SAÇ DÖKÜLMESİNİ NASIL ANLARIZ?

SAÇ DÖKÜLMESİNİ NASIL ANLARIZ?

SAÇ DÖKÜLMESİNİ NASIL ANLARIZ

sac-dokulmesini-nasil-anlarizHer gün ortalama 100 adet saç telinin dökülmesi normal olarak değerlendirilir. Pekela saç dökülmesini nasıl anlarız? Aşırı saç dökülmesi kadınlarda kendini saç tellerindeki genel seyrelme erkeklerde ise basın ön, üst veya tepe kısmındaki seyrelme olarak gösterir. Saç dökülmesine sebep olan pek çok içsel ve dışsal faktör bulunmakla beraber bu sebeplerin kişiden kişiye değişmesi muhtemeldir. Yapılması gereken saç dökülmesine sebep olan faktörün bulunması ve en kısa zamanda harekete geçilmesidir.

Garlex saç bakım ürünleri içeriğinde bulunduğu sarımsak başta olmak üzere 6 çeşit bitki, çinko, provitamin B5 ve etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanmış etken maddeler aracılığı ile saçın ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve protein açısından oldukça zengin bir biçimde formüle edilmiştir. Garlex sarımsak şampuanı ile saç, kısa sürede besin bombardımanına tutulur ve dipten uca beslenen saçta büyüme bozuklukları sona erer. Zengin bitkisel içeriği ile Garlex problemin çözümüne etkili bir biçimde yardımcı olur. Saç diplerini uyarıcı etkisi ile yenilenen saç derisi sağlıklı saçlar içi n güvenli bir liman işlevini görür.

 

Saç dökülmesi sorunum olup olmadığını nasıl anlarım?
Günlük dökülme miktarı burada belirleyici unsurdur.
Günde 50-100 tel dökülmesi uzamanlarca normal kabul edilir. Daha fazla ve aşırı ise sorun var demektir.

 

Garlex ile saç dökülme problemini çözmekle kalmaz saçlarınızın yağ ve nem dengesini de korursunuz. Kullanan pek çok müşterisinin memnuniyetini kazanan Garlex hem sarımsak şampuanı olması hem de kokusuz olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Her saç tipine rahatlıkla uygulanabilen Garlex sarımsak şampuanı losyon ve serumla birlikte kullanıldığında yalnız kullanıma göre sizleri daha kısa sürede sonuca götürmektir.

Yoğun saç dökülmesi sorunu yaşayan müşterilerin özellikle set halinde kullanmaları önerilir. Şüphesiz ki Garlex sorunu tek başına çözecek güçte üretilmiştir ancak bu ürünlerin içerisindeki bitkiler, birbirinin tamamlayıcısı olma özelliği taşımaktadır ve daha kısa sürede yüzünüzde bir tebessüme yol açacaktır. Saç dökülmesini nasıl anlarız sorusuna cevap aldıktan sonra vakit kaybetmeden kendinize soracağınız ilk soru Garlex e sahip olmak için neden duruyorum olsun.

Yeterli ve dengeli beslenme başta vücut sağlığınız olmak üzere saç sağlığınız içinde oldukça önemlidir. Çünkü ihtiyaç duyduğu vitamin, protein ve minerali alamayan saçta sorunlar baş gösterir. A,C,E,B vitaminlerini barındıran besin tüketimi gereklidir.

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir