Kullandığımız şampuanlar ve kimyasal saç bakım ürünlerinden dolayı saçlarımızdan yüksek derece de kimyasal birikmesi görülür ve bu kimyasallar yüzünden saç derimiz deki gözenekler tıkanmaya başlar saçlar nefes alamadığı için de yeteri kadar beslenemez ve sonrasın da saçlarınız da zayıflamalar, kırılmalar ve yoğun şekilde dökülmeler baş gösterir. Günlük hayatta da saç şekillendiricileri ile bir de sürekli olarak saçlarınızı şekillendiriyorsanız ekstra kırılmalara davetiye çıkartıyorsunuz demektir. Bunların önüne geçmek ve daha dolgun saçlara sahip olmak için ise yapmanız gereken etikisi kanıtlanmış doğal ürünlere baş vurmaktır. Garlex saç bakım serumu da işte böyle ürünlerden bir tanesi ve en etkilisidir.

Garlex saç bakım serumu sizin saçlarınızı duşa hazırlayarak kullandığınız doğal şampuanın etkisini arttırmaya yardımcı olur aynı zaman da ve tabi ki en önemli özelliği ise saçınızın köklerini besleyerek saç telinize boydan boya bir güç, sağlık ve hacim vermesidir. Garlex saç bakım serumunun içerisin de ısırgan otu bulunmaktadır ve ısırgan otu saç köklerinde biriken DHT hormonunun birikmesini engelleyerek saç dökülmesini azaltır, follicusan yeni saç oluşamuna olan katksı ve saç dökülmesine karşı etkileri daha önceden testler ile kanıtlanmış ve biyolojik olarak aktif sinyal proteinleri, provitamin B5 ve içeriğindei diğer bir çok bileşim sayesinde saç derisindeki folükülleri güçlendirir, aminoasit kompleksi aminoasit kokteylidir ve bu sayede saçta eksik olan aminoasit parçalarını tamamlayarak saçınızı besler. Tatlı badem yağı yüksek miktarda E vitamini içerir ve saç, kirpik ve kaş uzamasın da etkilidir. Glycerin yüksek derece de saç derisini nemlendirme özelliği bulunur. Pro Vitamin B5 saçları derinlemesine besleyerek saç için oldukça gerekli bir vitamindir. Çinko sülfat çinko insan sağlığı için hayati önem taşıyan, hücrelerin yenilenmesin de uyarıcı etkisi bulunan bir elementtir. Tüm bu maddeleri içinde bulunduran garlex saç bakım serumu sizin saçınıza istediğiniz sağlığı kazandıracaktır.

Uygulaması çok kolay olan bu ürünü saç diplerinize 10 parmak masaj yaparak uygulamanız ve yaklaşık 1 veya 2 saat civarı bekletmeniz yeterli olacaktır. Bekletme sonrasın da ise seçtiğiniz garlex saç bakım şampuanlarından bir tanesi ile saçlarınızı yıkamanız saç bakımınızı tamamlayacaktır. Bu saç serumu sayesinde bebek saçlarınız daha hızlı uzayarak yeni saçlara sahip olurken aynı zaman da uzun halde ki saçlarınız da eskisine göre daha çok güçlenerek saçlarınızın daha gürleşmesine sebep olucaktır. Daha sağlıklı, daha hacimli ve daha parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken garlex saç serumunu hafta da 2 veya 3 defa uygulamak olucaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir