Atik Dış Ticaret, doğal ürünler konusunda 2009 yılında üretim ve faaliyete başlamış, ilk olarak garlex sarımsak şampuanı üretimini gerçekleştirmiştir  genç dinamik bir kurumdur. Garlex® sarımsaklı şampuan üretici firma olarak müşteri memnuniyetine odaklanarak ürünlerimizi geliştiriyoruz.
Genç girişimciler tarafından kurulan Garlex®, çalıştığı alanda kullanıcılarını memnun edecek, yüksek kaliteli ve ekonomik ürünleri siz değerli müşterilerimiz için üretimini yaparak, hizmetinize sunmak için yola çıkmıştır. Alanında öncü firmalar arasında yer almak, yeniliklerin öncüsü olmayı ilke edinmiştir.
Yeni ürün geliştirme, üreticilik çalışmalarımızı sürdürecek ve sürekli artan ürün çeşitlerimizle hizmetinizde olacağız. Ve siz değerli müşterilerimiz için piyasada emsali olmayan ürünler geliştiriyoruz. Çok yakında sırayla hizmetinize sunacağız.

Garlex® Markası Atik Dış Ticaretin tescilli markasıdır.

Vizyonumuz

Kaliteli hizmet, kaliteli ürün, kaliteli üretim anlayışı ile sürekli kendini yenilemek, yeniliklere uyum sağlamak, yeniliklerin öncüsü olmak. Sektöründe lider, en iyi ürünü, hizmeti veren ve firmaların güvenerek, severek, uyum içerisinde çalışabileceği ortamı oluşturmak. Her firmanın çalışmak isteyeceği kuruluş olabilmektir. Bedeli her ne olursa olsun, doğrudan, doğruluktan ayrılmamak.

Misyonumuz

Yüksek kaliteli ürünleri üretmek, en kaliteli hizmetleri, en uygun şartlar da müşterilerimize sunmak, müşterimizi üst düzeyde memnun etmek. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelir. Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, bayilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak. Bunun için Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta sürekli mesafe kaydetmek.

İlkelerimiz

Kaliteli ürünler memnun müşterileri çoğaltacağına inanır, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesinden asla ödün vermeyiz. Her bir talebi, öneriyi, şikayeti proje anlayışı ile alarak hizmette bütünsellik sağlarız. Müşteri velinimetimizdir. Müşteri kuruluşun varlık sebebidir. Müşterilerini memnun etmeyen bir kuruluş ayakta kalamaz anlayışındayız. Bayilerimiz kurumumuzun temel taşlarıdır. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin yayılması için kilit noktalarıdır. Kaliteli ürün, üretim ve hizmetler hem iç hem de dış müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarının sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek.

Bayilik Koşulları

Bayilerle çalışma şeklimiz. Birkaç istisna il dışında Türkiye genelinde her ilde bir kişiye bayilik veriyoruz. Aynı ile birden fazla bayilik vermiyoruz. Bayiler kendi il ve ilçelerinde alt bayilik verebilir.
Bayii olmanın avantajları nelerdir ?

 • Bayi olmayanlar ürünlerimizi alamazlar .
 • Bayilerin avantajlı iskonto oranları vardır.
 • Tanıtım, bilgi desteği ve broşür gibi desteklerimizden yararlanabilirler.

Bayilik Şartları

 • Şahıs firması ya da şirket unvanı bulunması. Vergi yükümlülüğü olması.
 • Bu konuda veya yakın konularda bir işyeri olması. Ya da yeni iş yeri açması. (ofis, büro, home ofis)
 • KYS (kalite yönetim sistemi) konusunda kendini en kısa sürede geliştirmeli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı taahhüt etmiş olması.
 • Çalışmalarımız peşin ödeme şeklindedir. Siparişle birlikte işin tutarı banka havalesi veya posta ile alınır.
 • Bayi olmak isteyen firmalar belli bir miktarda başlangıç ürünü almaları gereklidir.
 • Bayi olmak için ürün alma haricinde ek bir talep yoktur.
 • Bizim ürettiğimiz ya da ithal ettiğimiz ürünlerden başka marka satabilirler.
 • Aylık belli bir kota da alışı garantilemeleri gerekmektedir.
 • Bayiler alt bayiler oluşturabilmeli. Oluşturduğu alt bayileri haftada bir kez bize bildirmelidir.
 • Bayinin bölgesinden farklı kurum ya da kişilerden gelen ürün taleplerinde, ana bayi müşteriyi bayiye yönlendirecektir.

Burada belirtilen hususlar dışında öğrenmek istediğiniz farklı konular olur ise firmamızla telefon yada e-mail yoluyla irtibat kurabilirsiniz.

Şubelerimiz
Çok yakında yayınlanacaktır.