Saç Dökülmesini Önlemek İçin Şampuan

Saç Dökülmesini Önlemek İçin Şampuan

Gelekesel şifalı bitkiler arasında yer alan sarımsak binlerle ifade edilen yıldır şifa kaynağı olmakta ve düzenli kullanıldığında bir çok derde deva olmaktadır. Yine günümüz sorunlarından biri olan saç sorunları için saç dökülmesini önlemek için şampuan haline getirdik ve milletimizin hizmetindedir.

Bu geleneksel sarımsak bitkisine ilaveten beş farklı bitki daha kullanarak ve ayrıca çinko ile provitamin b5 vitamin, minerali de eklenerek harika bir formülle ürettik. Yaygın olarak saç dökülmesi yaşayanlar genelde saç köklerini ve saçlarını yeterli miktarda besin verememeleri nedeniyle ve saç kökünün bağlı olduğu kılcal damarlar da kan akışının yeterince sağlanamaması ile aksama olması sebebi ile gerçekleşmektedir.

Bu tür durumları ortadan kaldırmak amacıyla klinik olarak test edilmiş, saç dökülmesine iyi geldiği kanıtlanmış olan etken madde "trighogen" kullanarak formülü bir kez daha güçlendirdik.

2014 bahar aylarındaki formüle eklediğimiz klinik çalışmalı etken madde "trighogen" ile geri dönüş ve olumlu sonuç alanların oranı ciddi olarak arttarak, memnun müşterilerimizinde %30-%40 oranında artış gösterdi.

Garlex şampuan ile saç dökülmesini önlemek hiç bu kadar kolay olmadı:

Garlexin saç dökülmesini önlemek için şampuanı bu konuda etkin bir destek ürünüdür. Tabiki saç dökülme probleminin çok çeşitli nedenleri vardır fakat genel olarak problemin büyük kısmı saç kökünün yeterli beslenememesi kaynaklıdır. Saçta dökülmeyi önlemek için yeterli besin içeren garlex sarımsak şampuanı gibi ürünler düzenli kullanıldığı taktirde elbette istenilen sonuç alınacaktır.

Saç dökülmesini önlemek için geliştirilmiş şampuan saç çıkarır mı?

Bu konuda saç köklerinin ölü olmaması gerekir. Saç kökünün ölü olup olmadığını nasıl anlarım? Eğer ki saç kökleri ölmemiş ise kafa derisi üzerinde sarı tüyler mevcuttur ve saç kökü iyi ve kaliteli beslendiğinde sarı tüyler (ayva tüyünü andıran) zaman içinde yeniden saç kıvamına getirme konusunda sonuç alma olasılığı oldukça yüksektir.

Fakat dikkat edilmesi gereken husus aşırı saç dökülmesi yaşıyorum diyenlerin saç dökülmesini önlemek için şampuanı en az 3 ay düzenli kullanılmalıdır. Vücutta hücreler kendini 3 aylık süreçte yenilenmesini tamamlar. Saç çıkarıcı olalarak yani sarı tüyleri tekrar eski haline getirmek için ise en azından 1 yıl kullanılmalıdır.

Garlex saç dökülmesini önlemek için şampuan bitkisel ve besleyici içeriği sayesinde saç dökülmesini önlemek için kullanılabileceği gibi kepeklenmeyi gidermek, saç incelmesi ve kırılması, hacim kaybı, saçların uzamaması, canlılık parlaklık kaybı gibi konular da yine etkilidir ve sonuç almanızı sağlayabilir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi saç kökleri ölmemiş kişilerde saç dökülmesini önlemek için şampuan saçların yeniden çıkmasına ayva tüyü, şeftali tüyü kıvamındaki minik sarı tüyleri tekrar saç haline getirmek de yardımcı olacaktır.

Önemli olan ürünün aksatılmadan düzenli kullanılması ve bu ürün kullanılırken farklı şampuan kullanılmamasıdır. Bu şekilde sonuç alan bir çok kullanıcımız bulnmakta ve bizzat bizim takibini yaptıklarımızdan bazılarının resimleri kullanıcılar bölümünde yer almaktadır.

Saçlar Neden Dökülür ? Saç evreleri ve saçın yaşam döngüsü

Saç Dökülmesi
Saç Evreleri

Yukarıdaki sayfalarda saçın yaşam döngüsü ve saçın dökülme nedenleri bildirilmiştir. Doğru beklenti ve doğru sonucu almak açısından bu bilgiler önemlidir.