METROSEKSÜEL ERKEKLERE ÇEŞİT ÇEŞİT BAKIM ÜRÜNLERİ

Cilt Bakım

METROSEKSÜEL ERKEKLERE ÇEŞİT ÇEŞİT BAKIM ÜRÜNLERİ

Erkekler güçlü, kuvvetli ve katı görünümleri ile profil çizen varlıklardır. Bu varlıklar eskiden bakım nedir bilmezlerken sadece saç sakal tıraşı olurken şimdilerde kadınları bile geçen bakım ürünleri ile bakıma zaman ayırıp kendilerini daha da ön plana çıkardılar. Erkekler her konuda ilk kendilerini düşünen varlık olarak zihinlere kazınmıştır. Nitekim bakımda bile öyle olduklarını gösterdiler. Erkek de bakım ürünleri özellikle son zamanda çok ön plana taşındı. Çeşit çeşit kremler, maskeler, tıraş öncesi ve sonrası balmlar ve losyonlar kısacası birçok ürünün erkek versiyonu erkek cildine uyarlanarak oluşturulup, denenip üretildi. Son zamanlarda bakımlı erkeklere de metroseksüel erkekler demeye alışır hale geldik. Önceleri alışık olmadığımız bu bakımlı erkekler şimdilerde bayanların gözdesi haline geldi. Artık bayanlar gerek ailelerinde gerek de arkadaş çevrelerinde bakımlı erkekleri görmekten zevk alır hale geldiler.

Bitkisel ve kimyasal olarak metroseksüel erkeklere çeşit çeşit bakım ürünleri yok satıyor artık. Özellikle bitkisel ürünler herkesin olduğu gibi erkeklerinde gözdesi olmaya devam ediyor. Ancak erkekler bakıma kimyasal ürünlerle alıştılar ve başladılar. Erkekler önce yüzlerindeki kıl dönmeleriyle savaşır hale geldiler sonra siyah noktalar sonrada sivilceler derken baktılar ki vücutlarının ekstra bir özene ihtiyaçları vardır. Özellikle erkekleri daha ferah ve çekici kılan kokularıyla kendine hayran bırakan ürünleri kullanmaktan hoşlanır oldular. Onlarda bakımlı insandaki değişimi fark ettikleri andan itibaren zaten kendilerine hayran olan erkeklerin bir kat daha kendilerine hayran olmak ve hayran bırakmak için kollarını sıvadıklarını ve kadınlardan daha özenli ve dikkatli olarak kullandıklarını söyleyebilmek mümkündür. Bitkisel ürünlerde son zamanlarda çok fazla kullanım sahası oluşturdu kendisine.

Metroseksüel baylar bitkisel bakım ürünleriyle ciltlerine özen göstermeye devam ediyor. Bu konuda erkeklerin en büyük yardımcısı olan Garlex bitkisel bakım ürünleri erkeklerin tüm bakım ihtiyaçlarında yanlarında olmaktadır. Erkekler özellikle saç bakımlarına dikkat ederken şimdilerde sivilce, siyah nokta gibi her türlü cilt sorunlarıyla da yakından ilgilenir hale geldiler. Erkeklerde bakım artık vazgeçilmez bir hal aldı. Her yönüyle bakıma ihtiyaç duyan canlılar olduğumuzdan kendimizi ödüllendiriyor gibiyiz. Aslında vücudumuza görevimiz olan bakım rutin bir işlem olması gerekirken bize lüks gelmesi çok manidar bir durumdur. Ancak şimdilerde bu durumdan vazgeçip bakımı lüks olmaktan çıkararak rutin işlemler haline getirmeyi başardık. Bu konuda birçok firma gibi Garlex firması da bakım ürünleriyle bizleri mest etmeyi başardı.