GARLEX SUSAM YAĞLI KİL MASKESİ

Maskeler

Yaşlanmak bir çok kişinin korkulu rüyasıdır, özellikle de bayanlar bu durumdan ayrı bir endişe ederler. Fakat ilerleyen ve gelişen teknoloji sayesinde yaşlanmak artık korkulu rüyanız olmaktan çıkıyor. Artık yaşlanmanızı durduracak bir çok çözüm yöntemi bulunmuş durum da gerek küçük operasyonlar ile gerekse evde yapacağınız yaklaşık 15 dakikanızı alıcak maskeler ile bu durumu kökünden haledebilirsiniz. Garlex’te sizin için yaşlanma karşıtı bir maske üreterek evde ekstra bir şeye gerek kalmadan sadece 15 dakikanızı ayırarak güzelleğinizi korumanıza imkan sunuyor. Garlex susam yağlı kil maskesi ile siz de güzelliğinizi ve gençliğinizi çok fazla çaba harcamadan yüksek meblalar ödemeden koruyabileceksiniz. İçeriğindeki doğal vitamin, mineral ve proteinler sayesinde yüzünüz artık eskine göre daha genç, canlı ve parlak olacak.

Garlex susam yağlı kil maskesi içinde 7 bileşim bulunduran bir maskedir ve cildinizin yıpranmışlık seviyesine göre hafta da en az 2 en fazla 4 kere kullanmanız önerilir. Susam yağlı kil maskesi gün aşırı kullanılabilir bir maskedir her maskenin içindeki ürün tek kullanımlıktır ve yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayarak kullanmanız önerilir. Susam yağı tek başına kullanıldığı zaman cildinize zarar verebilir fakat lavanta yağı ile kullanımın da hassas bir cilde sahip olmanız halinde bile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Maskenin içinde kaolin, bentonit, allantoin, limon yağı ve lavanta yağı, gliserin ve Provitamin B5 bulunmaktadır. Allantion dediğimiz bileşen salyangoz özütüdür ve bu özüt kozmetik sektörün de yaygın olarak kullanılır cildi yenilemesi, kırışıklıkları yüksek oranda engellemesi, cildi nemlendirmesi ve nemlendirme işlemini yaparken de cilt yapınızı yeniden düzenlemesi ile bilinir. Limon yağı ve lavanta yağı ise cilde rahatlık canlılık ve nem katar sizin de bildiğiniz gibi lavanta rahatlatıcı bir özelliğe sahiptir. Bu sayede cildiniz gevşeyerek yenilenir ve nemlenir. Kaolin ise alüminyum silikat türevi bir mineral olup yüzyıllardır kadınların maskelerin de tercih ettiği bir üründür.

Garlex ürünlerindeki bütün bileşenler doğal ürünlerden elde edilmiş ürünlerdir. Doğal olmasındaki en büyük sebep cildiniz de kimyasallardan oluşan birikmeyi engellemektir ve cildinizin DNA yapısına uygun ürünler elde etmektir. Doğal ürünler sizin yıpranmış DNA’larınızı kısa süre de onararak size daha kalıcı ve etkili sonuçlar verir. Ve biz de Garlex olarak bunun bilincin de olup ürünlerimizi bu duruma uygun olarak üretmekteyiz. Bütün ürünlerimiz uzun araştırmalar sonucun da belli bir bilgi birikimi ile üretilmiştir.