ŞAMPUAN ÜRETİCİ BİTKİSEL ŞAMPUANLAR

İlk ürünümüz olan garlex şampuanı 2009 yılından bu yana üretmekteyiz. Tamamen doğal yada bitkisel içerikli şampuanlar kremler losyonlar saç serumları gibi ürünleri yıllardır üretiyoruz ve siz değerli müşterilemizin kullanımına sunuyoruz.

2009 yılında 2 ortaklı kurduğumuz firma, 2014 yılında ortaklardan biri Garlex Natürel Ürünler olarak çalışmaları devam ettirdi.

GARLEX ŞAMPUAN BİTKİSEL ŞAMPUANLAR

 1. Grup Şampuanlar (Yoğun bakım hızlı başlangıç serisi):
  Garlex şampuanlar an itibarıyle 11 çeşittir. Bu şampuanlardan 5 tanesi saç dökülmesi, hızlı saç uzatma, kepeklenme, kuru ve yıpranmış saçların tamir edilmesi, hacim gürleşme ve parlaklık, saç derisine daha sıkı tutunmayı sağlayan yüksek kaliteli şampuanlardır. Bu grup şampuanlar, yoğun bakım hızlı başlangıç şampuanlarıdır.
 2. Grup Şampuan lar (Yoğun bakım devam serisi):
  Bu gruptaki ürünler yine yukarıda tarif edilen şampuanlar gibidir. Devam şampuanı ürünleri içerik olarak zengin olmakla birlikte etken madde oranı ve çeşiti yoğun bakım şampuan gibi değildir.

 1. Grup Saç Losyon ve Serumları
 2. Grup Ürünler Kremlerdir
 3. Grup Ürünler dünyada bir ilk olan kan grubuna göre şampuanlar, kremler, saç cilt vücut bakımı ve ilaç ve gıda ürünleri olup patentlidir.
 4. Grup ürünler yüz maskeleridir:
  Zengin kil çeşitleri ve besleyici bitkisel yağlar kullanan ekibimiz yine şampuan da olduğu gibi bu grupta da büyük başarılar yüksek menuniyet yakalamıştır.

Şampuan üretiminde 8 yıllık tecrübe;

Garlex natürel ürünler firması olarak bir fiil şampuan üretiminde 8 yılı doldurmuş durumdayız. Bu süre zarfında şampuan üretimi adına çok büyük tecrübeler edinmiş olmakla bereber, bir üreticinin başına gelebilecek bir çok olumsuz durumu yaşamış ve bizzat saha da tecrübe edinmiş durumdayız.

Eger sizde kendi markanızla (private label) şampuan ürettirmek, imal ettirmek isterseniz bu konuda zengin tecrübelerimizi paylaşmaya hazırız.

A dan Z ye şampuan anahtar teslim üretim ve teslimat.