Doğal güzellik sırları

Doğal güzellik sırları

Doğal güzellik sırları

Kolay Derin nemlendirici Saç Bakımı

dogal-guzellik-sırlarıDoğal güzellik sırları vermeden bir soru soralım Süper yumuşak saçlar,  ister misiniz? Derin bir nemlendirme  saç ve saç derisi tedavisi gibi sorunlarda Hindistan cevizi yağı kullanın. Masajla  Hindistan cevizi yağını kafa derisi içine ve sonra saçınıza elleriniz aracılığıyla uygulayın. Birkaç saat açık bırakın ve daha sonra şampuan kullanarak yıkayın. Kullandığınız şampuanlar sebebiyle  Hindistan cevizi yağı saçınızı nemlendirip dış etkenlere karşı koruyacak, sağlıklı saçların sahip olduğu elastikiyeti verecektir. Öncelikle eğer saçınız çok yağlıysa ya da yapısı yağı çok kabul etmiyorsa saçınızın bir tutamından yağı deneyerek bekletin ve daha sonra yıkayın, sonuçtan memnunsanız tüm saçınıza uygulayın. Aksi takdirde daha hafif seyreltilmiş yağları uygulamak özellikle yağlı saçlar için iyidir, en azından saç uçlarına uygulamalarında bir sakınca yoktur. Saç uçlarına tüm saç tipleri uygulayabilir.

Basit Toksin Olmayan Tıraş Kremi ve doğal güzellik sırları

Tıraş kremi için doğal bir yedek olarak doğal organik Hindistan cevizi yağı kullanın. Basit, doğal  güzellik sırları ve ip ucu olarak karşınıza çıkacaktır. Kullanmadan önce Hindistan cevizi yağını cildiniz küçük bir bölümünde uygulayın eğer reaksiyon olmazsa tüm cildinizde güvenle kullanabilirsiniz. Hem tıraş yapmış hem de cildinizi Hindistan cevizi yağının muhteşem içerikleriyle beslemiş olacaksınız. Cildiniz yumuşayıp beslenecek, kıl dönmeleri daha az yaşanacaktır.

Tüm Doğal Siyah Noktaları Kaldırma ve doğal güzellik sırları

dogal-cilt-bakimi-nasil-olmali

Doğal güzellik sırları

Açık bir limon diliminin üzerine ham balı 4 veya 5 damla yerleştirin. Daha sonra herhangi bir sorun olan alanlarını vurgulayarak, bir dakika yüzünüzde limonu sürün. 5 dakika karışımı bekletin ve soğuk suyla durulayın. (Yatmadan önce daha ziyade  bunu yapmak en iyisi bu yüzden narenciyenin cildiniz de ışıkta bozulabileceğini unutmayın).

Daha iyi Ciltler için  Kuru Fırçalama

doğal güzellik sırları Kuru fırçalama yöntemi ile vücudunuz için basit bir detoksifikasyon işlemdir. Bu hafifçe masaj yoluyla organların bir dizisini uyarır. Ayrıca, ölü deri kaplamaları ortadan kaldırır, lenfatik sisteme yardımcı, bağışıklık sistemini güçlendirir, selülit ortadan kaldırabilir, hormonları uyarır ve daha iyi dolaşımı yoluyla cildi sıkılaştırmak için yardımcı olabilir. En iyisi, ucuz ve kolay bir yöntemdir. Kuru fırçalama ve bunu nasıl hakkında daha fazla bilgi için araştırma yapabilirsiniz, başlamak için harika bir cilt fırça şart! Bir çok yönden faydası olacağını unutmayın, en başta düzenli olarak fırçalayarak ucuz zahmetsiz ve doktorların bile önerdiği şekilde portakal kabuğu görünümle vedalaşabilir siniz ama her ilaçta olduğu gibi burada da önemli olan düzenli bir şekilde cildinizi fırçalamak olacaktır, aksattığınız takdirde hem yorulur hem de sonuç alamazsınız ve en önemlisi moraliniz bozulacaktır.tüm bu nedenlerden dolayı doğal güzellik sırlarını devamlı ve düzenli şekilde uygulamanız gerekmektedir.

Doğal güzellik sırları ile Kendine iyi bak

EDoğal güzellik sırların iyi doğal güzellik sırları hızlı düzeltmelerle gelemez, unutmayın. En başta güzellik iyi bir uyku gerektirir stres yönetimi doğru beslenme ve fiziksel eksersiz  hayatınızda şarttır . Tüm bu küçük “taşlar” yukarıdaki güzellik rutin için bazı destekler sağlayabilir iken, gerçek bir güzellik günlük bazda bakımla başlar doğal güzellik sırları ile biter.

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir