Bayanların cilt problemlerinden sonra en çok problem yaşadığı konulardan bir tanesi tabi ki ince telli ve kırılmaya oldukça meyilli olan saçlarıdır. Saçların kökten fışkırdığı andan itibaren incelmesiyle saç dökülmeleri oluşur ve bu saç dökülmeleri mevsim değişikliği ile beraber oldukça artar bu da bazı geçiş dönemlerin de saçınızın hacminin oldukça azalmasına sebep olur. Bir de saçlarınıza dışardan etki ediyorsanız yani saçınızı sürekli yüksek ısılı saç şekillendirici makineler ile şekillendiriyorsanız hem daha fazla kırılmaya en önemlisi de saçınızın iyice zayıflamasına sebep oluyorsunuz. Bu zayıflama aşırı dökülmelere sebep olurken bir de saçınızın iyice hacimsiz ve sönük durmasına sebep oluyor. Garlex çörekotu şampuanı ise sizin bu probleminizi tamamen ortadan kaldırıyor diyebiliriz< düzenli kullanımlar da saçınızdaki yıpranmalardan büyük oranda kurtulmuş oluyorsunuz.

Garlex çörekotu şampuanının içinde 11 tane bitkinin özleri bulunmakta olmakla birlikte çörekotu şampuanı denmesinin sebebi çörekotunun diğer bitkilere göre daha baskın durum da olmasıdır. Çörekotu şampuanımızın içinde ısırgan tohumu yağı,buğday yağı, avokado yağı, sarımsak yağı, menekşe yağı, tatlı badem yağı, zeytin yağı, çam terebentin yağı, çörekotu yağı, yulaf ekstresi ve keçiboynuzu ekstraktı bulunmaktadır. Tüm bu yağlar saç derinizin göneklerinin açılmasına saçınızın yumaşayıp canlanmasına, saçınızın güçlenmesine, en önemlisi bebek saçlarınızın büyümesine ve saçlarınızın dökülmemesine sebep olur. Bu bitkiler tek başına saçınıza uyguladığınız da randımanlı bir etki olmaz fakat bu 11 bitki beraber olumlu bir etki göstererek içerdikleri çinko, pro vitamin b5 ve aminoasit komplekslerinin etkilerini arttırarak size hızlı uzay hacimli ve parlak saçlar vericektir.  Bu bitki özleri sayesinde saç DNA’nız da eksik olan aminoasit parçalarınızı tamamlayarak sizin saçınızın yapısını güçlendirerek saçınızın daha hızlı uzamasını sağlar çünkü saçın uzaması aminoasitlerin eksiksiz dizilmesi sonusun da olur ama eksik bir aminoasit varsa saçınızın uzaması geçir çörekotu şampuanı da bu durumun önüne geçerek size ihtiyacınız olan tüm aminoasit parçalarını sunar.

Saç derinizin rahatlaması ve nefe almasın da çok etkili ve güçlü bir şampuandır. Şampuanı kullanırken şampuanın etkisini göstermesi için yapmanız gereken saçınızı yıkarken şampuanı başınız da 3 ila 5 dakika arası bekletmektir böylelikle istediğiniz sonucu elde edebileceksiniz. 2 günde kullanmanız halinde bebek saçlarınız da hızlı bir uzama gözlemleyeceksiniz. Şampuanımız alerji yapmayan ve dermatolojik testlerden onay almış kullanıcılar tarafından tavsiye edilen sık sık ve devamlı kullanılan, sevilen bir şampuandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir