GARLEX SELÜLİT KREMİ

Cilt Bakım

Selülit bütün bayanların büyük sorunu haline gelmiş durum da özellikle yaz ayları daha da içimize dert olan selülit bazı bayanların özgüvenlerini düşürebilir. Selülitten kurtulmak için uzun süreli ve devamlı spor yapmak gerekir fakat günümüz şartlarındaki yoğun iş temposunu düşündüğümüz de bu biraz zor açıkçası. Sabah evden çıkıp akşam yorgun argın eve geldiğiniz de spor salonuna gitmek ya da yürüyşe çıkmak pekte hoşa giden bir fikir olmayabilir bazen, fakat masa başı bir işte çalışıyor ve gün içinde hareket alanınız kısıtlıysa maalesef ki selülit sizin için kaçınılma zbir hal alıyor demektir. Bir de yağlı gıdalar tercih eden biriyseniz iyice işiniz var demektir. Fakat garlex selülit kremleri ile artık rahat edeceksiniz garlex sizi düşünerek yaz ayların da size rahatlık sağlayacak bir krem üretti bu kremi her mevsim de her zaman kullanabilirsiniz.

Bu krem diğer selülit kremlerinden farklı olarak sizin selülit tipiniz ile uyumlu bir şekilde çalışıyor şöyle ki bayanlar genellikle selülitlerinin biçimlerine dikkat etmezler ne kadar ilerlediklerini fark etmeden kulaktan duydukları herhangi markanın kremini tercih ederler. Aslında olması gereken selülit yapınıza uygun olarak seçtiğiniz kremlerdir çünkü bu kremler sizin daha etkili sonuç almanızı sağlar ki Garlex’te sizin cilt yapınız ile ve selülit yapınız ile uyum sağlar. Garlex selülit kreminin içinde anti-flamatuar, dolaşımı güçlendirici ve kolajena arttırıcı aktif maddeler bulunmaktadır bu maddeler sayesinde kreminizi kullanmaya başladığınız da cildinizdeki sıkılaşma daha da hızlanmaya başlar. Son yıllar da çokça duyduğumuz soya lesitini dediğimiz ve selülit kremlerinin vazgeçilmezi olan bu madde sayesinde bölgesel yağlarınızı hem yönlendirerek hem de yağları yakma özelliğine sahiptir. Selülit kremleriin en önemli özelliklerinden bir tanesi tabi ki hipoalerjik olması yani alerji yapmaması ve tabi ki doğal olması çünkü doğal olmayan ürünler siz de alerjik reaksiyonlara sebep olabilir ve hem selülit problemi hem de selülitli bölgenizdeki alerjik reaksiyon ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Ayrıca doğal ürünler insan DNA’sı ile çok uyumlu oldukları için iyileşme göstermesi çok daha kolay olur e bu iyileşmeler uzun süreli olur.

Kısacası garlex selülit kremi yaz aylarına hazırlık için oldukça uygun bir ürün. Yaz aylarından birkaç ay önce kullanmaya başladığınız da oturduğunuz yerden sıkılaştığınızı hissedeceksiniz. Ürünlerimiz seçkin laboratuvarlar da geliştirilmiş ürünlerdir ve etken maddelerin de tamamen doğal ürünlerden yararlanılmıştır.