GENETİK SAÇ DÖKÜLMESİ KAÇ YAŞINDA BAŞLAR?

Genetik saç dökülmesi kaç yaşında başlar?

Hem bayanlarda hem de erkeklerde görülen saç dökülmesinin sebeplerinden biri de genetik saç dökülmesidir. Bayan, erkek ayrım farkı olmadan da herkes de görülen bu saç sorununu yaşayan kişiler için hiç de kolay olmaz.

Genetik saç dökülmesi kaç yaşında başlar diye sorulacak olursa, bu kişiden kişiye değişen bir durumdur. Genellikle erkeklerde daha sık görülen bu problem erkeklerde daha genç yaşlarda kendini gösterebilir. Hatta lise çağlarında bile meydana gelen bu durum yaşayan kişide psikolojik bir rahatsızlık yaratabilir. Çünkü aşılması zor bir durumdur. Özellikle sosyal ortamlara giren bir kişi, bu ortamlarda çok rahatsız olur.

Genetik olan saç dökülmesi çeşitli tedavi yollarıyla ve saç bakım ürünleriyle günümüzde aşılmaya başlanmıştır. Daha çok saç ekim merkezlerinde saç ektirme yoluyla bu sorun ortadan kaldırılmaktadır. Bundan sonra bu şekilde kazanılan saç telleri, daha sonra GARLEX saç bakım ürünlerinin kullanımı ile daha da iyi bir boyut kazanmaktadır. Yaş kaç olursa olsun hiçbir şekilde sakınılmadan güvenle kullanılan GARLEX ürünleri, GARLEX sarımsak özlü saç bakım şampuanı ve GARLEX saç bakım serumu ile saçlara eski haline tekrar kavuşur. Hatta azalan, seyrelen yerlerde bile etkisini göstererek yeni saç oluşumuna meydan sağlar.

Genetik saç dökülmesi kaç yaşında başlar, sorusuna bile fırsat vermeyen GARLEX saç bakım ürünleri, kullanan her kişiyi sosyal çevrelerinde daha rahat olmasına fırsat verir. Saçların daha dolgun, daha gür ve daha canlı olması için geliştirilmiştir ve sağlıklı saçlara kavuşmayı hedefler. İçeriğinde bulunan etkin ve aktif maddeler tamamen bitkisel, doğal ve organiktir. Kimyasal madde barındırmaz ve yan etkisi yoktur. Kullanılmaya başlandığı andan beri çok çabuk saça nüfus ederek faydasını gösterir. Başka da bir saç bakım ürünü kullanamaya ihtiyaç bırakmaz ve kullanıldığı süre itibariyle çeşitli kimyasal ürünleri saça çok sık uygulamamak gereklidir. Düzenli olarak 3 ay kullanmak saçların daha sağlıklı olması yönünde yeterlidir.

Genetik saç dökülmesi kaç yaşında başlar diye sormaya gerek bırakmayan GARLEX ürünleri, bu tip saç dökülmesinin de üstesinden gelir.