BİTKİLERLE SAÇ BAKIMI

Saç insanın doğumundan ölümüne kadar her dönemde önemsediği dış görünüşümüzü tamamlayan bir şeydir. Saç insanların gür ve dolgun olmasını istediği şekil verip dış görünüşüne şıklık kattığı düşünülen vücudumuzun bir parçasıdır. Vücudumuzun bir parçası olduğuna kanıtımız olan saçlar için vücudumuza almamız gereken vitamin, mineral ve hormondur. Saçlarımızın bakımlı ve dolgun görünmesini sağlayacaktır. Saç insanların ektirmeye gittiği, bakım yaptırdığı ve bitkilerle beslenmesine dikkat ettikleri bir durumdur. Saç dökülmesini engellemek ya da kontrol altına almak için garlex sarımsak özlü şampuanı kullanabiliriz. Sarımsağın saçlar için çok faydalı bir bitki olduğunu kanıtlayan klinik çalışmalar vardır. Sarımsak özlü şampuanda asla sarımsak kokusu olmamakla beraber şampuan özütünde başka maddeler de konularak saç derisi ve köklerinin korunması sağlanmaktadır. Garlex şampuanı gibi saç bakım kremini de sarımsak özlü yapmaktadır. Sarımsağın vücudumuza ve metabolizmamıza faydalarını saymakla bitiremeyiz. Ancak saçtaki faydaları son zamanlarda farkına varılıp şampuanlarda ve saç bakım kremlerinde rastlar olduk.

Garlex sarımsak özlü şampuanı ve saç bakım kremini internetten www.garlex.com.tr adresinden hem istediğiniz kadar inceleyebilir hem de satın alabilirsiniz. Bununla birlikte saç bakımında da çığır aşmaya aday sarımsak özlü saç bakım kremidir. Saç bakım kremi saç diplerinden ziyade saç uçlarına uygulanması tavsiye edilir. Çünkü birçok saç bakım kreminden ziyade bitkilerle saç bakımı yapan garlex sarımsak özlü saç kremi birçok saç problemini çözmektedir. Bu saç problemleri arasında kepek, saç kırıkları, saç uzamaması ve hacimsiz soluk kalması gibi problemler yer almaktadır. Tüm bu saç problemlerini çözerken saçlara hacim ve parlaklıkta kazandırmaktadır. Saç bakımı her dönemde yapılması gereken bir durumdur.

Özellikle yaz aylarında deniz, havuz ve güneş derken saçlarımız 2 kat daha fazla yıpranmakta ve dökülmektedir. Bu yüzden yaz ayları saçlarımız için işkenceye dönüşmektedir. İşte bunu ortadan kaldırmaya gayret ederken en büyük destekçimiz garlex sarımsak özlü şampuan ve bitkilerle yapılan saç bakım kremidir. Garlex ürünlerinde sadece sarımsak özü bulunmamakla birlikte avokado, buğday, menekşe ve papatya gibi bitkilerin yanında çinko, provitamin B5 gibi maddeler de bulunmaktadır. Birçok bitkinin birleşimiyle yapılan bu ürünler bir nevi bitkilerle saç bakımı yapmayı sağlamaktadır. Saç bakımı yapan bu şampuan ve saç bakım kremi her bitkiden belli oranlar eklenerek yapılmıştır. İşte bundan dolayı her ürün fayda sağlamakta ve sorunların kaynağına değinmektedir. Doğal olarak saçlarınıza bakım yapın onları şımartın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir