Firmamız ilk olarak Atik Dış Ticaret adı altında 2009 yılında faaliyete başlamış, 2014 yılı ortakların ayrılması sonucu Garlex Natürel Ürünler olarak faaliyetine devam etmiştir.

Genç girişimciler tarafından oluşturulan Garlex®, çalıştığı alanda kullanıcılarını memnun edecek, yüksek kaliteli ve ekonomik ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak için yola çıkmıştır.

Alanında öncü firmalar arasında yer almak, yeniliklerin öncüsü olmayı ilke edinmiştir. Yeni ürün çalışmalarımızı sürdürecek ve sürekli artan ürün çeşitlerimizle hizmetinizde olacağız. Ve siz değerli müşterilerimiz için piyasada emsali olmayan ürünler geliştiriyoruz. Çok yakında sırayla hizmetinize sunacağız.

Garlex® Markası Garlex Natürel Ürünler’in tescilli markasıdır.

Vizyonumuz

Kaliteli hizmet, kaliteli ürün anlayışı ile sürekli kendini yenilemek, yeniliklere uyum sağlamak, yeniliklerin öncüsü olmak. Sektöründe lider, en iyi ürünü, hizmeti veren ve her firmanın güvenerek, severek, uyum içerisinde çalışabileceği ortamı oluşturma. Her firmanın çalışmak isteyeceği kuruluş olabilmektir. Bedeli her ne olursa olsun, doğrudan, doğruluktan ayrılmamak.

Misyonumuz

Yüksek kaliteli ürünleri oluşturmak, en kaliteli hizmetleri, en uygun şartlar da müşterilerimize sunmak, müşterimizi üst düzeyde memnun etmek. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelir. Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, bayilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak. Bunun için Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta sürekli mesafe kaydetmek.

İlkelerimiz

Kaliteli ürünler memnun müşterileri çoğaltacağına inanır, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesinden asla ödün vermeyiz. Her bir talebi, öneriyi, şikayeti proje anlayışı ile alarak hizmette bütünsellik sağlarız. Müşteri velinimetimizdir. Müşteri kuruluşun varlık sebebidir. Müşterilerini memnun etmeyen bir kuruluş ayakta kalamaz anlayışındayız. Bayilerimiz kurumumuzun temel taşlarıdır. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin yayılması için kilit noktalarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç hem de dış müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarının sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek.