Cildi Pürüzsüzleştiren Doğal Fondöten

Cildi Pürüzsüzleştiren Doğal Fondöten

Cildinizdeki hoşunuza gitmeyen yerleri kapatmak istiyorsunuz fakat sürdüğünüz fondöten yüzünüzde maske gibi mi duruyor? Cildi pürüzsüzleştiren doğal fondöten arıyorsunuz fakat bir türlü bulamıyor musunuz? Bu yazımızda özellikle kadınların en çok merak ettiği konulardan birisi olan cildi pürüzsüzleştiren doğal fondöten konusundan bahsettik. Eğer sizlerin de bu konu hakkında merak ettiği detaylar varsa bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz. Bunların dışında doğal fondöten üretimi yapan Garlex firmasını da tercih etmeniz sizleri pürüzsüz bir cilde kavuşturacaktır.

  1. Nars All Day Luminous Weightless Foundation

Çok hafif ve likit aydınlatıcı bir fondötendir. Mat bitişli olmasına rağmen, ışığı yansıtma özelliği taşır. Pürüzsüz ve kadifemsi bir cilt yaratır. Yüksek kapatıcılığa rağmen cilt üzerinde asla ağırlık yapmaz, su gibi hafiftir. 16 saate kadar kalıcılık sağlar. Özellikle normal/karma/yağlı veya yağlıya dönük ciltler için çok idealdir. Cilt rengi ile fondöteni ayırt edemeyeceğiniz şekilde cildi kaplayan bir fondötendir. Cilt ile çabuk bütünleşen ve sabitlenen bir fondöten olduğundan hızlıca uygulanması önerilir. Karma/yağlı veya yağlıya dönük ciltler için çok idealdir. Cildin gün içindeki değişimlerine uyumludur, hep doğal ve taze görünüm sağlar.

  1. Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation SPF20

Cildin doğal canlılığını yüzeye çıkaran ve gerçek ışıltısını gözler önüne seren, cilt ile senkronize olan likit fondötendir. Hafif ve yağsız bir formüle sahiptir. Cildin gün içindeki cilt değişikliklerine uyum sağlar. Bu fondöten gözenekleri kapattığı gibi cildin gün boyu yenilenmiş gibi gözükmesine yardımcı olur. Modern mat ama aydınlık görünümlü doğal bir bitiş sağlar. Terlemeyi ve yağlanmayı önleyen bir fondöten olduğundan ciltte yumuşaklık sağlar. Güneş koruma faktörü 20’dir ve cildi güçlü şekilde zararlı ışınlardan korur. Tüm cilt tipleri ile uyumludur. Cildin kendi doğal ışıltısını ortaya çıkarır.

  1. Nars Sheer Glow Foundation

Cildin ışıltısını gözler önüne seren, inceltici ve doğal bir görünüm etkisi yaratan doğal bir fondötendir. Kapatıcılığı ayarlanabilir. Cildi nemlendirir ve daha parlak, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Düzenli bir şekilde kullanılırsa cildin yapısını düzenler ve parlaklığını arttırır. Makyaj artistlerinin kuru ciltlerde kullanmayı en sevdiği fondötenlerden biridir. Sheer Glow Foundation’ i kapatıcı olarak kullanabilir ve doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Gözlerinizin ve dudaklarınızın çevresine de uygulayabilirsiniz.

Eğer sizler de fondötenle doğal bir görünüme sahip olmak istiyorsanız cildi pürüzsüzleştiren doğal fondöten yazısını okumanızı tavsiye ederiz. Bu sayede kolay bir şekilde doğal bir cilde sahip olmuş olursunuz.

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir