Saç bakımınıza şiddetle önem mi veriyorsunuz? Saçlarım ve görüntüm her şeyimdir mi diyorsunuz? Saç dökülmesi, uzama hızı yavaşlığı problemi, kırıklar, matlık, zayıf ve cansız saçlar gibi problemler canınızı mı sıkıyor? Şu an doğru yerdesiniz ve okuyabileceğiniz en kaliteli makalelerden birini okuyorsunuz…

Garlex Natürel Ürünler Ar-Ge ekibimiz tarafından yapılan uzun çalışmalar neticesinde, Garlex Sarımsak Şampuanı ve diğer ürünlerin içerikleri güçlendirildi ve daha hızlı sonuç alınması sağlandı.

Garlex Sarımsak Şampuanı içerisinde daha önceleri yüksek konsantre (seyreltilmemiş) bitkisel yağlar kullanılıyordu. Son çalışmalarımızla birlikte bu kaliteli bitki yağlarına ilave olarak kendi imal ettiğimiz bitkisel tentür ekstraktları kullanılmakta.

Yapılan tentürler sarımsaklı şampuan içerisinde kullanılmaktadır. Çeşitlilik olarak on beş çeşit tentür civarındadır.

Garlex Şampuan da Kullanılan Tentür içerisinde kullanılan bitkiler:
Kırkkilit (At Kuyruğu)
Biberiye
Isırgan Tohumu
Keten Tohumu
Defne
Mersin
Isırgan Otu
Papatya
Çörek Otu
vb. bu tür faydalı bitkilerin özü çıkartılarak elde edilmektedir.
Adaçayı

Ayrıca, Garlex Sarımsak Özlü Şampuan’ın içeriğinde bulunan bitki yağları (seyreltilmemiş %100 konsantre)
Buğday Yağı
Avakado Yağı
Menekşe Yağı
Isırgan Tohumu Yağı
Sarımsak Yağı
Bu yağ komplekslerine ek olarak , yenilenen garlex şampuan ürünündee aşağıda listelenen yağ kompleksleri de eklenmiştir.
Keten Tohumu Yağı
Çörek Otu Yağı
Susam Yağı
Kekik Yağı
Tatlı Badem Yağı
Zeytin Yağı

Gerek saç için olmazsa olmaz olan besleyici bitkisel yağ karışımı, gerekse bitki ekstrakt ve tentürleri ile garlex sarımsak şampuanı ve diğer şampuanlar yoğun besleyici içeriğe sahip olmuştur. Kullanan bir çok kişi şampuanları beğenmekte ve tekrar tekrar kullanmaktadır.

Garlex sarımsaklı şampuan içeriğinde, buraya kadar anlatılan içerikler haricinde ayrıca süt proteini, yumurta proteini ve buğday proteinleri de ilave edildiğinde karşımıza mükemmel bir formülasyon çıkmaktadır.

Garlex Şampuan çeşitleri ve faydaları

Garlex Sarımsak şampuanı ve diğer üretilen şampuan çeşitlerinin ne gibi faydaları olmakta, kullanan bireylere ne tür sonuçlar vermekte,

İçeriğinde kullanılan çeşitli etken maddeler sayesinde çok yönlü bu formülasyon saç ve saç derisi ile ilgili problem yaşayan bireyler için bir çok faydayı bir anda sunmaktadır.
Saç, saç derisi ve saç sapını için ihtiyaç olan besinleri vermekte
Hücreleri yenilemekte
Saç, saç derisi, saç sapı ve kökünü hızla tamir etmekte
Hızlı uzama sağlamakta
Kepeklenme ve saç derisi problemlerinde
Dökülme karşıtı bakım sağlamakta
Parlaklık canlılık kazandırarak kendinizi daha güçlü hissetmenize
Saç sapı kırıklarının hızla tamir edilerek saç saplarının güçlenmesine
Saç saplarının yine saç derisine daha güçlü tutunarak ömrünün uzamasına dökülmesinin azalmasına
Köklerin bağlı oldukları kılcal damarlardaki kan akışını tetikleyerek saç köklerinin daha iyi beslenmesine katkı sağlamaktadır.

Saç bakımına önem veren bireyler için;
Ayna karşısına geçtiğinizde kişinin kendiyle barışması, mutluluk hissiyle aynanın karşısından ayrılması ve kullandığı üründen memnuniyetlik hissetmesi anlamında garlex sarımsaklı şampuan ve diğer saç bakım ürünleri etkili sonuçlar vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir