SAÇ DÖKÜLMESİNİN TEDAVİSİ NASIL ÖNLENİR

SAÇ DÖKÜLMESİNİN TEDAVİSİ NASIL ÖNLENİR

SAÇ DÖKÜLMESİNİN TEDAVİSİ NASIL ÖNLENİR

Saç Dökülmesinin Tedavisi

Saç dökülmesi erkekte olsun kadında olsun sıklıkla görülen ve bu kişilerde psikososyal bir soruna yol açan bir durumdur. Bu kişilerdeki çoğunlukla saç dökülmesinin tedavisi genellikle sebebi genetik olan ve hormonal kaynaklı saç dökülmesi tipidir. Bu sebebin dışında azlıkla, kadınlarda görülen geçici de olsa doğum sonrası dönem ve emzirme dönemlerinde görülür. Ayrıca ateşli hastalıklarda, saçkıran hastalığında, mantar hastalığında, travmalarda, psikolojik rahatsızlıklarda ve çeşitti cerrahi müdahalelerde ortaya çıkan saç dökülmeleri olarak kendini gösterir. Kendiliğinden geçebilen ve bu geçiş durumunda 3 ila 6 boyunca saçta ciddi boyutlarda dökülmeler görülür. Genetik olan hormonların da meydana çıkması ile oluşan ve dht hormonu ile de, saç kökünün küçülerek saç dökülmesi yapmasıdır.  Dht hormonu genellikle erkeklerde bulunan ve az miktarda da kadınlar da olan bir hormondur ve saç kökü üzerinde olumsuz etki yaparak ve ona zarar vererek saçları döker. İşte bu zararlı hormonun hem zararlı etkilerini ortadan kaldırmak adına hem de saç dökülmesini önlemek adına kullanılması gereken GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanı ve GARLEX saç serumunun kullanılması ile bu sorun kökünden aşılır. DHT hormonunun saç köklerinden sağlıklı, canlı ve güçlü saçlar çıkmasını engelleyerek aksine zayıf incelmiş, küçük ve kırılgan bir saç teli meydana getirir. Hatta saç köklerini öldürmeden önce bunları uyku aşamasına sokarak büyümesine engel olur. Uyku aşamasına giren saç kökü canlılığını kaybeder ve saç üretmeyi durdurur. Saça uygulanacak güçlü terapi özelliği olan GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanı ve saç serumu ile bu uyuyan ve saç teli üretemeyen saç kökünü uyandırarak canlı, gür, kalın, güçlü ve sağlıklı saçların çıkmasını sağlayabilirler. İşte saç dökülmesinin tedavisi nasıl önlenir budur.

SAÇ DÖKÜLMESİ NASIL ÖNLENİR? Türkiye de bugün saç dökülmesi dendiğinde ilk akla gelen GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanı ve GARLEX saç serumudur. Bu ikisi birlikte saç dökülmelerine uzun vadede çözüm üretmektedir. GARLEX saç bakım ürünleri saça ve saç köküne negatif etki eden olumsuz faktörleri engelleyen ve bitkisel moleküller içerir. İçeriğinde bulunan saç için gerekli ve yeterli olan bitki özleri ile dökülmeleri engelleyerek, ayrıca güneş ışığının zararlı etkilerine karşı da saç tellerini koruyarak, antioksidan etkisiyle, saç köklerinde iltihap oluşmasını önler ve bu yönüyle saç dökülmesinin tedavisi özelliğini kazanır. GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanı aynı zamanda sarımsak özü ile güçlendirilmiş formülü sayesinde dökülen saçların tekrar çıkmasını sağladığı gibi saçlara güç ve kuvvet verir. Biberiye, kekik, adaçayı, avokado özleriyle saç köklerini uyararak kan dolaşımını hızlandırarak saçın beslenmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra strese bağlı gelişen saç dökülmelerinde de antistres etki göstererek saç sağlığını güçlendirir. Bazı İlaçların kullanımı ile meydana gelen ve aniden başlayan saç dökülmelerinde anti asit ve çinko ile desteklenen GARLEX, kısa sürede etki göstererek dökülmeyi durdurur ve saç dökülmesinin tedavisi olur. Üstelik kayıp saçların tekrar geri kazanılması için destek olur. Doğal moleküller içermesi ile hiçbir yan etki göstermeyen GARLEX güvenli ve etkin olduğu kullanıp da etkisini gören müşterileri tarafından belirtilmektedir. Saç için gerekli olan pro vitamin B5 ve doğal mineraller içerir. Yan etkisi söz konusu olmamakla birlikte kıza zamanda saça dolgunluk verir, hacim kazandırır, saçta parlaklık oluşturarak, saçın ışıltı kazanmasına neden olur. Saç dökülmesinin durdurulması ile birlikte dökülmüş olan saçların geri kazanılması yönünde etkindir. GARLEX saç bakım ürünleri, içeriğindeki bitkisel ve doğal özlerin etkisini güçlendirmek için bu etken maddelerin ortak kombinasyonuyla üretilir. GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanı saçı yağlandırmadan derinlemesine temizler, kepeklenme durumu varsa bunu kontrol altına alır. Çünkü saçtaki kepeğin yok edilmesi mümkün değildir sadece kontrol altına alınabilir. GARLEX şampuan aynı zamanda saçı köklerini besler ve saç kalitesini artırır. Saça hacim kazandırarak saç kırıklarını onarır. Saçları daha canlı, daha parlak, daha hacimli ve daha güçlü yapar. Saçlı deride kan dolaşımını artırır ve saçın sağlık kazanmasına yardımcı olur. Her saç tipi için uygun olan GARLEX şampuan ve GARLEX serum birlikte kullanımıyla daha sinerjik bir etki göstererek saç dökülmesinin tedavisi nasıl önlenir ve yapar.

Saç Şampuanları

Saç Şampuanları: Uzun süredir kullanıcı memnuniyeti ile müşterileri tarafından rağbet gören ve her geçen gün kendini geliştiren GARLEX saç bakım ürünleri yetkili firma tarafından satılmaktadır. Saçlarıyla övünen ve özgüveni yüksek ve sağlıklı bir toplum olmayı amaçlayan GARLEX, güçlü etkinliği ve yüksek güvenirliği ve çok yüksek tüketici memnuniyeti ile tamamen bitkisel içerikli, doğal ürünleriyle saç bakımında devrimler yapmak için hızla ve etkin bir şekilde çalışmaktadır. Saç dökülmesinin tedavisi edilmesinde de canla başla çalışan GARLEX, daha etkili bir yöntemle de bir çığır açmak adına çalışmalarına hala devam etmektedir. Ne var ki, yapacağı her çalışmada başarılı olacağı göz ardı edilemeyen bir gerçektir.

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir