Garlex Naturel Ürünler


♦Garlex Naturel Ürünler, doğal kozmetik ürünler üretimi faaliyetine 2009 yılında başlamış olup, ilk olarak Garlex Sarımsak Şampuanı üretimini gerçekleştirmiştir.
♦Genç girişimciler tarafından kurulan Garlex, yüksek müşteri memnuniyeti temini için, yüksek kaliteli ve ekonomik ürünleri siz değerli müşterilerimiz için üretip, hizmetinize sunmak için yola çıkmıştır.

♦Alanında öncü firmalar arasında yer almak ve yeniliklerin öncüsü olmayı ilke edinmiştir.Bu amaçla ürün yelpazemizi çeşitlendirerek yeni ürün geliştirmek adına, AR-GE faaliyetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.Sürekli artan ürün çeşitlerimizle hizmetinizde olmak ve siz değerli müşterilerimiz için piyasada emsali olmayan ürünler geliştirmek adına sürekli faaliyetteyiz.
♦Garlex Markası Garlex Naturel Ürünler'in tescilli markasıdır.

 

Vizyonumuz


♦Kaliteli hizmet, kaliteli ürün, kaliteli üretim anlayışı ile sürekli kendini yenilemek, yeniliklere uyum sağlamak, yeniliklerin öncüsü olmak.

♦Sektöründe lider, en iyi ürünü ve hizmeti veren öncü firma olma hedefi ile hareket etmek.

♦Bedeli her ne olursa olsun, doğrudan, doğruluktan ayrılmamak.

 

Misyonumuz


♦Yüksek kaliteli ürünleri üretmek, en kaliteli hizmetleri, en uygun şartlar da müşterilerimize sunmak, müşterimizi üst düzeyde memnun etmek.

♦Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelir. Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, bayilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak.

♦Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta sürekli mesafe kaydetmek.

 

İlkelerimiz


♦Kaliteli ürünlerin memnun müşteriler demek olduğuna inanır, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesinden asla ödün vermeyiz.

♦Her bir talebi, öneriyi, şikayeti proje anlayışı ile ele alarak hizmette bütünselliği ilke ediniriz.

♦Müşteri kuruluşun varlık sebebidir. Müşterilerini memnun etmeyen bir kuruluş ayakta kalamaz anlayışındayız.

♦Bayilerimiz firmamızın vitrinleridir ürünlerimizin ve hizmetlerimizin yayılması için kilit noktalarıdır.

♦Kaliteli ürün, üretim ve hizmetler hem iç hem de dış müşterilerimizin hakkıdır.

♦Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek; verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarının sonuna kadar kullanılarak şeffaf, modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek önceliklerimizdendir.

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır