Kil Sabunu Killi Sabun

kil sabunu

Kiç çeşitleri ve faydaları;

Kaolin hafif, beyaz bir kildir. Maskeler de peelingler de kullanılabilir.
Bentonit yeşil renkli bir kildir. Son derece emici ve yağlı ciltler için iyidir. Bu sabunla tıraş iyi yapılır kaygan his verir.
Gül kili – onun güzel gül rengi vardır çoğunlukla kullanılan genel amaçlı orta ağırlıkta kil, aynı zamanda sabunlara, kayma ve emicilik ekler.
Cilt ve saç yağlarını ve kirlerini emmek için kullanılır. Açık kahverengi bir kildir. Bu güzel kahverengi benekli bir renk verir ve hafifçe peeling yapar.
KAOLIN KİLİNİN SAÇA CİLDE FAYDALARI
Romalılar, Yunan, Mısırlı ve Çin bu şaşırtıcı minerali kullanmak için yarışan ilklerdendir. Kilin cilt için birçok yararı vardır. Ve maskeleri veya sabunu yoluyla tutarlı kullanımı ile pürüzsüz parlak bir cilt elde edebilirsiniz. Kaolin kil yüz veya cilt tedavisi için en iyi ürünlerden birisidir.

Farklı cilt tipleri için faydalıdır birçok iyileştirici özelliği vardır

1.. Yağlı ciltler için  (ama aynı zamanda diğer cilt tipleri için önerilir)Dermatologlar, kuru ve yağlı ciltler için hem kaolin kili tavsiye eder.Nitekim, öğle zamanı yağlı cildin, dolayısıyla T-bölgesi için sebum üretimine, ana neden olan faktörü azaltmaya yardımcı olur.İyi cilt bakım tedavilerinden biridir.Kaolin kili, sadece cildin kuru alanlarının minerallere doymasına yardımcı olur. Sonuç olarak, kaolin ve sabun kullanarak herkes istediği yumuşak cildi elde edebilirsiniz.

2..Yüz ürünlerin de kaolin kili en çok kullanılan güzellik ürünlerinin arasındadır. Doğal deodorant, vücut tozu, mineral makyaj, lapa ve peeling için bir aktif maddedir. Kaolin Kil Maskesi ve sabununu günlük rutininizin bir parçası haline getirin.Güvenli olması için doktorunuza veya dermatolog danışarak en iyi yüz ürüne sahip olmak istiyorsanız kili hiç beklemeden kullanın. Kil olası cilt hasarı ya da yan etkileri önlemek için çok önemlidir.

3..Terapötik kullanım, kaolin kilinde bulunan montmorilonit deriden yağların ve toksinlerin giderilmesinde çok faydalıdır ve kanıtlanmıştır. Aynı zamanda, bu tedavi amacıyla bir rol oynadığında temel besin ve bitki besini içerir. Cildi besler
Bu cilt hastalığı varsa bu konuda uzak yüz maskeleri veya kaolin kili yönlendirmek için tavsiye edilir. Ayrıca, önceden böylece cilt hasarı önlemek için bir cilt uzmanına danışın emin olun.

4..Cildi güçlendirir, kan dolaşımını arttırır, Kaolin kil cildinizin kan dolaşımını iyileştirip verimli hale getirmesinin yanı sıra, atıkların ve toksinlerin atılması vekuru ciltler için detoks yapmanın harika yoludur. Kaolin doğallıktan aldığı güçle hasarlı kuru yıpranmış cilt için de mucizeler yaratır.
Düzenli günlük bakımınızda mutlaka kili eksik etmeyin, kullanımına istikrarlı devam ederseniz t bölgesindeki yağlanmadan kurtulur, fazla sebumu atar dolayısıyla sivilce oluşumununda önüne geçmiş olursunuz. Daha berrak ve pürüzsüz aydınlık bir cilde sahip olursunuz.