bütün kadınlar tanıyor diyebiliriz çünkü salyangoz özü onu tanıdığımız günden beri kendinden sürekli söz ettiren yaşlanma etkilerini geciktirdiği klinik testler ile kanıtlanmış, cildi yeniden yapılandıran, cildi nemlendiren bir üründür ve piyasadaki bir çok ürün de salyangoz özü görülür. Gliserin ise yüksek nem içeriği sayesinde cildinizin nefes almasını sağlayarak hücrelerin ihtiyacı olan su dengesini korur böylelikle cildiniz daima taptaze kalır. Provitamin B5 cilt maskelerinin yaptığı tahrişleri engelleyerek sizin cildinizi onarır ve kızarıklıkları engeller.

Bu maskeyi hafta da en az 2 en fazla ise 4 defa kullanabilirsiniz. Devamlı olarak 4 ila 6 haftalık kulanımlarda cildinizdeki belirgin gençleşmeyi görürsünüz ve siyah nokta probleminiz büyük oran da kaybolur. Siz de bu ürünü kullanarak cildiniz de yeni bir devrim başlatabilir kendinizi yenileyebilirsiniz. Herkes sizin cildinize baktığın da kullandığınız ürünün ne olduğu merak edecek. Ürünlerimiz uzman ekibimiz tarafından hummalı bir çalışma sonucun da ve bir çok araştırmanın getirdiği bilgi birikimi ile üretilmiştir.