GARLEX BİTKİLERLE SAÇ BAKIMI

GARLEX BİTKİLERLE SAÇ BAKIMI


Saçlar en eski zamanlardan bu yana kadınlardaki en önemli görsel özelliktir. Hatta öyle önemlidir ki eski zamanlarda kadının saçlarının gürlüğü ve güzelliği evlenebilmesi için en gerekli özelliklerden biriydi. Şu an günümüzde kadın saçlarına bu şekilde yaklaşılmasa da kadınlarda saç bakımı hala oldukça önemli. Günümüzde bitkilerle saç bakımı oldukça yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Çünkü bitkilerle saç bakımı yapmak saçınızı ağırlaştırmaz, inceltmez ya da yorup yıpranmasına sebep olmaz. Ancak bitkilerle saç bakımının doğru bir şekilde yapılması gerekir. Doğru bitkilerin saçta kullanımı oldukça önemlidir. Bir de ek olarak doğru bitkiler ile saça bakım yaptıktan sonra nasıl bir şampuan kullandığınız saçınızın ne kadar zamanda güzelleşeceğini ve ne kadar süre bakımlı kalacağını belirler. Garlex Sarımsaklı Şampuan sizlere tavsiye edebileceğimiz en iyi şampuanlardan biri. Çünkü saçların bitkiyle bakımı sonrasında bitkisel bir şampuan kullanmak en mantıklı seçim olacaktır.

EVDE BİTKİERLE SAÇ BAKIM ÖNERİLERİ

Eğer saçlarınızda kepeklenme varsa bu tarif tam size göre; beş gram ısırgan otunu üç çay bardağı sıcak su ile çay gibi demleyin. Daha sonra ısırgan otunu süzerek temiz olan saç ve saç derinize iyice yedirerek uygulayın. En az yarım saat bekleyip ılık suyla durulayın. Daha sonra Garlex Sarımsaklı Şampuan ile saçlarınızı yıkayın. Garlex Sarımsaklı Şampuan sayesinde saçlarınız hem nemlenecek hem de ısırgan otunun yararlı vitaminlerinin saçınızda uzun süre kalmasını sağlayacaktır. Bir başka tarifimiz ise kuru ve yıpranmış saçlar için. Yarım fincan balı çeyrek fincan zeytinyağı ile homojen bir görünüm alıncaya kadar iyice karıştırın. Daha sonra yeni taradığınız saçlarınıza kökten uca yedirerek sürün. Yıpranmış uçlar için uçlara biraz daha fazla sürmeniz ve her beş dakikada bir saç uçlarınıza tekrar elinizle masaj yapmanız faydalı olacaktır. Daha sonra saçınızdaki karşımı akıtmayacak şekilde bir bone takın. İsterseniz sıcak suya batırıp sıktığınız bir havluyu bone üstünden sararak, maskenin saça daha çok nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Son olarak da saçınızı ılık bir su ile duruladıktan sonra yine Garlex Sarımsaklı Şampuan ile temizleyebilirsiniz.

NEDEN GARLEX SARIMSAKLI ŞAMPUAN?

Çünkü Garlex Sarımsaklı Şampuan içeriğinde sadece doğal bitki özleri ve doğal formüller bulunuyor. Bu da bitkilerle yeni bakım yaptığınız saçlarınızda bu bitki bakımlarının yararlı vitaminlerini ve nemi saçınızda uzun süre tutuyor. Böylelikle saçlarınızın sağlıklı olma süresini uzatmış oluyor. Bu yüzden gönül rahatlığı ile Galex Sarımsaklı Şampuan tercih edilebilir.

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir