SAÇA İYİ GELEN YAĞLAR

SAÇA İYİ GELEN YAĞLAR

SAÇA İYİ GELEN YAĞLAR

Saça İyi Gelen Yağlar

Saç beslenmeye ihtiyaç duyan bir canlıdır ve onu beslemenin de en iyi yolu saça iyi gelen yağlar ile beslemektir. Nedir saça iyi gelen yağlar?
Saça iyi gelen yağlar
denildiğinde öncelikle saça en iyi bitkisel yağlar iyi gelir.  Bu yağlar saçı hem besler dökülmesini önler ve daha hacimli daha canlı saçların çıkmasına yardımcı olur. Ve saça hiçbir yan etkileri de yoktur. Bu yağların nedir; bunlar başlıca saymak gerekirse sarımsak yağı saçkırandan birçok hastalığın tedavisinde kullanılan muhteşem bir deva kaynağı avokado, menekşe, papatya, buğday, ısırgan otu, Bunlar daha çoğaltılabilir fakat bu saydıklarım başlıca saça iyi gelen yağlardır.

Peki nedir bu yağların etkisi, saça iyi gelen yağlar ve özellikleri;
Menekşe yağı; menekşe kırılgan mat ve cansız görünüme sahip saçlara uygulandığında saçlara eski canlılığını verdiği güçlendirdiği ve hacim kazandırdığı görülmüştür tüm bu yönleri ile menekşe saç için değişilmez bir bitkidir.
Avokado yağı; avokado yağı saçın maruz kaldığı yanlış kozmetik işlemelerin saçta kalan etkilerinin giderilmesinde gerek saçlarını eski canlılığını kazanmasında etkili bir yağdır.
Papatya yağı; papatya yağı günümüz stresli iş ortamlarının etkilerinden sizi biraz olsun rahatlatan ve saçınıza ferahlık veren bir bitki yağıdır mükemmel bir stres atıcı bitkidir papatya
Isırgan otu yağı; ısırgan otu yağı genetik nedenli saç dökülmelerinde vücutta gereğinden faza Dİ HYDRO TESTOSTERON (DHT) hormonunun salgılanması sonucun da saç dökülür ısırgan otu doğal bir DHT düzenleyicisidir.Aynı zamanda saçtaki yağ oranını da düzenlediği gözlemlenmiştir.
Buğday Yağı; buğday yağı doğal bir hücre yenileyicisidir içeriğinde zengin miktarda E vitamini bulundurur kepeklenmeyi durdurmada ve saçların daha güçlü bir yapı kazanmasında da etkilidir.

İşte tüm bu bitki yağları GARLEX sarımsak özlü şampuan da bulunmaktadır. Ve bu yağlar en faydalı olacak oranlarda ve birbirine uyum sağlayan bitkiler seçilerek GARLEX sarımsak şampuanı hazırlanmıştır tek bitki yağları değil içeriğindeki çinko ve PRO VİTAMİN B 5 ile de içeriği son derece zengindir.

Bu yazıyı paylaş

Comment (1)

  • Yeliz beler Yanıtla

    Süper bilgiler

    00:46 içinde 13 Ocak 2018

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir