Sarımsak Şampuanı Kullananların Yorumları/Resimleri

Sarımsaklı Şampuan

Garlex sarımsak şampuanı kullanların paylaştığı sonuçlar, sarımsaklı şampuan kullananların sonuçları, sarımsak özlü şampuan kullananlar ve kullanıcı yorumları aşağıdadır. Sizde garlex kullandıktan sonra aldığınız sonucu bizimle paylaşabilirsiniz…

Küçük tüycüklerin hacim kazanarak tekrar saç haline gelmesi 12-18 ay sürmektedir. Ürünü en az 3 ay düzenli kullanmanız önerilir. Nedeni ise kısaca şu şekilde açıklanabilir. Vücutta beyin ve sinir hücreleri hariç tüm hücreler 3 ayda kendini yeniler. Bu yenilenme sürecinde saçın ihtiyacı olan besinler bolca verildiğinde yenilenen hücreler daha sağlıklı ve güçlü doğacak, saçlar daha hızlı uzayacaktır. Güçlü doğan hücreler her türlü olumsuzluğa karşı daha dirençli ve dayanıklı olur.
Sitedeki kullanıcı yorumları tamamen gerçek olup bizzat bizim takibimizde olan müşterilerimizdir. Yorumlar bizzat kendi ifade ettikleri şekilde yayınlanmıştır.


ERGİN KALEM
Özel Sektör (31) Eskişehir


Sarımsak içerikli olması nedeniyle koku problemi yaşar mıyım diye çekinerek başladım fakat kullandığımda böyle bir problemin olmadığını gördüm. Hatta etrafımdakilere kokup kokmadığını test dahi yaptım. İlk kullanmada aşırı kaşıntı nedeniyle korkuya kapıldım. Fakat daha sonra şampuanı kullandıkça kaşıntı, yerini rahatlama hissi uyandırmaya bıraktı. Daha sonraki kontrollerimde ve etrafımdaki arkadaşlardan saç mı ektirdin gibi esprilerle karşılaştım. Çünkü sarı tüycüklerin kalınlaşıp saç haline gelmeye başladığını fark ettiler. Garlexi kullandığımı söylediğimde onlarda başladı. Losyonu ve şampuanı düzenli kullanmaya devam ediyorum.

ORHAN BOZKURT
Pasta Ustası (27) Eskişehir
Eşim sayesinde ürünle tanıştım. İlk kullandığımda bana faydası olmaz, boşuna almışsın demiştim. O ısrarla kullanmamı istedi. Israrlar neticesi kullanmaya başladım 2 hafta hiçbir değişiklik olmadı fakat 2 hafta sonra kafam kaşınmaya başladı ve sürekli kaşınıyordu.Yaklaşık 1 ay sonra kuaförüme tıraş olmak için gittiğimde çok şaşırdı. Saç köklerin canlanmış, bebek saçı gibi tüyler çıkıyor dedi. İnanamadım. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Kel bölgede %70 oranında saç çıktı. İnce saç tellerim kalınlaşmaya yeni yeni başladı. Eşime ve ürünü üretenlere teşekkürler.

MEVLÜT KAYAALP
Öğretmen (38) Kahramanmaraş
ilkönce şüphelerim vardı.Ama kaybedeceğim birşeyde yoktu.Birkaçgün kullandım kafamda temra olan kısımları önce kepeklendirdi,sonra temralar kaybodu.Normalde kel görünen bir insanım ama bu şampuanı kullanmaya başlayalı özellikle ön ve üst kısımlarda yoğun tüylenme oldu. Zamanla siyahlaşarak saç seklini aldığını gördüm.Resimde gördüğünüz kişi benim 3,5 aylık sonucum.Bu şampuan çok kaliteli,herkese tavsiye ediyorum.KAHRAMANMARAŞ-Mevlüt KAYAALP


MEHMET ÇAKIR
Esnaf (29) Bilecik
Öncelikle bu ürünün bizlere ulaşmasını sağlayan ekibe teşekkür etmek istiyorum. İnatla kullanmaya devam ettim ve sonunda faydasını gördüm. İnsan faydasını görünce daha şevkle kullanıyor doğrusu. Yetkili arkadaşlarda çok ilgili ve nazikler herşey için çok teşekkür ederim. İnşallah daha nice faydalı ürünleri insanlarla buluşturmaya devam edersiniz.


Sarımsak Özlü Şampuan

İBRAHİM ENGÜR
Satış Müdürü (30) Eskişehir
Öncelikle bu ürünü bizimle tanıştıran Garlex yetkililerine teşekkür ederim. Yaklaşık 5-6 yıldır devam eden saç dökülmesi problemim vardı. 2009 yılının Mart ayında bu ürünle tanıştığımda şampuana başta tereddütlü olarak yaklaştım. Fakat 5-6 yıkamadan sonra faydasını görmeye başladım. Müzmin hale gelen saç dökülmesi problemim azaldığı gibi saçlarımda da belirgin bir kalınlaşma ve güçlenme vardı. Hatta bu durum kuaförümün bile ilgisini çekip saçlarımın nasıl bu hale geldiğini merak etti. Eminim düzenli kullanımda kelleşmeye başlayan alanlardaki saç köklerini harekete geçirip yeni saç da çıkaracaktır. Benim için önemli olan saç dökülme problemimin giderilmesiydi. Artık sabah uyandığımda yastığımda bir yığın saç teliyle karşılaşmıyorum. Teşekkürler Garlex…


AYŞE GÜL ÜNDER
Memur (33) Eskişehir
Saçlarımın hacimsiz olması ve yavaş uzaması nedeniyle ürünü kullanmaya karar verdim. Kullanımdan 1-2 hafta sonra hacim kazanmaya başladığını saçlarıma her dokunuşta hissettim. Saçlarımı uzatmak istiyordum fakat hem kırılma hemde yavaş uzaması beni üzüyordu. Bu problemlerden de kurtulduğuma çok seviniyorum. Saçlarım beni şaşırtacak derecede hızla uzuyor artık. Kuaförüm dahi saçlarımın hızlı uzadığını fark etti.


ELİFE YILMAZ
Muhasebeci (24) Kastamonu
Merhaba. Saçlarım çok uzun zamandır dökülüyordu. Ayrıca son zamanlarda incelmeye başlamıştı. Saçlarımı dalgalansın diye yıkıyordum ama nafileydi. Sert ve inceydi. Piyasadaki farklı ürünleri uzun süre denedim, fakat istediğim yumuşaklık ve dolgunluk oluşmadı. Kuaförlerdeki özel kullanılan ürünler dışında hiç sonuç alamadım. Üstelik çok fazlada para döktüm… Doktorların özel yaptığı maskelere kadar kullandım.
Garlex ile tanışmam şans eseri gibiydi adeta… Sarımsak Özlü Şampuanın saç problemini çözdüğünü duyduğumda çok dikkatimi çekti. Zira sarımsağın saçkıranda kullanıldığını duymuştum. Ürüne hemen sahip oldum. Saç dökülmesini engellediği gibi, dolgunluk parlaklık ve yumuşaklık arkasından geldi. İlk kullandığımda saçlarımın sertliği düzeldi. Devamında dolgunluğu gittikçe arttı. Uzamayan saclarım uzadı. Alın diplerimdeki minik saçlarım kendini belli etti ve artık uzadılar çok kısa zamanda.
İlk başta tereddütlerim vardı tabi ama benim için kaçırılmaz bir fırsattı. Saçlarımı çok seviyordum. Kendine ve saçlarına önem verenler; ÖZELLİKLE GENÇ YAŞTA SAÇLARININ DOLGUNLUĞUNU KAYBEDENLER hiç üzülmeyin, ben çok mutluyum, inanıyorum sizlerde olacaksınız. Garlexe Teşekkürler.


A.RASİM YANIKYÜREK
Emekli Astsubay (58) Eskişehir
58 yaşımdayım ve bu yaşıma kadar hiç şampuan kullanmamıştım. Sadece sabun kullanıyordum. Kepek sorunum had safhadaydı. Sarımsaklı şampuanı duyunca kullandım ve yıllardır çekmiş olduğum kepek sorunumdan kurtuldum. Bu ürünle tanışmama vesile olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.


KENAN YILMAZ
Finansman Sorumlusu (36) İstanbul
SARIMSAK ÖZLÜ ŞAMPUANI KULLANMAYA BAŞLADIĞIMDAN BERİ DÖKÜLME DURDU KEPEK GİBİ SORUNLAR ORTADAN KALKTI İNTERNETTEN VE MARKASINI BİLE BİLMEDİĞİM BİR ÜRÜNDEN BÖYLE BİR SONUÇ ALABİLECEĞİMİ HİÇ SANMIYORDUM DEMEK Kİ BAZEN DENEMEK GEREK İKİNCİ TÜPE BAŞLADIM BİLE ARTIK SÜREKLİ BU ÜRÜNÜ KULLANACAĞIM VE CİDDİ BİR ŞEKİLDE TAVSİYE EDERİM .

SELAMLAR


Mustafa SARBAY
Mali Müşavir (38) Eskişehir
Bir iki kullanımdan sonra saçlarım canlı, parlak ve hacimli hale geldi. Uzun süre bu ürünü değiştirmeyeceğim. Bir kaç aya kalmaz bu ürünü her yerde göreceğime eminim.


Maşallah YALÇINAY
…  (38) Bitlis
slm öncelikle sizlere ve calşan elamanlara başaralılar kullandıgım 1 hafta oldu gercekten sac dükülmem durdu inşallah ilerdeki tarihde garlex şampuanınız kendisini bozmaz ve büyle devam ederse kıredi kartla almam taksitle mümkün müdür tşk sglarımla türkiyenin her tarafında görmek isterizzz


HÜSEYİN SOLMAZ
Öğrenci  (18) Kocaeli
Garlex Şamğpuanı Kullanalı 1ay oldu Saçlarımda dökülmeler çok az oldu ümit ediyorumki daha sonraki kullanımlarımda hiç dökülmemesi.
İlk defa internetten sipariş verdim ve faydasını görüyorum . Bu arada yaşım daha 18 öğrenciyim 🙂 saygılarımla…


ERDAL ATEŞ
… (25) Bursa
25 yaşıdayım , bende şaç dökülmesi bi hayli var , çözüm aramak için internette araştırma yapar iken Garlex google den gördüm sarmısaklı şapmuan olması ve içinde provitamin B5 (saçlara iyi geldiğini çok iyi biliyorum) ve diğer özellikleriyle denemek istedim sipariş vermesi kolay olduğundan direk siparişi verdim , Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum şuanda 1 tek şaç bile dökülmedi buna bende çok şaşırdım çünkü saç kıran olan biriyim ve şaçlarım devamlı dökülürdü ama şimdi hem dökülmüyor hemde yeni saçlar çıkıyor , Yıllardır herşeyi deneyen biriyim .. Garlex şampuanını her arkadaşıma da tavsiye ediyorum kokma derdi var diye düşünmeyin hiç koku yok, moralim yerine geldi buda tabi çok etkiliyor hayatınızdaki herşeyi her yapacağınız şeyi Kullanmanızı tavsiye ederim önce deneyin anlayacaksınız etkisini..
Garlex ailesine teşekkür ederim
HERKESE SAĞLIK DOLU BİR YAŞAM DİLERİM


YASEMİN ÖZÇETİNER
Sakarya
Garlex şampuanı internetten sipariş vererek aldım..bi kaç aydır kullanmam sonucunda gerçekten çok şiddetli olan saç dökülmem ciddi anlamda durdu 🙂 bu beni çok mutlu etti..


SÜLEYMAN ASLANER
İstanbul
1.5 aydır kullanıyorum faydasını epey görmeye başladım teşekkürler


CİHANGİR BAYKAN
İstanbul
Ben internetten yapılan satışlara karşıydım. Eşimin ısrarı üzerine garlex şampuanı aldık. İlk zamanlar faydası az oldu sanki hiç işe yaramıyor gibiydi. 3 ay düzenli kullandıktan sonra gerçekten faydasını görmeye başladım. Bence bu sarımsaklı şampuanı herkes 3 ay düzenli kullanmalı.


HAVVA TEKTEN
İstanbul
Bu şampuanı kullanmaya başladıktan sonra çok fayda görmeye başladım. Ailemle birlikte kullanıyoruz. Eşimin kafasında neredeyse hiç saç çıkmıyor denecek bölgelerde dahi saç çıkmaya başladı. Garlexe ve garlex ailesine çok teşekkür ediyoruz.


SİBEL TANER YILDIRIM
İzmir
İyi çalışmalar, şampuan ürününüzü kullandım ve halen kullanmaktayımda çokk memnunum. Ama yalnız bide şu beyazlayan saçlar için bir şeyler ekleseniz.:))
nasıl olur acaba ara sıra beyazlar çıkıyo ve bundan biz bayanlar pek memnuniyetsisizz. teşekkürler…


MERT ZORLUER
Mersin
Garlex şampuana başlıyalı 3 ay oldu dökülme tamamen durdu diyebilirim saçlarımda çok açılma vardı yaşım 19 oldugu halde hafif hafif gürleşmeye başladı 3 ay da bukadar değisiklik olacagını sanmıyordum bu ürünü bize sunan arkadaslara tesekkür ederim


CEMİLE KAYAKÇI
Merhabalar;
Garlex’i 4 ay dır kullanıyorum ve çok memnunum çevremde bir çok kişiye tavsiye ettim ve kullanmaya başladılar saçlarımın dökülmesi tamamen durdu diyebilirim saç kremine gerek olmadan yumaşık ve hacimci katta kuaförüm bile ne yaptın saçına diye sordu çok memnunum bitmesin diye 2 şer 3 er sipariş verdim teşekkürler garlex.


Hakan ERTÜRK
Ürünü kullanmaya başladıktan sonra saçlarımda güçlenme, kalınlaşma hissettim. Daha sonra güçsüz olan dökülmeye yüz tutmuş saçlarımın da sertleşerek hacim kazandığını gördüm. Teşekkürler.


Alper ASLAN
Benim aşırı bir dökülme problemim yoktu fakat stresli olduğum dönemlerde oldukça şiddetli dökülmeler yaşıyordum. Garlex şampuanı kullanmaya başladığımda stresli dönemlerde de saç dökülmesi yaşamadım. Birde kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra kuaförüm şunu farketti, saçlarımın kalınlaştığını ve daha sık kuaföre gitmeye başladığımı sevinerek söylediğinde ona hak verdim. Eskiden neredeyse 2 ayda kuaföre giderdim şimdi ay dolmadan gitemem gerekiyor. Saçları inanılmaz bir şekilde hızlı uzatıyor bu şampuan. Saçlarıma parmaklarımı daldırıp çektiğimde hiç saç teli gelmiyor. Aldığım bu güzel sonuçları sürekli benim gibi kandırılan insanlarında duymasını istediğim için bu yorumu yapıyorum. Firmaya teşekkür ederim.


Yunus EMRE
20 yaşındayım öğrenciyim saçlarım aşırı değildi ama gene de dökülüyodu garlexi kullanalı 2 ay oldu dökülme tamamen durdu.ama seyrelen bölgelerimde henüz yeni saç çıkmadı o da çıkar umarım


Hasan
Garlex şampuan ve losyonu 20 gündür kullanıyorum. tesadüfen internette gördüm. saçlarımda dökülmeler vardı ve tepe noktalarımda seyrelmeler olmuştu bu şampuanı kullanalı seyrelen bölgelere ve saçıma dolgunluk hacim geldi dökülmeler azaldı. dökülen yerlerde ufak ufak siyah kılların çıktını görüyorum. inşaallah bunlar zamanla saç olucana inanıyorum. garlex türkiyede 1 numara bence. tşk garlex ve ekibine…


Abdulkadir
oncelliklen tesekurlerimi sunarim tam saclarimin tamamini kaybettigimi dusunuyordum 17 yildan sonra ilk defa saclarim canlanmaya basladi buda benim icin bi umut tabiki asiri bi dokulme oluyordu150 telden fazla gunluk iki haftadir kullanmama ragmen bi seyler hissediyorum inanin umarim dokulenler tekrar cikar .sizin onerdiginiz spirulina tabletlerini getirtemedim almanya ya burada alman markasi ayni marka protein vitamin haplari ismarladim umarim bi yanlislik yapmamisimdir cevap yazarsaniz cok memnun olurum ayni urunleri turkiyedeki kardesime alip kullanmasini istiyorum


Yasin Avcı
Garlex aldığım için gerçekten çok memnunum.Öncelikle kullanmaya başlayalı 10 gün oldu ve saç dökülmem durdu.Saçım canlanmaya başladı..Bakalım devamını izleyip göreceğim…


Zekeriya KARACA
selam.
öncelikle yaptığınız bu çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.
yaklaşık 3 aydır GARLEX şampuan kullanıyorum. saçlarımda dökülme tamamen olmasada durdu ben yinede memnunum. sizlerden ricam saç beyazlamasına yönelik bir çalışma gerçekleştiriyormusunuz. kollarımdaki kıllır beyazlıyor ben bunrala çok uyuz oluyorum. ya kökünden kazıyacağım yada sizin gibi bu işlerin bilimsel araştırmasını yapan değerli abilerimizden bilgi almaya devam edeceğim. bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. iyi çalışmalar.


Hasan ŞAHİN
Benim saçlarımda bayağı dökülmeler olmuştu tepe kısımlarım iyice seyrekleşmeşti saçlarım incelmişti. internetten tesadüfen garlexi gördüm sipariş ettim ben 2 buçuk aydır garlex ve spirulina tablet kullanıyorum saçlarım bayağı gürleşti tepe kısımlarım dolgunlaştı gürleşti saçlarımda kalınlaştı saç dökülmemde azaldı ön kısımlarda küçük ufak siyah saçlar bile çıktı ama bunların normal saç haline gelmesi ve uzaması biraz zaman gerekiyormuş.


ATİLLA GENİŞ
Marmaris
Merhaba, ırsi olarak arka tarafı tamamen açılan ve on tarafı çok seyrekleşen saçlarımda, garlexin 2 aylık kullanımından sonra, on tarafta gozle gorulur sıklaşma meydana geldi. Tamamen kel olan arka taraftada şu anda 50 den fazla yeni saç teli oluştu. Israrla kullanmaya devam edeceğim, çok yurekten tavsiye ederim. Bu ürüne emeği geçen herkese teşekkür ederim.


ÖZAY BUDAK
Hemşire Şanlıurfa/Siverek
Merhaba garlex saç bakım ürünleri ve şampuanıyla tanışalı 3 ,5 ay oldu yan etki görmedim ve mevsim geçişi saçlarım duş sonrası 4 -5 tel döküldü önceden dipleri görülecek kadar çok dökülürdü bu arada ben sle hastasıyım bu hastaların saç dökülmesi fazla olur ama garlexle bunu bu sezon yaşamadım ayrıca yeni saçlarım çıkıyor tesekkurler garlex ekibi.


AYŞE
Kırklareli
garlex şampuanı yaklaşık 3 gündür kullanıyorum solüsyonu ile birlikte daha 3 günde şaştım kaldım.gerçekten mükemmel bir ürün.denemek için almıştım ama sanırım artık sürekli kullanacağım.çok memnunun herkesede tereddüt etmeden tavsiye ederim


AYŞE KORATAN – 02.12.2012
İstanbul
Bu mesajı size teşekkür etmek için gönderiyorum 🙂 gerçektende bu yaşıma kadar kullanmadığım sampuan kalmadı hiçbiri ne dökülmeye nede saçlarımın kuruluğuna tedavi oldu garlexi sadece 4 kere felan kullanmışımdır yeni aldığım için ve dökülmemde inanılmaz azalma oldu saçlarım canlandı ve yumuşadı ve istediğim gibi oldular gerçekten bu üründe emeği geçen herkese teşekkürler lütfen böyle dürüst çalışmaya devam edin.İyi günler 🙂 gelişmeleri tekrar bildireceğim sizlere 🙂


murat inal – 15.03.2012
izmir
garlex şampunı kullanıyorum şimdilik iyi inşallah ürün kalitesini bozmassınız çünkü saç sorunu olan bizler sizin gibi dürüst insanlara ihtiyacı var xxxxin kullandım yıllarca tam bir yalancı firma beş para atmez onlara verdiğim para haram zıkkım olsun inşallah bu mubarek günde.


Cemil Günal  02.05.2013
İstanbul
Merhabalar Garlex ile tanışalı uzun zaman oluyor aslında. saç dökülmesi problemim vardı arkalarda açılmalar oluyordu.Garlexi kullanmak istedim. Her çareyi denedim bunu da denesem ne kaybederim diyerek kullanmaya başladım.Bir süre kullandıktan sonra  bir faydasını görmediğimi  düşünerek bırakmıştım.Aradan biraz zaman geçince eşim şaşırarak saçlarımın çıktığını söyledi.Tam yolun sonuna geldiğimde bırakmışım.Şimdi sağlam bir şekilde güvenerek yeniden Garlex kullanmaya başladım.Kullanan arkadaşlara tavsiyem sabrederek devam edin..


İhsan Ünal – 13.05.2013
İzmir
Garlex şampuan ve saç bakım serumunu kullanmaya başlayalı 1 ay oldu ve tek kelimeyle 1 ayda bu kadar değişime inanamadım süper, saç telleri inanılmaz kalınlaşmaya başladı ve sarı tüylerde bir filizlenme gözle görülüyor teşekkürler garlex emeğinize sağlık…


Ahmet Özdemir – 05.05.2013
Şırnak
Ahmet ben, garlex şampuan ve losyon kullandım ve etkisini gördüm. Bu ürünü kullanmadan önce saçım cansız ve yıpranmış şekildeydi. Aynaya bakmak istemiyordum. Bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederim çok memnunum saçımın çıktığını arkadaşlarım dahi fark etmiş durumda. Dökülmem günde 5-6 tel. İnanın sayıyorum. Damacana suyla kafamı yıkardım, bu kadar titiz bir insanım. Bilinen en meşhur markaları kullandım işe yaramadı. Her namazdan sonra ilk olarak size dua ediyorum. Saygılarımla


Kenan – 26.07.2013
Bilmeden garlex hakkinda konustum uzgunum.gercekten ise yariyo.saclarim yagliydi.yagi neredeyse yok etti.dokulme azaldi.uyandiktan sonra yastikta 5 tel falan goruyom.uzamiyodu uzatmaya basladi.ustler cok incelmisti.birazcik kalinlasmaya basladi gibi.umarim yeni saclarda cikarir.şu omega üzüm cekirdegi felan iyi geliyomus saclara.onlarda olsaydi garlexte daha iyi olmazmiydi.bu iyi oldu gercekten. biz elin gevuruna guvenerek hata yaptik.en iyisi yerli olan garlex.sizden bir turk olarak daha iyisini bekliyoz.yabancilari kiskanacagimiza onlar bizi kiskansin yakisikli ve guzellik bakimindan.sizden ricamiz garlex i dahada gelistirip biz halka sunmaniz.lutfediyoruz.lutfen


Erhan Ceylan – 15.05.2014
Kocaeli

Özel bir sektörde Satış Yöneticisi olarak çalışmaktayım. 28 yaşındayım. Yaklaşık 8 yıl önce saç dökülmesi sorunlarım başlamıştı bir çok şampuan ve serum kullandım faydasını göremedim. 2 yıl önce bir kuaför arkadaşımın tavsiyesi üzerine Garlex şampuan ile tanıştım. Düzenli kullanılması halinde etkilerini çok fazla göreceksiniz. 5-6 ay içerisinde saç dökülmem ideal seviyesine geriledi ve sonraki dönemlerde saçlarımın gürleştiğini ve güçlendiğini gördüm ve hala daha düzenli olarak kullanmaya devam ediyorum. Teşekürler Garlex.


Hasan ŞAHİN – 09.07.2014
Garlex şampuanı 2 yıldır kullanıyorum. Saçlarım dökülmüyor, gürleşti. bu şampuanı inatla kullanmaya devam etmek lazım. Müşteri anlayışınız ve ürünlerinizden dolayı Garlex yönetici ve ekibine tşkler.


S.FINDIK – 04.08.2014
Uzun zamandır şampuanınızı kullanmaktayım askere gittiğim için ara vermiştim geçen aydan beri sipariş verip kullanmaya başladım dökülme gerçekten duruyor.teşekkürler.


Serhat – 17.09.2014
Kısa ve öz konuşucam çok memnunum. 15 Senedir kellik adına çözümler arayan biri olarak en sonunda ilacımı buldum teşekkürler garlek


MertCan 15.10.2014
İşinizi şansa bırakmayın gidin şanpuanı satın alıp kullanın gerçekten faydasını çok gördüm ve halende görüyorum şöyle diyeyim: saçlarımı normalde 1.5 ayda bir kestirirsim şimdi 3 haftada bir kestirmek zorunda kalıyorum buda garlexin farkını gösteriyor bide garlexin maskesinide almıştım yüzümde sivilce sivilce izi çok vardı ce ben bu maskeyi kullandıktan sonra sivilcelerden tut izlere kadar hepsi resmen %85 gitti ve 2 kere kullanmış olmama rağmen bu kadar etki ettiysek 5 hafta sonra be olacagını çok mrk ediyorum ce gerçekten verdiğim paranın karşılığını veriyor tşkler garlex ekibi :))


Emrullah 19.01.2015
Ankara
(Giriş) Tek kelimeyle mucize gibi bi şampuan. Ben hayatımda böyle bi şampuan görmedim arkadaş. saç çıkardıgını gözümle görmedım ama. Saçların 1 tel dahi dökülmesini engelliyor. yıkadıktan sonra mümkün değil 1 tel saç dmkülmesi.

1 aydır kullanıyordum şampuanım bitti tekrar almak istiyorum. ama bi isteğim var. garlex şampuanla beraber verilen şu fısfıs yerine diğer fısfıs yada ufak kutuda olandan koyabılır mısınız? Onlarıda denemek isterim.


Nurullah – 28.02.2015
Balıkesir
Çok çok teşekkür ederim sizlere garlex şampuanını kullanalı 10 gün oldu super sonuçlar aldım kepek sorunum gitti çok teşekkür ederim garlex ekibine


Adem Bozkurt – 04.03.2015
Kütahya
Merhaba arkadaşlar Garlex 2 li Şampuan ve Serum u kullanmaya baslayalı 2-3 ay kadar oluyor ilk 1-2 ay pek fayda görmemiş gibiydim ama bugun berbere gittim ve saçlarımı makina ile 3 numaraya vurdurdum ve tras sonunda uzun saclarım gittiginde farkettim ki garlex şampuan setinin müthiş faydası olmus dökülen bölgeler nerdeyse % 90 oranında kapanmış hatta eve geldigimde kardesime de gösterdim oda inanamadı farkı görünce , insan saclarına kavustukca cok mutlu oluyor İlk bu sitedeki yorumları okudugumda yorumlar fake (sahte) diye düşünmüştüm ama artık kesinlikle inanıyorum.GARLEX süphesiz güvenilir bir marka gözleri cebinizde degil saçlarınızda… İnşallah bu ürünlerin kalitesini bozmazlar çok teşekkürler …Hepsinin emeklerine sağlık


Betül – 08.04.2015
Merhabalar benimde saçların inanılmaz dökülüyordu.nette gördüm yorumlara bakınca memnun kalan çok kişi olduğunu okudum…6-7aydır kullanıyorum memnunum dökülmem durdu diyebilirim Ayrıca aradığım da çok alaka lılar…teşekkürler garlex


Sibel – 04.01.2016
Ben kampanyalı set almıştım ilgileri harika. net kullanmadım düzenli olarak yani ona rağmen etkisini gördüm. herseyi geçtim harika ilgililer allah razı olsun tavırlarından dolayı. Setin içine bide yosun maskesi atmışlardı kullandım cok memnun kaldım sipariş verdim yine set olarak 3 kutu yanına bi kutu hediye ettiler aradım yanlısık olmuş dedm hediyemizdir müşterimizsiniz dendi çok mutlu oldum. şu an şampuana yine başladım bi hafta yı geçti özellikle losyon serum cok iyi ve ben sık kullanamıyorum saclarım cok inceldi cok umudum var bitsin tekrar sipariş vericem inşallah. yorumum sahsıma aittir sakın biri araciığı ile yazıyorum sanmayın ilk yorumları okurken bende inanmıyordum. selametle kalın gec kalmadan alın derim 🙂


Serdar – 19.05.2016
Öncelikle Garlex Ekibinden Allah razı olsun iyi ki varsınız yaşım 19 olduğu halde dökülmelerim vardı seyrelmeler vardı saçlarımda daha sonra garlexi gördüm almaya karar verdim ocak ayında elime geçti ilk aylarda etkisini fazla görememiş gibiydim fakat daha sonraları düzenli bir şekilde kullanmaya devam edince saçlarımda ki değişikliği bende fark ettim incelen saçlarımın kalınlaştığını dökülen yerlerin kapandığını gördüm. Şuan 3 lü seti aldım kullanmaya devam ediyorum Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki varsınız.


Martin Dehea 09.06.2016
2 yıldır dökulen saçlarım sayenızde. durdu ve yavastan cıkyıor.sevıncten agladım 22 yasındayım sıze ne kadar teşşekur etsem azdır. hakkını verıyorsunuz sıze kımse rakıp olamaz şampuanda


Tuncay Akpnr 09.01.2017
Allah sizden bir değil bin kere razı olsun
Siz şampuan işinde bir kalite bir çığır açtınız
Saçlarım dökülmesi tamamen durdu
Ama baya bı açıldı
Kafam falan
Ama işinizde en iyisi sizsiniz gerisi hepsi aynı terena
10 dan fazla şampuan kullandım bi halta yaramıyo ama GARLEX sarımsaklı şampuan bir sihirli dokunuş adeta
Lütfen bozmayın 4 kutu sipariş ettim bu zamana kadar ve kurusu kuruşuna helal olsun alınan para
Siz benim pisikolojimi dizelttiniz ve Türk yapımı olmasından gurur duyuyorum
Kim demiş Türkler bisi yapamaz diye en iyisini yapar hemde Allah uzmanlarınıza ömür versin de kas kirpik dökülmesi için de bir çözüm bulun inşallah eczanelerdeki yeriniz alın


Kemal Işık 16.02.2017
İyi günler ben ben garlex şampuanını baya bi kullanıyorum çok oldu bir çok marka kulandım ama işe yaramadı ama artık hediye filan gönderin yanında kil maskesi fln göndermenizi  rica ediyorum tşkler.

 


Ayhan Kaya – 22.03.2017
Kocaeli
Herkese selamlar hayırlı günler özellikle benimde denemedigim şampuan kalmadı neredeyse bu şampuanın sadece internet te bir sefer gördüm hakkında yazılan yorumlar ilgimi çekti kocaeliden siparişini verdim sagolsun Alp bey bu konuda bana çok yardımcı oldu dedigi gibi saç dökülmesini durdurdu ve saçlara canlılık kattı kullanalı 1.5 ay oldu dökülen bölgelerimde hafif hafif etkisini gösterdi İNŞALLAH böyle devam eder ALLAH bu şampuanda emeği geçenlerden razı olsun. On numara


AZİZ ULU – 01.06.2017
İstanbul
İyi günler ALP ARSLAN Bey, iki hafta önce sizden set halinde almıştım garlex şampuanı. öncelikle gönderdiğiniz hediyeler için çok teşekkür ediyorum, şampuan konusunda ise saç dökülmem durdu diyebilirim. dökülme olan yerlerde tüyler çıkmaya başladı,acaba bu tüyler saç kıvamına gelir mi ? emeğinize sağlık ve bol kazançlar sizlere. moralimi düzeltti diyebilirim bu ürününüz.

 


Garlex şampuan kullanıcı fotografları, 2016-2017-2018 son yorum. Yorumları ve sonuçları almaya devam ediyoruz. Sitede 1 adet dahi kafadan yazılan sonuç yoktur. Lütfen sizde yorumlrınızı göndererek bize ve kullanmak isteyenlere yardımcı olunuz. Biz kullandık sonuç aldık. Ben kullandım sonuç aldım tavsiye ederim diyenler sizleri bekliyoruz 🙂

Aklınıza takılanları sormak isterseniz, telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki linkden yazılı olarak da sorabilirsiniz…

Garlex Şampuan Hakkında Aklınıza Takılanları Sorma Bölümü Soru Sor

5 thoughts on “Kullananlar

 1. NEVİN HANIM
  merhaba.ben ürünü alalı yaklaşık 1 ay olmuştur.1 hafta düzenli kullandım.ama saçlarım sanki daha kötü oldu.oyüzden bıraktım.devam etmelimiyim.birde küçük spreyi akşam sıkıp sabah duş alsam olurmu?teşekkürler.

  1. Merhabalar Nevin hanım,
   Ürünle ilgili sonuç almak için 1 hafta yeterli olmayacaktır.Net sonuç için en az 3 ay düzenli kullanmak gerekir. Bu tür durumlarla nadiren de olsa karşılaşmaktayız.
   Sebepleri şunlar olabilir;
   Şu anda ilkbaharda olmamız nedeniyle mevsimsel bir artış söz konusu.
   Şampuan değiştirdiğiniz için geçişlerde bu tür sorunlar olabilir.
   Başınızda ölü olupta kökleri tutunmuş saçların temizlenmesi de olabilir.
   Stresli, üzüntülü dönemler ve dengesiz beslenmede etkilidir.

   Sonuç olarak, yapmanız gereken ürünleri daha bol kullanmak, saçta bekletme zamanlarını artırmaktır. Saçta bekleme süresi arttıkça saçların garlexin içindeki zengin besinleri daha fazla özümseyecek ve daha fazla fayda vermesini sağlayacaktır.
   Moralinizi hiç bozmayın. Kullanmaya devam edin. Güzel bir sonuç sizde alacaksınız.
   Losyonu bahsettiğiniz şekilde kullanabilirsiniz, daha fazla fayda sağlar.
   Ve beslenme düzeninize de dikkat etmelisiniz. Yaşam tarzınız stresli ve yoğun ise, http://www.ruyaurunler.com sitesindeki spirulina ürününü incelemenizde fayda olacaktır.

 2. Musa:
  ürünü kullanalı 10 gün oldu kepeği sıfır yok etti saç dökülmem aynı ama saçlarım güzelleşdi dolgunluk kazandı inşlh saç dökülmemde en kısa zmanda durcak diye ümit ediyom

 3. Herkese sağlıklı günler.Ben mersinden Ali ben de bu şampuanı almak istiyorum ama burdaki eczanelerde yok kargoyla almak şartmı.Yani eğer bileniniz varsa eczanenin ismini verebilir mi?Ve bu arada hepinizin yorumu beni memnunetti.Kısa zamanda bu şampuana kavuşmak istiyorum.Şimdiden teşekkürler…

  1. Ali bey,
   Henüz Türkiye’nin her bölgesinde bayiliklerimiz oluşmadı. Hızla konunun üzerine eğilmekteyiz. Kapıda ödeme sistemiyle Türkiyenin her yerine ürünü ulaştırıyoruz.
   Saygılarımızla

Yorumlara Kapalı.