ERKEKLER İÇİN YÜZE UYGUN SAÇ ŞEKİLLERİ

Bitkilerle Saç Bakımı

ERKEKLER İÇİN YÜZE UYGUN SAÇ ŞEKİLLERİ

erkekler-icin-sampuanDoğru saçı,saç modelini bulmak için, ilk etapta  yüz şeklini bilmek önemlidir. Sizin berberiniz  veya stilistiniz  yüz şeklinizi belirlemenize yardımcı olursa ve şekli  ile uygun özellikleri içeren övgü dolu bir saç modeli oluşturabilirsiniz, kurallar aşağıdadır size uygun saç için doğru saç modeli seçmek amacıyla salona gidin ve nasıl olacağı ve önce dikkat edilmesi gereken bazı  şeyler hakkında fikir vermeye yardımcı olacaktır . Dengeyi  sağlamak ve görünümünü geliştirmek için saç kesimi yapılabilir yüz şekilleri ve ayarlamalarına bir göz atalım.

Yüze uygun saç kesimi

Bir Yuvarlak Yüz: Burada anahtar dengeyi sağlamaktır.  yüzü daha yuvarlak görünür hale getirecek şeylerden  veya yuvarlak saçtan uzak durun.Yan tarafları yalın tutun ve üst ve dengeyi sağlamak için ön tarafa daha  fazla saç stili ekleyin.

Orta kısmı veya göz hizasında bazı dalgalar  oluşturmak için yuvarlaklığını en aza indirmeye yardımcı olacaktır. Yuvarlak yüzler daha fazla kare saç ile durumu kurtarırlar. Yuvarlak yüzleri ile bir erkek ünlü örnekleri Elijah wood ve Jack Black. Bu tür meşhur kişiler  yüze uygun saç kesimi olayını oldukça önemsemekte ve stilistlerinden bu yönde talimatlar almaktadır.

Yüze uygun erkeklere göre saç şekli ve çeşitleri :

Yuvarlak yüz Özellikleri: Alın yuvarlak, neredeyse geniş yüz , yuvarlak elmacık kemikleri.

Bir Kare Yüz: Yuvarlak yüze benzer, uzun üst giyerek, iki tarafın yalın ve kısa tutmak ve biraz daha tarz. Kulaklarının etrafında  saçı kısa tutmak ve tarzı yüz kare şeklini yansıtır emin olun – bu kare yüz şekli pop yapmak yardımcı olacaktır. David Beckham, Nick Lachey bir kare yüz şekline sahip bir başka ünlü.yuze-uygun-sac-kesimi

Bir kare yüz özellikleri: kare JAWLINE, aynı genişliği neredeyse geniş sürece, düz kenarlar, çene ve elmacık kemikleri.

Bir Oval Yüz: Bu ideal yüz şekli olarak kabul ediliyor,  herhangi bir stil uygundur. gözler ve kulakların burunun pozisyonu gibi diğer önemli özelliklere dikkat edilmelidir. Eğer Oval kategoriye giriyorsanız,  hemen her tarzı deneyerek kendinizi şanslı  olarak düşünün. Oval yüz şekilleri ile Aktörler dahil Barry Watson ve Jude Law .

Oval bir yüz özellikleri: Son zamanlarda erkekler için yüze uygun saç şekilleri arasında oval yüz modelleri yaygınlaştı, şekli bir yumurta şeklini andıran, ideal şekil, hafif yuvarlak çene, hiçbir olağan dışı özellikleri olmayan yüz tipi. örneğin büyük ağız, burun veya gözler  daha farklı kategoriye girer onlar yüz şekli ile alakalı değildir. Burada anlatılmak istenen yüz şekli zaten kusursuz olduğunda göz, burun gibi diğer ayrıntılara geçilebileceğidir.erkeklerde-sac-modelleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi erkekler için yüze uygun saç şekilleri çok çeşitlere ayrılmaktadır. Burada anlatılanlar insan yüz şekillerindeki genel hatlardır, herkesin yüz yapısı kendisine has olduğu için bu konuda en iyi çözümü güvendiğiniz bu konuda başarılı bir stiliste gitmektir. Stilistin başarısı zaten iyi olan bir surata son moda saç şeklini yaparak değil, kusurlu bölgeleri bulunan yüzü mükemmel hale  getirmekle ölçülür. Daha ayrıntılı ve bulamadığınız yüz şekilleri için diğer makalelerimize göz atabilirsiniz.

yuze-uygun-sac-sekilleri