SAÇ UZAMAMASI

SAÇ UZAMAMASI

SAÇ UZAMAMASI

Saç Uzamaması

Saç uzamaması problemine karşı iyi gelen bir başka etkili yöntem ise GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanı ve GARLEX saç bakım losyonu kullanmaktır. İçeriğindeki aktif ve zengin bileşenleri ile saç uzamasına yardımcı olup ayrıca saçı çok güzel bir görünüme kavuşturur. Sağlıklı saç ve saç derisi için büyük bir önem taşıyan GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanı, saça ve saç derisine özel bir bakım uygular. Özellikle içeriğinde bulunan pro vitamin B5 ve sülfat, saçlar için çok faydalı bileşenlerdir. Ayrıca bitkisel yağlar ile saç kökünü canlandırarak, saç telleri için çok faydalı olup, saçların onarılmasına ve hızla uzamasına olanak sağlar.

Saç köklerine tamamıyla etki ederek canlı kalmasına neden olan GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanı çok güçlü bir şampuandır. Saç uzatan uyarıcıları ve yapısal asitleri birleştirerek kendini saçta farklı bir şampuan yapar. GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanı  bitkisel ve doğal özlerden yapılmıştır, saça kesinlikle zarar vermediği gibi yan etkisi de yoktur. Saç derisinde kesinlikle tahriş yapmaz ve hatta nemlendirerek daha canlı kalmasını sağlar.

sacin-uzamasi-icin-bitkisel-yaglarGARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanının yanında GARLEX saç bakım losyonu da birlikte kullanılmalıdır, çünkü bu losyonda tamamen bitkisel özlerin karışımından elde edilmiştir ve etkili bir saç uzatma formülüne sahiptir.  GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanını istediğiniz sıklıkta kullanabileceğiniz gibi, yağlı saçlara sahip olan kişiler her gün de sakınca görmeden kullanabilir. Etkisini görmek için en az 3 ay boyunca GARLEX sarımsak özlü bitkisel saç bakım şampuanını kullanarak sağlıklı uzun saçlara sahip olunur ve saç uzamaması tarihe karışır.

Saç uzamaması kişilerde birçok eksikliğin sebebi olaraktan kişinin saçlarına ve vücuduna gereken gıdaların alınması ve saç ile saç derisine mutlaka saç bakımı yapılması sonucu bu problem en kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Saçı uzamayanlar genellikle saç uzatmayı bir hayal olarak görüp, bu hayallerini gerçekleştirmek isterler ama bunun için kendilerine düşen görevi de yapmaları gereklidir. Saçların uzamaması sonucu hep kısa saç kullanmaya mecbur kalan kişiler, uzun saçlara her zaman hayran kalmışlar ve içten içe kendilerini üzmüşlerdir. Çünkü kendilerinde olmayan şey insanlara her zaman çekici ve cazip gelir, ona sahip olmak isterler.

sacuzamamasi-ve-dokulmesine-karsiGenelde bayanlarda oluşan uzun saç sevdası az da olsa erkeklerde ve yetişkinlerde de olabilir. Durum böyle olunca uzun saç isteğiyle yanıp tutuşan kişiler saç köklerinden başlayarak uzun vadede saçlarına gereken bakımı ve önemi verirlerse onlarda bu uzun, gösterişli ve ayrıca kişiyi hoş ve alımlı yapan saçlara kavuşmaları çok yakındır. Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren önemli organlarımızdır, o yüzden saç uzamaması saç köklerinin yeterli beslenememesi, vitamin, protein ve mineral alamaması ya da nefes alamaması, solunum yapamaması ile ilişkilidir. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekleyerek saçımızın uzamasına olanak sağlarlar. İşte bu yüzden saç uzaması için öncelikle saç köklerimize gereken önemi ve bakımı vermemiz gerekir. Saç kökleri yeterli besini ve gıdayı alarak beslenirler ve bu da ancak kan yoluyla olur ki bunun içinde çeşitli vitaminleri alırsak kan yoluyla taşınan besinler buna yardımcı olur.

C vitamini sürekli alınmalıdır ki buda turunçgiller de vardır, C vitamini saç köklerine kan taşıyan kılcal damarları hareketlendirdiği için, aynı zamanda saç derisindeki kan dolaşımını artırarak saç köklerini güçlendirir. Bunun yanında E vitamini de almak gereklidir, E vitamini de kandaki oksijeni taşıyarak kan dolaşımını artırır ve saç köklerine besin taşımayı kolaylaştırır. E vitamini de çoğunlukla kuruyemişlerde bulunur.

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir