Garlex Vişne Çekirdeği Yağlı Kil Maskesi

Sivilce siyah nokta ölü hücreleri yok etmek için yoğun bakım

Hakiki doğal vişne yağı ve aynı zaman 2 farklı doğal kil karışımı ile güçlendirilmiş formülle hızlı ve etkili sonuçlar sizleri bekliyor..!

Ürün ne kadar gider: Tek kullanım
Gramajı: 10gr e
Önerilen Kullanım Süresi: En az 4-6 hafta kullanım önerilir. (4-6 Hafta = 1 Kür) Uygulanan bölgedeki sorunun durumuna göre gerekirse 2-3 kür ara vermeksizin uygulanabilir. Hafif tempo (2-3 gün arayla) sürekli kullanılabilir.
Kullanım Şekli: Cilt hassasiyetine göre hafta da 2-4 adet tek kullanımlık vişne yağlı kil maskesi kullanılabilir.
Uygulama Şekli: Cilt üzerine ince bir tabaka şeklinde sürülür. En az 10-15 dk süreyle bekletilir. Sonrasında yavaşça cilt ve deri üzerinden yıkama yaparak temizlenir.

VİŞNE ÇEKİRDEĞİ YAĞI KİL MASKESİ İÇERİĞİ:

Vişne Çekirdeği Yağı : Vişne çekirdeği yağı insanlar için çok etkili bir doğal nemlendirici etkiye sahiptir. Dolayısıyla, kurumuş ve çatlamış ciltlerde, cilt kırışıklıkları, ciltte erken yaşlanmada, yoğun olarak nemlendirerek etkili olmaktadır.

Doğal vişne çekirdeği yağı doğru uygulandığı taktirde ciltte gözle görülebilecek şekilde iyileşme sağlamaktadır. Uzun soluklu ve sürekli kullanılmasında cildi ölü derilerden temizleyerek canlılık kazandırmakta, yaşlılık belirtilerini azaltmakta faydalıdır.

Vişne çekirdekleri içlerinden doğru yağ çıkarma yöntemi ile saf olarak elde edilen “tabii vişne çekirdeği yağı”; A ve E vitamini (alfa tokoferol-52 mg/100g), E vitamini bileşenleri (delta-tokoferol, tokotrienol), doymamış serbest yağ asit esterleri bileşimiyle, (linoleik asit ,oleik asit, palmitik asit) güçlü antioksidan aktiviteye sahip tamamen doğal bir yağdır.

Vişne çekirdeği yağı faydaları: Vişne çekirdeği yağı, bu özelliklerinden ötürü, besin maddesi olarak kullanıldığı gibi, vücut bakımı, cilt bakımı, maskeler ve kozmetik, dermokozmetik amaçlarla da kullanılan çok değerli bir besindir.


Kaolin :
Alüminyum silikat türevi bir mineral olup cilt güzelliği ve sağlığı için yüz yıllardır genellikle maske olarak kullanılan doğal bir kildir.

Bentonit :
Alüminyum ve magnezyumca zengin volkanik kül , tüf ve lavların kimyasal ayrışması ile veya bozulmasıyla oluşmuş çok küçük kristallere sahip kil minerallerinden (başlıca montmorillonit) oluşan ve ağırlıklı olarak kolloidal silis yapıda, yumuşak, gözenekli ve kolayca şekil verilebilir açık bir kayadır.

Allantoin (Salyangoz Özü) : Hücre çoğalmasını uyarmak ve dokunun yeniden yapılanmasını destekleyici özelliği bilinmektedir. Ciltte sakinleştirme, temizleme ve iyileştirme aksiyonunu geliştirdiği düşünüldüğünden, sayısız preparasyonlarda tamamlayıcı olarak kullanıldığı bilinmektedir.

Limon yağı ve Lavanta yağı : Cildi ferahlık verir ve anti bakteriyel özelliği sayesinde mikrop bakteri üremesine engel olur. Cilt ve psikolojik stresi alır sakinleştirir, teskin eder.

Gliserin : Doğal nem kaynağıdır. Bir çok cilt bakım ürününün temel taşıdır.

Provitamin B5 :  Ciltte sakinleştirme ve nem dengesi için önemlidir. Aynı zamanda besleme yapar.

Diğer Maske Çeşitlerimiz:

Gül Yağlı Kil Maskesi
Kayısı Çekirdeği Yağlı Kil Maskesi
Yosun Kil Maskesi
Soyulabilir Siyah Maske
Buğday yağlı kil maskesi
Elma yağlı kil maskesi
Nar yağlı kil maskesi
Susam yağlı kil maskesi
Vişne yağlı kil maskesi
Şeftali yağlı kil maskesi