GARLEX ÜRÜNLERİ İÇERİSİNDE BULUNAN ŞİFALI BİTKİLER

GARLEX ÜRÜNLERİ İÇERİSİNDE BULUNAN ŞİFALI BİTKİLER

İnsan vücudu yapısı gereği doğal olanı kabul eder. Bu yüzden cilt, saç ya da vücut bakımında hep doğal olanlar kullanılmalıdır. Bu yüzden Garlex markası gnlük bakımlarınız ya genel bakımlarınız için en uygu markadır. Çünkü Garlex markas tamamıyla şifalı bitkilerin özleri sayesinde bir çok ürün üretmiştir. Bu ürünler tamamıyla doğal ve organik yapıda olduğu için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Aynı zamanda şifalı bitkiler vücut sağlığı için önemi oldukça büyüktür. Şifalı bitkilerin içerdiği özler vücut için oldukça faydalı vitamin, toksin ve arındırıcıları içerirler. Şifalı bitkileri içeren sabunlar, şampuanlar, duş jelleri ve daha bir çok ürün gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Bilmeyenler için kullanılabilecek bazı şifalı bitkileri yazımızda bahsettik.

SARIMSAK

Sarımsak tabiatın harikası olan her derde deva, her hastalığa şifa bir bitkidir. İçerdiği vitaminler, toksinler, arındırıcılar sayesinde vücuda iyi gelir, cilde iyi gelir. Özellikle saç dökülmesine, saç derisinde kelliğe, saçın yavaş uzamasına, saç matlığına, saç inceliğine ya da saç azlığına en iyi gelen bitkidir. Sarımsağın gücünü görmek için Garlex Sarımsaklı Şampuan kullanabilir ve saçlarınız için olacak en iyi sonucu hemen elde edebilirsiniz.

ÇAMTEREBENTİN

Çamterebentin bitkisinin genellikle yağı kullanılmaktadır. Piyasada parfümerilerde ya da aktarlarda kolaylıkla bulunabilen çamterebentin yağı özellikle saçlara çok iyi gelmektedir. İçerdiği faydalı vitaminler saçın ihtiyaçlarını bir çırpıda karşılar. Özellikle yavaş uzayan saçlarda ve kepek probleminde kullanılır. Kepek ya da uzama gibi saç problemleriniz var ise saç uzunluğunuza göre çamterebentini biraz ısıtıp saçınıza masaj yaparak uygulayın. İlk kullanımdan itibaren bu şifalı bitkinin faydalarını saçlarınızda göreceksiniz.

ZEYTİNYAĞI

Ülkemizin zeytinliklerinde yetişen ve zeytinlerden elde edilen diğer bir şifalı bitki ise zeytinyağı. Zeytinyağı tamamıyla doğal olarak elde edilen bir çeşit bitki özütü. Aynı zamanda gelişmemiş çocuklarda, eklem ağrılarında, saç dökülmesinde, saç inceliğinde ya da saç azlığında, saçın matlaşmasında kullanılabilecek en iyi seçeneklerden biri. Aynı zamanda da saçı nemlendirip yıpranmış yerlerini onararak, güzel bir bronzlaştırıcı görevi görerek kadınların en sevdiği şifalı bitki haline gelmiştir. Saçınızda ya da cildinizde bu şekilde problemler var ise zeytinyağını yine biraz ısıtarak kullanmanız etkisini arttırıp daha iyi sonuçlar verecektir.

SİNAMEKİ OTU

Sinameki otu geçmişten günümüze hep bağırsak düzenleyici olarak kullanılmıştır. İçerdiği toksinler ve yararlı vitaminler sayesinde bağırsaklarda sindirimi kolaylaştıran çok özel ve şifalı bir bitkidir. Aynı zamanda da saçları parlatır ve bakım da yapar.

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir