Garlex Saç Bakım Losyonu

Garlex Saç Bakım Losyonu

Garlex Saç Bakım Losyonu

Garlex saç bakım losyonu saçların yıkama önce hazır hale gelmesi ve saç bakım şampuanı olan garlex sarımsak şampuanının etkisini artırmak amacıyla geliştirilmiştir.

Saç bakımı şampuanı olan garlex tek başına kullanıldığında elbette sonuç verecek şekilde tasarlanmıştır. Fakat garlex saç bakım losyonu içinde, bakım şampuanı içeriğinde olmayan ve saç için oldukça faydalı bitkilerde ihtiva ettiğinden kullanılmasını özellikle öneriyoruz.

Saç bakım losyonu içeriğindeki bitkiler, saçın yıkama öncesi gözeneklerinin açılmasına, kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olduğundan, saçların kılcal damarlar vasıtasıyla beslenmesine ek katkıda bulanacak, sarımsaklı şampuan garlexin etkisini artırmaya yardımcı olacaktır.

Garlex saç bakım losyonunu tamamen şifalı bitki özlerinden elde edilmiş ve saçta bekleme süresi sarımsak özlü şampuana göre daha uzun olduğundan saçların beslenmesine de faydası olacaktır.

Saç bakım losyonu içeriğindeki bitkiler birbirini tamamlayıcıdır ve birlikte kullanıldıklarında yanlız kullanılmalarına göre daha etkili sonuçlar vermektedir.

Ayrıca sprey kapağı sayesinde kullanımı da oldukça pratik olan garlex saç bakım losyonu doğal bitki özleri kokusuyla keyifle kullanmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Saç dökülme probleminizin yoğun olduğunu düşünüyorsanız bolca kullanabilirsiniz. Özellikle problemli bölgeye.

Garlex Saç Bakım Losyonu İçeriği:

Saç bakım losyonu içeriğinde saç için oldukça faydalı 6 çeşit bitki bulunmaktadır.İçeriğinin bu şekilde zengin tutulmasının en önemli nedeni; bu bitkilerin yanlız kullanıldıklarında göstereceği etkiye göre, birlikte kullanılmasında etkisini artırdığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Bununla birlikte, insanların vücut ve metabolizmalarının farklılığından kaynaklanan bir etki, bir fayda görme unsuru vardır. Her bitki her birey için aynı sonucu vermemekte, verdiği faydaları farklılaşmaktadır.

AdaçayıAdaçayı:Adaçayının saçların fazla yağını alıp deriyi temizlediği, ölü hücreleri yok ettiği, saç derisini canlandırdığı, saç dökülmesini önlediği, derinlemesine temizlik sağladığı özellikle bilimsel çevrelerde bilinmektedir. Adaçayının papatya ile birlikte kullanılmasının daha faydalı olacaktır.
BiberiyeBiberiye:Kan dolaşımını uyardığı ve gözeneklerin açılıp nefes almasına yardımcı olduğu bilinmektedir. Biberiye, saç suyu olarak saç dökülmesine karşı da kullan bir bitkidir.
MersinMersin:Saçlardaki kepek ve kaşıntılar için, saçlar mersin yaprağı suyu ile friksiyonlanması yaygındır. Mersin ile yıkanan saçlar daha siyah olur ve daha hızlı çıkar. Mersinin yapraklarından elde edilen mersin yağı ve mersin suyu da koku verici ve saçları boyamakta olarak kullanılmaktadır.
DefneDefne:Defne en çok saç dökülmesine karşı kullanıldığı, saç tellerini güçlendirdiği, kepeklenmeyi azalttığı yaygın olarak bilinmektedir.
Papatya:Stres depresyon gibi sorunlarda rahatlatıcı olarak kullanılması halk arasında yaygın olarak bilinmektedir. Harici kullanımlarda ise, cilt diriliğini korurken saçlara parlaklık kazandırdığı, saç renginin açılması ve saç dersindeki kaşıntılar için papatya etkili olduğu bilinmektedir.
Isırgan OtuIsırgan Otu:Isırgan otu saç köklerinde DHT birikimini engeller. DHT hormonu özellikle erkeklerde ve kadında saç dökülmesinin başlıca faktörlerindendir. Isırganın bu etkisinden dolayı saç daha güçlü bir yapıya kavuşacaktır.

Garlex Saç Bakım Losyonunun Kullanımı:

Garlex saç bakım losyonu sprey kapağı sayesinde kullanımı oldukça pratiktir ve garlex bakım losyonu doğal, bitkisel kokusuyla keyifle kullanmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Saç dökülme problemi yaşayanların saç bakım losyonunu kullanımında özellikle cömert davranmaları ve problemli bölgeye bolca uygulamaları önerilir.

Ayrıca saçta bekletme süresini artırmak da saç bakım losyonu içindeki bitkilerin saç ve saç derisince daha fazla emilim yapmalarına imkan tanıyacaktır.

Garlex Saç Bakım Losyonu Kullanım Şekli…
Saç Bakım Losyonu Nasıl Kullanılır?

Saçlarınızı yıkamadan önce, saç ve saç diplerini nemlendirecek kadar bolca sıkınız. Saç diplerine önden arkaya doğru 10-12 kez bastırmadan, hafif hafif masaj yapınız. 15-30 dakika bekletiniz. Sonrasında Garlex® Sarımsak Şampuanı ile yıkayınız. Haftada en az 2-3 kez uygulayabilirsiniz.

İhtiyaç doğrultusunda günde 2-3 kez dahi kullanılabilir. Saçta gün boyu yadda bir diğer yıkama süresine kadar bekletilebilir. Doğal olması nedeniyle zararı olmaz.

Yağlı saçlara sahip olanlar, garlex saç bakım losyonunun kullanımını artırabilirler, yıkama sonrası uygulayabilirler.

Saç bakım losyonu kullanımı hakkında sormak istediğiniz konuları iletişim formunukullanarak iletebilirsiniz…
Sormak istediğiniz sorularınızı iletişim formunu kullanarak sorabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

Comments (10)

 • nafis Yanıtla

  Sac bakım losyonunu aksam yatarken uygulayıp sabah da kalkınca garlex sampuanla yıkamak ıyı olurmu? Maksat losyonun sacta daha uzun sure kalması. Sızce bu durumun bır sakıncası varmıdır

  22:26 içinde 23 Kasım 2014
  • admin Yanıtla

   Sayın Nafis,
   Bahsettiğiniz gibi daha iyi olur. Sorun teşkil etmez.

   09:36 içinde 24 Kasım 2014
 • Emre Yanıtla

  Losyonun etkisi var mı?

  23:35 içinde 29 Eylül 2015
 • Emre Yanıtla

  Sa abi bu losyonu her gece yatmadan once.sursek olur mu ? Bide serummu etkili losyon mu vallaa hangisini kullanacigimi sasirdim. Garlex.dunyanin en.buyuk.firmasi olacak abi boyle devam sizden.ricam.formul degismesin zam.gelmesin

  23:38 içinde 29 Eylül 2015
  • admin Yanıtla

   Sayın Emre,
   Losyonu bahsettiğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Serum daha etkilidir. Üst üste kullanılabilir.

   10:51 içinde 30 Eylül 2015
 • Barış brsa Yanıtla

  Slm a … admin6 aydır kullanıyorum saçlarım çıktı mı evet çok aşırı tüylenme var ama bir türlü şu yağlanmaya çare bulamadım ben her Akşam sabah saçımı yıkıyorum şu yağlanma yüzünden bıraktım daha 2 setim var 2ay daha idare eder beni kullanmayı yada benim kullanışım da mı sorun var onu bilemedim yağlı saçlar için nasıl bir kullanım önerirsiniz ltfn acil cvb??

  11:43 içinde 26 Ağustos 2016
  • admin Yanıtla

   Sayın Barış,
   Losyonu yıkama sonrası kullanın. Birde günlük yıkama yapıyorsanız 2 gün de 1 e çıkarın. Gelişmelerden habardar ederseniz farklı uygulamalar öneriler verebiliriz.

   12:53 içinde 27 Ağustos 2016
 • Hayrettin Yanıtla

  Merhaba şampuanınızı 3 gün önce aldım fakat kulanma talimatı yazmıyor serum. Losyon ve şampuanva yormlara baktım ilk serum sürüp 1 sat duracak ardından yıkayıp tamı losyon sürüyorz yardımcı olursanz sevnrm

  17:04 içinde 17 Mart 2017
  • admin Yanıtla

   Sayın Hayrettin,
   Yıkama en son. Serumdan sonra losyonu uyguluyorsunuz. Sonra yıkama yapıyoruz.
   Burada maksat serum ve losyonun en az 30dk saç desinde beklemesi. Saç köklerini beslemek için bu zamanı tanımak gerekir.

   17:45 içinde 17 Mart 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir