Kuru veya hasarlı saç için bitkisel çözüm

Bitkilerle Saç Bakımı

Kuru veya hasarlı saç için bitkisel çözüm

1.Kuru / Yıpranmış saçlar için aşağıdaki önerileri kullanın. , bu bölümde belirtilen maddeler daha fazla zarara karşı korunmasına yardımcı olmak için çok gerekli yağı ve nemi sağlamayı hedefliyoruz. Bu sayede saç kendi kendisini dış etkenlere karşı kendini koruyacak hale gelir.

Avokado : Avokado gibi E & B i vitamin açısından zengin doğanın en büyük nemlendiricilerinden biridir. Onun doğal yağları saçınıza o yoksun olduğu nemi verecektir. Diğer malzemelerle birlikte kullanmadan önce her zaman püre haline  getirin, burada yarım avakado yetecektir.
Muz : kepek için, saç elastikliğini arttırmak için özellikle iyi vitamin ve yağ açısından zengindir, bu nedenle bölünmüş uçları ve kırılmayı önlemek ve aynı zamanda iyi bir destekçidir. Kendi başına veya diğer katkı maddeleri ile birlikte kullanmak için yaklaşık yarım muz püresi yeterlidir.  kullanmadan önce muzu iyice ezin, daha sonra saçınızın topaklanmasını önlemek için.
Bal : Bal, nemlendiricidir, kuru saçlar için uygundur (neme tutunmaya yeteneğine sahiptir). O da saçın (ağartma etkisi) rengini aydınlatır kısacası saçınızın rengi açılır. (Çok fazla olursa yapışkan olur) gerektiği kadar kullanın, örneğin avokado veya muz gibi diğer malzemelerin içine iyice karıştırın. Nemli saçınıza uygulayın.
Mayonez : saça hacim, parlaklık ve hidrasyon vermek için yıllardır kullanılmaktadır üçü de, iğrenç geliyor, ama mayonez yumurta, sirke ve yağdan muhteşem maske yapılır. Tek başına kullanılabileceği halde, kuru ve yıpranmış saçlar için en iyisi, avokado ile karışık kullanılır.
Zeytinyağı : kuru ve yıpranmış saçlar için besleyici ve güçlendirilmesi, mükemmeldir deneyin . saç ve cilt nemlendirici, bu yüzyıllar boyunca kullanılmış olan en iyi sonuçlar için sızma zeytinyağı kullanın! Avokado veya muz, ya da kendi başına kullanımının yanında da diğer katkı maddeleri ile karıştırılabilir; gerekli ipuçlarını takip ederek sıcaklaştırılarak, nemli saça uygulanır. Bu sayede yağ asitleri saçın phını bozmaz.  saç üzerinde sıcak bir havlu ya da bir plastik torba ya sarın ve 20 dakika bekletin. Sonra durulayın.
Yumurta : genellikle Omega-3 yağ asitleri, zanthophylls, immunoglobülinler, vitaminler ve diğer mikro-besinlerin yüksek seviyeleri nedeniyle kullanılan, yumurta, hasarlı saçlar için ideal anlamda saç ve saç köklerinin güçlendirilmesi için iyidir. Süper nemlendirici saç maskesi özellikle zeytinyağı, diğer malzemelerin içine tek başına veya karışık olarak kullanılabilir. Saçınızda yumurta kokusunu beğenmezseniz, pazarda veya aktarda bir hazır yumurta yağ mevcuttur deneyin.
Jelatin : saç maskesi için kullanılırsa, tatlandırılmamış jelatin, saça bir koruyucu protein kaplama  alanı sağlayabilir. En iyi sonuç için sonradan su, sirke ve bir nemlendirici  ile birleştirin.
Gliserin : bal gibi güçlü bir nemlendirici, ancak ağartma özellikleri olmadan. Her kullanımdan önce su ile karıştırın

Kuru Saçları Tedavi Eden Bitkiler-3 (28 Bitkisel Kür)