Garlic Shampoo

Şifalı Bitkiler

Garlic Shampoo

Garlic Shampoo Sarımsağın Faydaları 

Hair conditioner ingredients in Garlic Shampoo have made this shampoo distinctive, so there is no need to use a hair conditioner anymore.
The garlic shampoo has the same pH level of hair and scalp, and therefore, it prevents the scalp’s irritation and itching after washing.
Garlic shampoo has always been identified as one of the most versatile of healing plants since time immemorial, and its many health benefits have been confirmed by scientific studies.
The use of garlic shampoo plant in cosmetic and hygiene products has become popular in past years. It stemmed from the fact that tropical use of garlic into the scalp and hair is healthful. Sulfur combinations, vitamins, minerals are considered as an extra-dermal source that help maintain hair growth.
The natural extract of garlic is used to help regulate sebum production on the scalp, stop dandruff, and protect and strengthen hair shaft and root.
The findings of recent comprehensive studies indicate the health benefits of garlicshampoo for hair growth, including its anti-inflammatory, antibacterial and antifungal properties. The studies also highlight that garlic improves poor blood circulation.
The studies involving garlic and our health go on and on, and scientists unravel more health benefits of garlic.
Garlex Garlic Shampoo contains pure deodorized garlic extract and leaves your hair smelling delicious.Garlic Shampoo

TGRT EU TV GARLEX TANITIM

Sarımsak Şampuanı

Kozmetik distribütörlük verilir
Kozmetik toptan
Biz Kozmetik imalatçısı üretici
Sadece toptancılarla çalışıyoruz
مستحضرات التجميل بالجملة
نحن التجميل المصنعة تركيا
ونحن نعمل فقط مع تجار الجملة
Turkey
Cosmetics distributor is given
cosmetics wholesale
We are cosmetic manufacturer
We are working only with wholesalers
Турция
TGRT EU TV Garlex ПРОДВИЖЕНИЕ
Косметика дистрибьютор дается
косметика опт
Мы косметический производитель
Мы работаем только с оптовыми

غسول فعال ضد تساقط الشعر
مصل يقوي الشعر
الشركة المصنعة لمستحضرات التجميل
منتجات الاعشاب المصنعة الشامبو
مستحضرات التجميل التركية الشركات.
الشركات التي تنتج الشامبو التي تباع في الصيدليات
تركيا مصنع مستحضرات التجميل البشروي
شركة تركية تنتج كريم وصمة عار
مكافحة الشيخوخة تجعد كريم
مصل العناية بالبشرة
الكريمات والتدليك السيلوليت
الصدفية، الأكزيما كريم
حب الشباب حب الشباب كريم
العضوية باني المنظفات
المصنعين كريم التركية
الشامبو رخيصة
رخيصة المنظفات غسل الاطباق
شامبو للأطفال الاقتصادي

Sarımsağın Faydaları Garlic Shampoo

Sarımsağın Saça Faydaları

Binlerce yıldır şifa ve deva olarak kullanılan sarımsak, Garlex® Garlic Shampoo sarımsak şampuanı olarak artık hizmetinizde. Saç, saç derisi ile ilgili problemlerinizin çözümün etkin bir yardımcı.

Garlex® Garlic Shampoo Sarımsaklı Şampuan içerisinde; sarımsağa ilave olarak ısırgan otu, papatya, avakado, buğday, menekşe, çinko, provitamin b5 kullanılmıştır. Bu zengin içerik sayesinde Garlex® Garlic Shampoo sarımsak özlü şampuan adeta saç bakım kürüne benzemiştir.

Bu nedenle saç dökülmesinde, kepek probleminde, saç uzamaması probleminde, kök hücreleri ölmemiş saçlarınızın yeniden uzamasına etkin bir yardımcı ürün olmuştur.

Ayrıca, hediye olarak Garlex® Garlic Shampoo saç bakım losyonu verilmektedir. Garlex® Garlic Shampoo saç bakım losyonu içerisinde ise; adaçayı, defne, ısırgan otu, papatya, biberiye, mersin kullanılmıştır. Bu zengin içerik sayesinde saçlarınız yıkama öncesi besleyici şampuanın etkisini artırmaya yönelik hazır konuma gelecektir.

Saç Dökülmesinde Doğal Ve Ekonomik Yardımcınız…

Sarımsağın çok eski zamanlardan beri çok yönlü en şifalı bitkiler arasında olduğu bilinir ki, onun zengin besin içeriği sayesinde sağlık bakımından birçok faydası bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bu şifalı bitki, Garlex® Garlic Shampoo olarak artık hizmetinizde.

Son yıllarda, sarımsağın kozmetik ve hijyen sektöründe kullanımı revaç buldu. Kimyasal gıda boyası, kimyasal koku gibi maddeler değil, gerçek sarımsaktan yapılan şampuan kullanımının kafa derisine ve saça iyi geldiği gerçeğinden kaynaklanır. Garlex® Garlic Shampoo sarımsak özlü garlic shampoo şampuan içerisinde sülfür bileşikleri, vitaminler ve mineraller gibi zengin besin içeriği saç sağlığını korumada ve saçla ilgili problemlerinizin çözümünde önemli rol oynar.

Doğal sarımsak özü kafa derisindeki Sebum üretimini düzenlemede, kepeği kesmede ve saç diplerini ve kökünü korumada ve güçlendirmede kullanılır. Son zamanlarda yapılan geniş çaplı araştırmalar, sarımsağın saç büyümesine antienflamatuar, antibakteriyel ve antifungal özellikler gibi birçok sıhhi faydasını gösteriyor.

Araştırmalar, ayrıca, sarımsağın zayıf kan dolaşımını düzene soktuğuna da dikkat çekiyor. Sarımsak sülfrik bileşiğinden dolayı antiseptik özelliğe sahiptir. Ayrıca Allicatine ve Alicine içerir.
Dahası,sarımsağın kokusunun sebebi olan sülfür bileşiklerinden biri olan Alicine ,bir antibakteriyel ve antivirüstür ki C vitamini ile birlikte zararlı mikropları öldürmede etkilidir.
Garlic shampoo

100 gr Sarımsağın Besin Değerleri
Energy 150 kcal 620 kJ
Carbohydrates
33.06 g
Sugars
1 g
Dietary fiber
2.1g
Fat
0.5 g
Protein
6.39 g
β Carotene
5 μg
0%
Thiamin (Vit. B1)
0.2 mg
15%
Riboflavin (Vit. B2)
0.11 mg
7%
Niacin (Vit. B3)
0.7 mg
5%
Pantothenic acid (B5)
0.596 mg
12%
Vitamin B6
1.235 mg
95%
Folate (Vit. B9)
3 μg
1%
Vitamin C 3
1.2 mg
52%
Calcium
181 mg
18%
Iron
1.7 mg
14%
Magnesium
25 mg
7%
Phosphorus
153 mg
22%
Potassium
401 mg
9%
Sodium
17 mg
1%
Zinc
1.16 mg
12%
Manganese
1.672 mg
Selenium
14.2 mcg
SarımsağınTıbbi Kullanımı ve Sağlığa Faydaları Garlic Shampoo
Sarımsak, binlerce yıldır hem gıda hem de deva olarak kullanılmaktadır ki, en az Mısır piramitlerinin inşa edildiği zamana kadar dayanır. Sarımsağın; damar sertliği, yüksek kolesterol, yüksek tansiyon ve kanser dahil birçok kalp hastalığını önlemeye yardım ettiği savunulur.Modern bilim gösterdi ki, hedeflenenden ziyade, geniş spektrumlu olmasına rağmen, sarımsak güçlü doğal bir antibiyotiktir. Vücut sarımsağa karşı bir direniş göstermez, bu yüzden onun sağlığa pozitif etkisi uzun bir mühlet devam eder.Araştırmalar sarımsağın, özellikle eski sarımsağın güçlü bir antioksidan etkisine sahip olduğunu gösterdi. Antioksidanlar vücudu zarar verici serbest radikallere karşı korumaya yardım eder.Birçok çalışma, düzenli sarımsak tüketiminin kan basıncına, trombosit agregasyonuna, serum trglerisit düzeyine ve kolesterol düzeyine olumlu etkisini kanıtladı. Sarımsağın rutin tüketimi, kan damarlarında nitrik oksit üretimini tetiklemeye yardımcı olabilir ki damarları rahatlatabilir.Tüm bu faydalarının sonucu olarak denebilir ki sarımsak ateroklerosis ve diabetik kalp hastalıklarını önleyen, aynı zamanda kalp krizi ve felç riskini azaltan bir gıdadır.

Sarımsak , LDL kollestrolünü oksitlenmeden koruyan kan dolaşımı gibi tüm sıvı bölgelerindeki vücudumuzun temel antioksidan koruyucusu olan C Vitamini bakımından iyi bir gıdadır.

Sarımsaklar, (enflamature prostigsanlar ve  tromboksanları düzenleyen enzimler olan) lioksijenaz ve klioksijenazları durduran bileşikler içerir ve böylece inflamasyonu azaltabilir.

Sarımsaktaki, özellikle taze sarımsaktaki , C Vitamini ile birlikte bu anti-enflamatür bileşikler ,bazı astım vakalarında ciddi krizlere karşı koruyucu bir rol üstlenebilir, ayrıca osteartrit ve romatoit artritlerin enflamasyonunu ve ağrıyı azaltmaya yardım edebilir.

Sarımsaktaki en güçlü bileşen olan alicin ,fruktozla beslenmiş deneylik hayvanlardaki trigliserit, insülin ve kan basıncını düşürmekle kalmıyor aynı zamanda kilo alımının önüne geçiyor.

İyi bilinen bir kanserojen olan asbestin, vücudun içten salgılanan en önemli antioksidan, glütasyonlarından birini azaltarak ve serbest radikalleri düzenleyerek hücre mutasyonuna sebep olduğu kabul edilir. Sarımsak,  antioksidan olarak iş yapan ve antikanserojen özellikler gösteren bir hayli glütasyon öncüllere ve sülfür bileşiklere haizdir.

Yenilenen formulü ile çok daha etkili çok daha hızlı sonuç veriyor… Saç dökülme sorunu yaşayanlar için bir süprizimiz var…

العلاج بالاعشاب لتساقط الشعر
مزيل الشعر الشامبو
الشامبو توسيع سريع والمصل
شامبو ضد القشرة
سماكة الشعر يعطي حجم المنتجات
تعزيز جذع الشعرة
الامتلاء سطوع
صيانة مكثفة وسريعة
شامبو مغذ
الشامبو والمصل