ÇAY AĞACI YAĞIYLA KEPEK TEDAVİSİ

ÇAY AĞACI YAĞIYLA KEPEK TEDAVİSİ

ÇAY AĞACI YAĞIYLA KEPEK TEDAVİSİ

cay-agaci-yagiyla-kepek-tedavisiÇay ağacı yağı son yıllarda buluna en etkili bitkisel bileşenlerden biridir, öyle ki sadece saç bakımında değil neredeyse tüm cilt ürünlerinde, maske, losyon ,krem, temizleyici, sivilce önleyici olarak kulanılmaktadır. Çaya ağacı yağlı özel seriler üretilmektedir. Çay ağacının onlarca etkisi doğal bir ilaç olduğunu önceki makaleleri inceleyerek bulabilirsiniz.

Çay Ağacı Yağı: Şampuan markaları giderek anti kepek saç ürünleri yapmak için çeşitli ürünler denemeye başladılar, bu yeni ürünlerden biri de çay ağacı yağıdır. Onun anti-mantar, antibiyotik ve antiseptik özellikleri bir anti kepek şampuanı için mükemmel bir madde olmasını sağlar. Bu yüzden bir çok firma bir yağla birden çok soruna çözüm bulmuş olur, aynı zamanda ciltsel hastalıklara da iyi gelir.

Çay ağacı yağı ile kepek tedavisi nasıl olur? Eğer fark varsa, çay ağacı yağı bizim şimdiye kadar tartıştığımız tüm diğer maddeler arasından sadece doğal olan tek  bir maddedir. Hatta ticari ürünler bitkisel maddeler kullanmaya başladı! Eğer kimyasal malzeme kullanmayı sevmiyorsanız denemekten zara gelmez, kaldı ki çoğu market şampuanı çay ağacı yağını yani doğal özleri tercih etmiş olursunuz. Neden kepek için de doğal özleri ve yöntemleri ve ne güvenilir doğal olanını tercih etmeyesiniz ki?

Doğal içerikleri kullanırken öncelikle küçük bir alanda o maddeyi deneyerek vücudunuzun alerji yapıp yapmamasına dikkat ediniz.

 

 

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir