Saç Dökülmesine Doğal Çözüm Garlex Ürünleri

Saç Dökülmesine Doğal Çözüm Garlex Ürünleri

Binlerce yıldır şifa kaynağı olarak kullanılan sarımsak, saç dökülmesine doğal çözüm şampuanı olarak hizmetinizdedir.

 

Sarımsaklı şampuan garlex zengin içeriği sayesinde saç dökülmesine doğal çözüm arayanlara, kepeklenme, saç kırılması, hacimsizlik, saçların yavaş uzaması, parlaklık kaybı gibi konularda etkin bir yardımcıdır. Eğer saç kökleri ölmemişse saçların yeniden çıkmasına da yardımcı olacaktır.

Garlex sarımsaklı şampuanın içeriğinde en yoğun miktarda sarımsak ve ilave olarak ısırganotu, papatya, avakado, menekşe, buğday bitkileri bulunmakta ve ilave olarak saç için hayati değerde çinko ve provitamin B5 bulunmaktadır.

Ayrıca yanında hediye olarak verilen saç bakım losyonu ise yine 6 çeşit bitki içermektedir. Bu birkiler ise ısırgan otu, papatya, defne, mersin, biberiye ve adaçayıdır. Bu bitkiler yanlız kullanımlarına göre birlikte kullanıldıklarında hem birbirlerini tamamlar hemde daha etkilidir.

Garlex saç bakım losyonu saç dökülmesine doğal çözüm için idealdir. Tamamen bitki özlerinden oluşan garlex losyon, sarımsak özlü şampuan garlexin etkisini artırmak amaçlı ön hazırlık olarak kullanılır. Gözeneklerin açılması ve kan dolaşımını tetiklemeye yardımcı olacak bitkiler ihtiva eder. Garlex sarımsak şampuanı ise saçların ve saç köklerinin derinlemesine beslenmesini sağlar.

Nasıl ki insanlar dengeli ve yeterli beslenemediklerinde, vücut dirençleri düşer zayıflar ve hastalıklara kolay yakalanırsa; saçlarınız da yeterli besini alamadığında öncelikle zayıflar, içten ve dışarıdan gelen olumsuz etkilere karşı direnci düşer. Beslenememe durumu devam ederse saçlar küçülür, zayıflar ve sonrasında tamamen yok olur.

Saçların en iyi besleneceği yer kökleridir. Bu beslenmeyi sadece dışsal olan (saç bakımı şampuanları,saç bakım kremi ampülleri, bakım kürleri, saç bakımı maskeleri,saç bakım yağları) ürünlerle tam sonuç almayı düşünmek; ciddi saç dökülme problemi yaşayan kişiler için doğru değildir. Elbette dışsal ürün kullanırken, destek olarak içsel besinlerde kullanmalıyız. Çünkü saçlar kökündeki kılcal damarlar vasıtasıyla, kandaki besinleri özümseyerek beslenmektedir.

Sağlıklı vücut sağlıklı saçlar ve doğru saç bakımı için; saç dökülmesi ve benzer problemlerden kurtulmak için; doğru, dengeli, yeterli, dengeli beslenmek zorundayız. Şu konunun altını çizmek isteriz ki; sadece problem oluştuğunda tedbir almak yerine, saç dökülme problemi ve farklı rahatsızlıklar gelmeden doğru beslenme, doğru ürünleri kullanmaya başlamak doğru yaşam tarzı olacaktır.