Saç Bakım Losyonu

Saç Bakım Losyonu

Garlex sarımsaklı şampuan yanında hediye olarak verilen saç bakım losyonu tamamen bitki ekstratlarından elde edilmiş bir üründür.  Saçları  yıkamadan önce ve sonra kullanılabilir. Eğer saçları yıkama öncesi kullanılırsa ön hazırlık yapılmış olur. Yani saç köklerinde hem besleme yapar hemde kan dolaşımını tetikleyerek gözeneklerin açılmasına destek verir.

Ve saç bakım losyonu kullanımı sonrasın da ve saç bakım şampuanı olan garlex sarımsak şampuanı kullanıldığında çift etki ile saç kökleri daha iyi beslenmiş olur.

Saç bakımı için şampuan olan garlex sarımsaklı şampuan tek başına kullanılırsa kaliteli sonuçlar elbete verecektir. Ama garlex saç bakım losyonu içeriğinde, garlex şampuan içinde bulunmayan ve saçın beslenmesi için oldukça faydalı bitkiler içermesinden ötürü düzenli kullanılmasını öneriyoruz. Bu iki ürün birbirini tamamlar ki özellikle saçlarımda yağlanma oluyor diyorsanız kesinlikle kullanmalısınız.

Çünkü saç bakım losyonu içinde altı farklı bitki ve bu bitkilere ilave olarak çinko ce pro vitamin b5 bulunmaktadır. İçeriğinde olan ısırgan otu ekstresi, mersin, defne, adaçayı, papatya ve biberiye saç sapı ve kökünü besleken aynı zamanda ihvatındaki bazı bitkiler (özellikle biberiye) saçta yağlanmayı engelleyici bitkiler arasındadır.

Yeni geliştirdiğimiz saç bakım serumu ürünümüz ile birlikte kullanmanız gerekirse, sırası ile birinci gün saç serumunu kullanırken, ikinci gün saç bakım losyonu nunu kullanabilirsiniz.