Gerçek Saç Kırıkları İçin Bitkisel Çözüm

Gerçek Saç Kırıkları İçin Bitkisel Çözüm

Gerçek Saç Kırıkları İçin Bitkisel Çözüm

sac-kiriklari-icin-bitkisel-cozum

Saç Kırıkları İçin Bitkisel Çözüm

Saç kırıkları oluşmasında bilindiği üzere, saç kökleri çok önemli rol oynar. Eğer saç kökleri, saç uçlarına kadar besi takviyesi yapamazsa, saçlarımız zamanla cansızlaşmaya, hacim kaybetmeye başlayacaktır. Yeterli beslenemeyen saçlar, zamanla günlük kullanımda maruz kalınan saç boyaları, saç şekillendiricileri, fön v.s gibi dış etmenler karşısında, ihtiyaçlarımıza cevap veremeyeceklerdir. Elbette saç kırıkları her zaman saç kökünün görevini yapmamasından kaynaklanmaz. Saç tipimize uygun olmayan ürünlerin kullanımı, hatalı ve sağlıksız saç kesimi de, saç kırıklarının oluşmasında önemli rol oynar.

Saç kırıklarına bitkisel çözüm için öneriler: Saç kökleri, saç derisindeki yüzeyle bağlantılı çalışır. Eğer saç derimizdeki gözenekler tıkalı ise, saç köklerimiz zamanla işlevsiz hale gelerek saçlarımızı besleyemez bir hal alacaktır. Garlex saç derisi ve saç kökünün, saç problemlerini yenmedeki önemini bildiğinden, formülünü saç derisindeki gözenekleri açacak olan ısırgan otu ile güçlendirmiştir. Ayrıca sarımsak şampuanı, saçınızın ihtiyaçlarına göre bakım yaparak, saçlarınızdaki yağ ve nem oranını size en uygun düzeye getirecektir. Saç dökülmesi, kepek ve saç kırıkları için bitkisel çözüm niteliğinde olan sarımsak şampuanı içeriğinde 5 çeşit şifalı bitki barındırır. Bunlarda ısırgan otu ve sarımsak, koruyucu ve arındırıcı özellikleriyle, saçlarınızı dış etmenlerde gelebilecek zararlardan, saç derisinde oluşan yağ tabakasından arındıracaktır. Saç sorunlarıyla baş etmek için koruyucu etkiler tek başlarına yeterli değildir. Özellikle saç kırıklarının tedavi edilmesinde saçın çok iyi beslenmesi gerekir. Bu beslenme işlemini yerine getirmek için sarımsak şampuanımızda elestab ve trichogen aktif maddeleri bulunur. Bu aktif maddeler Fransa’nın dünyaca ünlü laboratoires sérobiologiques laboratuarlarında test edilmiştir. Doğrudan ve etkili bir şekilde saç köklerine temas eden bu aktif maddeler, saçların için gerekli olan besin takviyesini yaparlar.

Saç kırıkları için bitkisel çözüm yolları sunan garlex, Saç derisini yumuşatmak için içeriğini papatya ile zenginleştirmiştir. Papatyanın psikolojimiz üzerindeki rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisini bilmekteyiz. Aynı etkiyi saçlarınızda ve saç derinizde hissetmek ister misiniz? Ürünlerimiz ilk kullanımda etkilerini gösterecek kadar etkilidir. Garlex sarımsak şampuanı kokusuzdur. Kullanımı pratiktir. Sizde saç kırıklarından ve çeşitli saç problemlerinizden kurtulmak için, özenle formüle edilmiş ürünlerimizden denemek ister misiniz?

gercek-sac-kiriklari-icin-bitkisel-cozum

Gerçek Saç Kırıkları İçin Bitkisel Çözüm

 

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir