Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Binlerce yıldır şifa kaynağı olarak kullanılan sarımsak, kokusuz olarak ve saç dökülmesine karşı şampuan olarak hizmetinizdedir. Garlex sarımsak şampuanı zengin içeriği sayesinde saç dökülme problemi, kepeklenme, saç kırılması, hacimsizlik, saçların yavaş uzaması, parlaklık kaybı gibi konularda etkin bir yardımcıdır. Eğer saç kökleri ölmemişse saçların yeniden çıkmasına da yardımcı olacaktır. Garlex sarımsaklı şampuanın içeriğinde en yoğun miktarda sarımsak ve ilave olarak ısırganotu, papatya, avakado, menekşe, buğday bitkileri bulunmakta ve ilave olarak saç için hayati değerde çinko ve provitamin B5 bulunmaktadır.

Hızlı sonuç veren saç dökülmesine karşı şampuan nasıl olur ?

Bitki yağları içermeli. Doğru yağlar kullanılmalı kombinasyon şarttır.
Protein vitamin mineral içermeli
Saç köklerini, saç saplarını beslemeli
Kılcal damarları rahatlatmalı açmalı
Saç kökünün tutunma değerlerini artırmalı

Zengin içeriği sayesinde saç dökülmesine karşı şampuanlar arasında en etkin formüller içeren üründür. Ayrıca yanında hediye olarak verilen saç bakım losyonu ise yine 6 çeşit bitki içermektedir. Bu birkiler ise ısırgan otu, papatya, defne, mersin, biberiye ve adaçayıdır. Bu bitkiler yanlız kullanımlarına göre birlikte kullanıldıklarında hem birbirlerini tamamlar hemde daha etkilidir.

Garlex saç bakım losyonu, sarımsak özlü şampuan garlexin etkisini artırmak amaçlı ön hazırlık olarak kullanılır. Gözeneklerin açılması ve kan dolaşımını tetiklemeye yardımcı olacak bitkiler ihtiva eder. Garlex sarımsak şampuanı ise saçların ve saç köklerinin derinlemesine beslenmesini sağlar.

Nasıl ki insanlar dengeli ve yeterli beslenemediklerinde, vücut dirençleri düşer zayıflar ve hastalıklara kolay yakalanırsa; saçlarınız da yeterli besini alamadığında öncelikle zayıflar, içten ve dışarıdan gelen olumsuz etkilere karşı direnci düşer. Beslenememe durumu devam ederse saçlar küçülür, zayıflar ve sonrasında tamamen yok olur.

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Eğer sizde saç dökülmesine karşı şampuan kullanmak istiyorsanız bu bahsi geçen konulara dikkat etmelisiniz. Saçların en iyi besleneceği yer kökleridir. Bu beslenmeyi sadece dışsal olan (saç bakımı şampuanları,saç bakım kremi ampülleri, bakım kürleri, saç bakımı maskeleri,saç bakım yağları) ürünlerle tam sonuç almayı düşünmek; ciddi saç dökülme problemi yaşayan kişiler için doğru değildir.

Elbette dışsal ürün kullanırken, destek olarak içsel besinlerde kullanmalıyız. Çünkü saçlar kökündeki kılcal damarlar vasıtasıyla, kandaki besinleri özümseyerek beslenmektedir. Kandaki vitamin mineral ve protein miktarını ne kadar atırırsak o kadar etkin sonuçlar alabilir ve problemi çözebiliriz.

Sağlıklı vücut sağlıklı saçlar ve doğru saç bakımı için; saç dökülmesi ve benzer problemlerden kurtulmak için; doğru, dengeli, yeterli, dengeli beslenmek zorundayız. Şu konunun altını çizmek isteriz ki; sadece problem oluştuğunda tedbir almak yerine, saç dökülme problemi ve farklı rahatsızlıklar gelmeden doğru beslenme, doğru ürünleri kullanmaya başlamak doğru yaşam tarzı olacaktır.

Saç dökülmesine karşı şampuan kullanıken nelere dikkat etmeliyiz?

İlk olarak saçta bekletme süresine riayet etmelidir. Şampuan içerisinde çeşitli besinler mineraller vitaminler bulunmaktadır. Bu nedenler saça uygulandığı zaman mutlaka bir süre beklemesi gerekmektedir, ki saçlar şampuan içinde bulunan besinleri, bitkilerin içinde bulunan besinleri bolca özümsesin ve faydası artsın. Bu en önemli hususlar arasındadır heme yıka durula yapılmamalıdır. Diğer husus yıkama sürelerini ilk zamanlar daha sık uygulama etkinliğini artırır ve sonuç alma hızınızı artırır. Beslenemeyen her canlı ölür kuralı açısından dikkat edilmesi gerekenler yukarıdaki şekildedir.

İçerisine bulunan bitki yağlarına ilave olarak klinik çalışmalı etkenmaddeler de ilave edildiğinde saç dökülmesine karşı şampuan garlex tam anlamıyla yüksek etkiye kavuşmuştur.

Yüksek kaliteli etken maddeler, bitkisel yağlar, vitamin mineral protein içeriğiyle etkili sonuç veren saç dökülmesine karşı şampuan garlex ürünleri, aynı zamanda klinik olarak başarısı kanıtlanmış etken madde trighogen içerir.

Trighogen bir karışım olup fransa da yapılan bilimsel çalışmalar ile saç dökülmesine karşı etkisiklinik testler ile (in-vivo) faydası kanıtlnmış bir üründür. Garlex şampuanlar içerisinde yoğun olarak kullanılmaktadır