TOPTAN KOZMETİK ÜRÜNLERİ VE KOZMETİK TOPTANCILARI

Garlex bitkisel kozmetik ürünleri toptan satın almak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

toptan-koztemik-ürünlerİlk olarak 2009 yılında Atik Dış Ticaret adıyla faaliyete başlayan firmamız, ortaklarının ayrıması sonucu GARLEX NATÜREL ÜRÜNLER olarak ticari hayatına devam etmiştir. Bilkisel, etkili ve yüksek kaliteli ürünler üreten firmamız kozmetik toptancıları arasında yer almakta ve aynı zaman ürünlerimiz eczane ağırlıklı satılmaktadır.

İhracat çalışmaları da yapan firmamız toptan koztemik ürünler üretip, yurt dışında Avusturya, Belçika, Almanya gibi çeşitli avrupa ülkelerine ürünler göndermektedir.

Yine Dubai, Azerbaycan gibi çeşitli ülkelere de kozmetik ürünleri üretip toptan göndermekte, private label (farklı markaların üretimi, fason üretim) üretimler gerçekleştirmektedir.

Ağrlıklı olarak yurt dışı çalışan firmamız her türlü kozmetik ürün üretebilmektedir. Farklı firmalara farklı markalar adı altında şampuan, krem, losyon, saç serumu ve benzer ürünler yüksek kalitede ve etkili sonuç veren formüllerle üretilmektedir. Toptan kozmetik ürünleri ürettiren firmalar da kendi pazarlarını oluşturmaktadır.

image descriptiongarlex-toptan-sampuan

meylitabii-toptan-kozmetik-bitkisel