GARLEX GÜZELLİK SABUNLARI

GARLEX GÜZELLİK SABUNLARI

Kadınların da çok severek kullandığı sabunlar güzel bir cildin ya da güzel saçların en önemli anahtarlarından biri. Sabun sayesinde güzel ve parlak bir cilt sahibi ya da güzel parlak ve yumuşak saçların sahibi olabilirsiniz.  Ancak her sabun cilt için ya da saçlar için uygun değildir. Çünkü piyasada satılan güzellik sabunları genelde cildi kurutur ya da saçları çok sertleştirip taranmayacak hale getirir. Bu yüzden piyasada karşılaşılan her sabun alınmamalı ve cilt ya da saç için kullanılmamalıdır. Sabun seçiminin önemi güzel bir cildin ve parlak saçların anahtarıdır. Garlex Kavun Sabunu cilt için önerilen en güzel sabunlardan biri. Kavun meyvesinin yararlı vitaminleri ve doğallığı sayesinde cildiniz parlar ve temizlenir.

KAVUNLU SABUNUN İÇERİĞİ NEDİR VE CİLDİ NASIL GÜZELLEŞTİRİR? 

Kavun en güzel kokulu meyvelerden biridir. Birçok şampuan, duş jeli, içecek ve daha birçok piyasada satılan ürün kavun aromalı ya da özlü bulunabilir. Bunun sebebi kavunun doğallığı ve içerdiği yararlı vitaminler. Yüz temizliği ve güzelliği için tercih edilen kavun özlü ya da aromalı sabunlar kavun meyvesinin vitaminlerini içerdiği için cildi güzelleştirir. İçerdiği vitaminler cildin ihtiyacı olan vitaminlerle birlikte cildi besler, her zamankinden daha temiz bir görüntü verir, matlaştırıp yağlı bölgeleri dengeler ve daha bunun gibi bir çok cilt problemine iyi gelir. Bu yüzden kavunlu sabun temiz bir için kesinlikle tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden biri. Cildi derinlemesine temizleyip, daha genç bir görünüm sağlar.

SABUN KULLANIMI CİLDİ KURUTUR MU VE SABUN KULLANIMI İLE KURUYAN CİLT NASIL NEMLENDİRİLMELİDİR?

Nemlendirilmiş özelliklere sahip ve cilt için üretilmiş özel sabunlar cildi kurutmazlar. Ancak aldığınız her hangi bir sabun kullanımı cildi ciddi anlamda kurutacaktır. Bu yüzden sabun seçimi cilt tipine uygun ve kesinlikle yüz için olanı yönünde olmalıdır. Yanlış sabun kullanımı aynı zamanda cildi sadece kurutmaz, ekstra etkiler olarak da cildi bozar. Yağ dengesinin bozulması cilt için olabilecek en kötü problemlerden biridir. Çünkü yağ dengesi bozulan ciltte dalgalanmalar oluşur. Ciltteki dalgalanmış görünüm sizi olduğunuzdan daha yaşlı, daha yorgun gösterecektir. Bu yüzden doğru sabun seçimi dikkatli yapılmalıdır. Aynı zamanda sabundan kurumuş cilt birden çok yağ içerikli ağır nemlendiriciler ile nemlendirilmemelidir. Bu cildinizin birden yağlanmasına sebep olur. Bu yüzden hafif bir nemlendirici ile birlikte özellikle gece yatmadan önce günden birkaç kez cilt nemlendirilmelidir.

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir