KOZMETİKTE YENİ DÖNEM HARİKA MEYVELERLE MASKE YAPMAYA VARMISINIZ?

Maskeler

KOZMETİKTE YENİ DÖNEM HARİKA MEYVELERLE MASKE YAPMAYA VARMISINIZ?

Kozmetik cildimizle uyumlu olarak yüzümüzde meydana gelen istemediğimiz sorunları çözümleyebilmek için bize sunulmuş formüller bütünüdür. Kozmetik alanına maskeden tutun bakım kremleri, siyah nokta gidericiler, tonikler, şampuanlar ve parfümlerin hepsi girmektedir. Kozmetikte kimyasal madde çok olduğu için son dönemde ortaya koyulan bitkisel ürünleri çok rağbet görmüştür. Bu konuda da garlex firması her soruna bitkisel çözümler yaparak insanlara kolaylıklar sunmaktadır. Kozmetik özellikle bayanların çok ilgilendiği ve her ürünü zevkle kullandığı bir bölümdür. Kozmetikte parfümeriden kreme kadar kremden maskeye kadar her reyon kendine özgü özellikler taşır. Kozmetiğin ilk alanı cilt daha sonra cilt üstüne yapılan her aşama kozmetiğin alanıdır.

Meyve özlü maskeler kozmetiğin yeni dönem ürünleri cildinizin nem dengesini ayarlar ve istenmeyen lekeleri yok etmeye yarar. Bu maskeler de meyve özleri kullanarak meyvenin canlı ve parlak görünümünü cilde kazandırmak ve kırışıklıkları önlemektir. Maskelerde şeftali, vişne, gül, kaysı ve nar gibi birçok meyvenin çekirdek yağını ve meyve özütünü alarak kullanmışlardır. Her meyvenin kendine göre bir faydası ve özelliği olduğundan maskelere ilham verici olmuştur. Ciltteki her sorunu düzeltebilecek ancak düzenli kullanımının şart olması durumunda her şekilde harika ürünlerdir. Bunun yanında yapılan maskeleri bol su ile yıkamak şarttır. Çünkü maske içinde bulunan yağ ve meyve özütü partikülleri yapışabileceğinden yüzden ayrılması zor olacaktır. Bunun için bol su ile yıkanması ve maskenin yüzünüzden arındığından emin olduğunuzda yumuşak yumuşak kurulanması gerekmektedir. Böylece cildinizde ipeksi bir yumuşaklık ve harika bir koku sizi mutlu edecektir.

Kozmetikte çığır açtıran harika meyveli maskeleri yapmaya ne dersiniz? Bence evet demelisiniz. Neden mi hemen size söyleyeyim cildiniz yaşınızla birlikte ya da yaşınızdan önce buruşmaya ve kırışmaya mı başladı ne duruyorsunuz garlex’ in kayısı özlü maskesini deneyin hemen. Mimik kırışıklıklarını ve yoğun kırışıklık çizgilerini önlemektedir. Her gün sevdiğiniz insandan bir dal gül alsanız ne kadar çok hoşunuza gider öyle değil mi? Sizin en sevdiğiniz de cildiniz olmalı neden cildinize gül özlü maske yapmıyorsunuz? Böylece cildiniz hem lekelerinden arınacak hem de nefes almasını sağlayacaksınız. Bununla birlikte Garlex elma özlü maskesini de yaparak cilt gözeneklerinizi daraltarak pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar size. Sizlere Garlex’ in yosun ve kil maskesini bütün bunlara ek olarak denemenizi de tavsiye ederim. İçindeki salyangoz özü volkanik kil ile güçlendirilmiştir.