DALGALI, PERMA,KIVIRCIK SAÇ MODELLERİ

DALGALI, PERMA,KIVIRCIK SAÇ MODELLERİ

DALGALI, PERMA,KIVIRCIK SAÇ MODELLERİ

Çingene Stil:

cingene-sac-modeli

Hafif permalı saçları da hem de omuzlarınız da açık bırakılabilir. Bandana ya da  saçınızı basık tutmak için kalın bir saç bandı  gereklidir. Bu bir çingene bir görünüm verir ve saç stili korkak bir dokunuş katar. Sizin ruh halinize göre bandana renkleri ile oynayabilirsiniz.

 

Retro Style:

Eğer sıkı bukleler veya gevşek dalgaları var olsun, bu saç modeli her zaman iyi bir seçenektir. Sadece yüzünüzü çerçeveleyen iki taraftaki saçı bir tarafa atın daha sonra uca küçük bir kuyruk yapın. Ayrıca zevkinize göre bir çiçek veya renkli klipler gibi bazı aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Bu da romantik bir dokunuş katıyor.

 

Genç Görünüş:

 

Saç perması  yüzün iki yanına oturtmak için geri çekilir! Bu sevimli ve girly saç stili, kısa saçlı kadınlar için uygundur . Gevşek dalgalar yanı sıra sıkı bukleler bu saç modeli ile iyi görünüyorsun.

Ayrıntılı Stil:

 

Bu saç stilinin, zaman ve doğru almak için  biraz çabaya ihtiyacı var. Saç ön kısmı düz, geri kalan kısmı ise permalı yan patlama halinde ayrılır. Bu bakımı kolay olduğu gibi bu omuz uzunlukta saçı olan insanlar için uygundur. Bu saç stili bir parti ya da bir akşam yemeği  için iyi gider. Bir parti görünüm için, bir saç broş, baş dişli ya da bir çiçek iğnesi gibi saç aksesuarları ekleyebilirsiniz

Önünde küçük çanta ile kısa permalı saç olgun kadınlar  da mükemmel görünüyor! Hareketli ve dinamik tarz arayanlar denemeli. Bu kısa ve orta boy saçlı insanlar için iyi çalışır.

dalgali-sac-modeliGeri Bağlanmış Görünüş:

 

Perma saçın Herhangi uzunluğu bir midilli kuyruk ile geri bağlı olabilir.Ya düşük bir at kuyruğu ya da yüksek bir midilli kuyruk . Bu saç stili düzgün ve rahat bir görünüm verir .

Parti Dalgaları:

 

Bu basit perma ile, sadece geriye doğru  saçınıza fırça ve toka ile sabitleyin.  bir tarafta saçınızı  geri çekin. Bu bir parti için şık ve zarif bir görünüm yaratır.

Burada perma daha iyi ilgilenir yardımcı olacak bazı ürünler vardır.

 

Tüm yapmanız gereken yüzünüzün saç tipini ve şekline uygun bir saç perma seçmek vegüvenebileceğiniz bir saç tasarımcısının salonuna uğramak olcaktır. Her zaman perma sürecinde oldukça sert kimyasallar kullanılmasından bu yana, kaliteli ürünler kullanmakta ve aynı zamanda stilistlerin deneyimli olduğu salonlara gitmek  de doğru bir yoldur.

Permalı saçlar için saç tiplerini vurgulayarak, bu makalenin faydalı olacağını umuyoruz, ayrıntılı farklı tarzlar için lütfen diğer makaleleri de inceleyiniz, en güzel size en yakışacak görünümü bulmanız dileğiyle.

sac-modeli-kivircik

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir