SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMEK İÇİN ŞAMPUAN

Saç Dökülmesini Önlemek İçin Şampuan

Gelekesel şifalı bitkiler arasında yer alan sarımsak binlerle ifade edilen yıldır şifa kaynağı olmakta ve düzenli kullanıldığında bir çok derde deva olmaktadır. Yine günümüz sorunlarından biri olan saç sorunları için saç dökülmesini önlemek için şampuan haline getirdik ve milletimizin hizmetindedir.

Bu geleneksel sarımsak bitkisine ilaveten beş farklı bitki daha kullanarak ve ayrıca çinko ile provitamin b5 vitamin, minerali de eklenerek harika bir formülle ürettik. Yaygın olarak saç dökülmesi yaşayanlar genelde saç köklerini ve saçlarını yeterli miktarda besin verememeleri nedeniyle ve saç kökünün bağlı olduğu kılcal damarlar da kan akışının yeterince sağlanamaması ile aksama olması sebebi ile gerçekleşmektedir.

Bu tür durumları ortadan kaldırmak amacıyla klinik olarak test edilmiş, saç dökülmesine iyi geldiği kanıtlanmış olan etken madde “trighogen” kullanarak formülü bir kez daha güçlendirdik.

2014 bahar aylarındaki formüle eklediğimiz klinik çalışmalı etken madde “trighogen” ile geri dönüş ve olumlu sonuç alanların oranı ciddi olarak arttarak, memnun müşterilerimizinde %30-%40 oranında artış gösterdi.

Garlex şampuan ile saç dökülmesini önlemek hiç bu kadar kolay olmadı:

Garlexin saç dökülmesini önlemek için şampuanı bu konuda etkin bir destek ürünüdür. Tabiki saç dökülme probleminin çok çeşitli nedenleri vardır fakat genel olarak problemin büyük kısmı saç kökünün yeterli beslenememesi kaynaklıdır. Saçta dökülmeyi önlemek için yeterli besin içeren garlex sarımsak şampuanı gibi ürünler düzenli kullanıldığı taktirde elbette istenilen sonuç alınacaktır.

saclardaki-dokulme-nasil-onlenir

Saç dökülmesini önlemek için geliştirilmiş şampuan saç çıkarır mı?

hızlı-sac-dokulmesini-onleyen-sampuanBu konuda saç köklerinin ölü olmaması gerekir. Saç kökünün ölü olup olmadığını nasıl anlarım? Eğer ki saç kökleri ölmemiş ise kafa derisi üzerinde sarı tüyler mevcuttur ve saç kökü iyi ve kaliteli beslendiğinde sarı tüyler (ayva tüyünü andıran) zaman içinde yeniden saç kıvamına getirme konusunda sonuç alma olasılığı oldukça yüksektir.

Fakat dikkat edilmesi gereken husus aşırı saç dökülmesi yaşıyorum diyenlerin saç dökülmesini önlemek için şampuanı en az 3 ay düzenli kullanılmalıdır. Vücutta hücreler kendini 3 aylık süreçte yenilenmesini tamamlar. Saç çıkarıcı olalarak yani sarı tüyleri tekrar eski haline getirmek için ise en azından 1 yıl kullanılmalıdır.

sacta-dokulmeyi-onlemeGarlex saç dökülmesini önlemek için şampuan bitkisel ve besleyici içeriği sayesinde saç dökülmesini önlemek için kullanılabileceği gibi kepeklenmeyi gidermek, saç incelmesi ve kırılması, hacim kaybı, saçların uzamaması, canlılık parlaklık kaybı gibi konular da yine etkilidir ve sonuç almanızı sağlayabilir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi saç kökleri ölmemiş kişilerde saç dökülmesini önlemek için şampuan saçların yeniden çıkmasına ayva tüyü, şeftali tüyü kıvamındaki minik sarı tüyleri tekrar saç haline getirmek de yardımcı olacaktır.

Önemli olan ürünün aksatılmadan düzenli kullanılması ve bu ürün kullanılırken farklı şampuan kullanılmamasıdır. Bu şekilde sonuç alan bir çok kullanıcımız bulnmakta ve bizzat bizim takibini yaptıklarımızdan bazılarının resimleri kullanıcılar bölümünde yer almaktadır.

Saçlar Neden Dökülür ? Saç evreleri ve saçın yaşam döngüsü

Saç Dökülmesi
Saç Evreleri

Yukarıdaki sayfalarda saçın yaşam döngüsü ve saçın dökülme nedenleri bildirilmiştir. Doğru beklenti ve doğru sonucu almak açısından bu bilgiler önemlidir.

26 thoughts on “SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMEK İÇİN ŞAMPUAN

 1. Garlex kampanyalı şampuan serum losyon seti saç dökülmesini önleme konusunda oldukça başarılı. Daha ilk kullanımdan itibaren sonuç vermeye başladı. Çok şaşırtıcı. Bu zamanda böyle düzgün çalışan insan da pek kalmadı. Tebrik ediyorum.

  1. Sayın İsmail,
   İlginiz ve memnuniyetiniz bizi de sevindirdi. Değerli yorumlarınız için bizde teşekkür ederiz.

 2. merhabalar garlex şampuanın özelliklerini okuyunca tam bana göre bir ürün olduğunu görüyorum saç dökülmesi saç telllerim çok ince inşallah en kısa zamanda denerim..

 3. mrb içeriğini okudum denemek istiyorum eşim için gerekli çevremde duyduğum kadariyla etki bi urunmus

 4. şuan sanırım mevsimsel bir saç dökülme
  Problemim var , ancak 2 Yıldır saçlarımda
  Ard Arda olan iki hamileliğim sonrasında
  Sanıyorum saclarım epey yıprandı ki Güçsüz ve
  Çabuk kırılgandı , bu önerilerinizi dikkate
  Alıp en az 3 ay düzenli kullanmayı başarıcam
  Inşallah
  Saygılar

 5. merhaba Garlex kampanyalı şampuan serum losyon seti saç dökülmesini önleme konusunda oldukça başarılı.her tarayışım da saçlarım dökülüyor bu önerinizi di,kkate alıyorum inşallah saygılarımla

 6. Merhaba şu anda saçlarımda dökülme var Garlex sarımsak şampuanın etkili olduğunu duydum denemek isterim

 7. merhaba saçlarım kırıldı ve dökülüyor Garlex kampanyalı şampuan serum losyon seti saç dökülmesini önleme konusunda oldukça başarılı. olduğunu öğrendim ve kullanacağım önerdiğiniz için teşekkür edrim inşallah bizde deneriz saygılarımla

 8. Yıllardır duyduğum ve çok arkadaşım tarafından tavsiye edilmiş gerçekten kaliteli bir ürün denemeyi çok isterim..

 9. Saç için çok faydalı olduğunu çok yakınlarımdan duydum saç uzatma,saç dökülmesini önleme,hatta sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak için ideal bir ürün zaten sarımsağın faydası saymakla bitmez kazanıp ,kullanmayı çok isterim böylesine kaliteli bir ürünü imal edip insanlara faydalı olduğunuz için ayrıca teşekkürler..

 10. Dökülen saçlar için her şampuanı denedim bir tek bunu denemek nasip olmadı hala çare bulamadım

 11. Saçlarım çok dökülüyor şimdi mevsim geçişi daha da fazla dökülüyor metnini çok duyduğum saç dökülmesini önleyen ,saçları gürleştiren bu harika şampuanı kazanmak isterim.

 12. ben kullandım daha önce düşündüğüm gibi kötü bir kokusu asla yok ben çok önyargılıydım önce, kullanınca çok memnun kaldım.teşekkürler garlex,

 13. ben kullandım. Gayet güzel sonuç aldım. Bir arkadaşımda gördüm ilk saçlarının yeniden çıktığını söylüyordu. Dökülmem ciddi oranda azaldı birde tarama problemi yaşamıyorum

 14. Yeni doğum yaptım ve saçlarım o kadar çok dökülüyo ki. Umarım deneme fırsatım olur.

 15. saç kökleri öldüyse bunu canlandıran tek doğal şey sarımsak yalnız bunu yine bi dr öğrendim. yalnız bazı kökler farklı onlarda canlanma olmuyor. zaten bunu doğal sonucu kellik.kelliğide çözüm bulunmadı yani hani tamamen ölmüş bitmiş bir saç derisi için geri dönüşüm yok olsada çok az. arkadaşımın babası kel sarımsaklı şampuan kullanmış hafif hafif saç telleri çıkmış bazı noktalarda. ama öyle tam saçı olmadı. garlex sarımsaklı şampuanı denemekte fayda var deneyin sonuca gülen yüzle ulaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir