KEPEK SORUNU İÇİN ŞAMPUAN BİTKİSEL

KEPEK SORUNU İÇİN ŞAMPUAN BİTKİSEL

Kepeğin tamamen ortadan kalkması için dışarıdan yapılan girişimlerin en önemlisi şampuan seçimidir. Şampuan seçiminin doğru yapılabilmesi için son derece bilinçli olmak önem taşır. Kepek sorunu için şampuan seçimi yapılırken doğal ürünler tercih edilir.

Doğal ürünlerden önce kozmetik ürünler tercih edilirse; doğal ürünlerin değeri daha fazla anlaşılır. Bu durumdan yola çıkarak doğal ürünlerin her zaman daha iyi sonuçlar getirdiği gözlemlenmiştir. Kepeğin geçmesi için bu tarz bitkisel ürünler kullanılırsa her zaman daha sağlıklı ve kepeksiz saçlar elde edilir.

Kepek sorunu için şampuan kullanılırken, şampuanın saça uygulanma tarzı da önem taşır. Uygulama esnasında Garlex sarımsak özlü şampuan saçta en fazla 2 dakika bekletilmelidir. İçinde bulunan doğal vitaminlerin saç derisini iyileştirmesi bakımından son derece önemli bir husustur. 2 dakika bekletilip bol ılık su ile durulanır. Bunun yanda Garlex şampuan uygulanması esnasında en fazla 2 kere kullanılmalıdır. Daha fazla şampuan kullanmak saçtaki kepek oluşumunu daha fazla artırabilir. Bu durum kimsenin istemeyeceği sonuçlar doğurabilir. Daha fazla şampuan kullanmak saçın temizlenmesini değil, aksine daha fazla kurumasını ve kırılmasını sağlar. Garlex bitkisel şampuan içinde bulunan mineral türevleri saç derisini oldukça rahatlatır. Bu faydalı mineraller saç derisine özenli bir bakım uygulayarak kepek sorununu aşmamızı sağlar.

Kepek sorunu için şampuan olarak kullanılan Garlex sarımsaklı şampuan ayrıca, saç köklerindeki hücreleri uyarır. Uyarılan hücrelerde kan akış hızı daha fazla artar. Kan akış hızının devamlı olması, saç derisinin de sağlıklı olmasını sağlar. Sağlıklı saç derisinde de kepeklenme ve kaşıntı görülmez. Kepek sorunu için şampuan kullanılırken Garlex şampuan tercih edilirse kepek problemi büyük ölçüde ortadan kalkar. İnsanların yanlış kanıya kapılarak bolca reklamı yapılan raf ürünlerini tercih etmeleri yanlış olur. Adı fazlaca duyulan her şampuanın iyi olması kanısı yanlıştır. İçindeki maddeleri gönül rahatlığıyla gözler önüne seren Garlex şampuan kullanıldığı zaman, her türlü saç sorununa çözüm olur. Özelliklede kepek sorununa güzel bir çözüm getiren Garlex şampuan; saçları daha canlı ve hacimli gösterir.

kepek-sorunu-icin-sampuan-bitkisel

Bu yazıyı paylaş

Comment (1)

  • ersinkaya Yanıtla

    Gerçek bitkisel şampuanlar saçları harika yapıyor hemde içinde kimyasal madde yok sadece doğal ortamında yani insanın fıtratına uygun yani vucuduna uygun her turlu gercek bitkisel özlü kullanmalı inasanlar hayat kalitesini yukselt meli insan gibi yaşamalı.

    19:34 içinde 19 Haziran 2013

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir