Dünyanın en şifalı bitkilerinden biri olan sarımsak, saçlar içinde oldukça faydalı bitkilerden biridir. Fakat insanların metabolizma ve vücut yapılarının farklı olması nedeniyle; her bitkinin her insanda aynı sonucu vermediğini gözlemleyen ekibimiz; bu şifalı bitkiye 5 bitki, klinik çalışmalı trighogein (saç dökülmesine karşı faydası in-vivo testlerle kanıtlanmış), çinko ve provitamin b5 de ilave ederek etkisini arttıracak ve daha hızlı sonuç elde edecek şekilde ederek garlex sarımsak şampuanını geliştirmiştir.

Garlex saç bakım ürünleri hangi konularda etkilidir?
Saçın aşırı dökülmesi, saçların yavaş uzaması, kepeklenme, hacimsizlik, saç derisine yeterince tutunamama, zayıf saç teli ve kırılma, minik sarı tüycüklerin büyümemesi, kuru saçları nemlendirme, yağlı saç sorunu, matlık, sertlik ve tarama sorunu vb.

Üreticiden tüketiciye güvenle..!

Memnuniyet garantili ürünler…

Garlex ürünlerini kullanmaya başladığınızda, zaman içerisinde (1-3 ay) size olan uyumu ve etkisi meydana çıkmaktadır. Bu doğrultuda çoğu kullanıcı yeterli seviyede olumlu sonuç almaktadır. Yeterli seviyede istediği sonucu alamayan kullanıcılar için ise özel çalışmalarımız devreye girmektedir.

KİŞİYE ÖZEL ÜRÜNLER HAZIRLIYORUZ…

1. Aşama; Garlex ürünlerini kullanıp yeterli seviyede sonuç alamayan kullanıcılarımızı öncelikle dinleriz. Sonuç için beklentinin doğru olup olmadığından emin oluruz. Ürünün doğru kullanılıp kullanılmadığını etüt ederiz. Eksiklik varsa gideririz. Aylık periyotlarda bilgi verilmesini talep ediyoruz.

2. Aşama; Ürünleri doğru şekilde kullanıp yeterli seviyede sonuç alamayan kişiler kullanım şeklinde değişiklikler öneriyoruz. Kişinin bulunduğu ortam, beslenme, stres gibi güncel hayatını etüt edip gerekli önerilerde bulunuyoruz.

3. Aşama; Bu aşamada kişinin durumuna göre kişiye özel ürün geliştiriyoruz. Kişinin durumuna göre, gerek ekstra yoğunlaştırılmış ürünler hazırlayıp gönderiyoruz, gerekse ilave farklı karışımlar hazırlıyoruz.

Garlex Sarımsak Şampuanı Kullananların Yorumları:

ERGİN KALEM
Özel Sektör (31) Eskişehir


Saç Dökülmesi, hızlı saç uzaması, hacim ve gürleşme garlex sarımsak şampuanı ile artık çok kolay.!
Bilimsel araştırmalarla faydaları kanıtlanmış bu şifalı bitki kolay ve pratik kullanılacak şekilde, kokusu giderilmiş olarak garlex sarımsaklı şampuan içeriğinde yoğun miktarda yer almaktadır.

Aşırı saç dökülmesi probleminin çözümü için çeşitli ürünlere büyük ücretler ödemeniz gerekmez… Neden mi?  Aşırı saç dökülmesini engellemek, saçın hızlı uzaması, hacim kazanması ve güçlendirmek için; saç köklerini beslemek ve saçlar için sağlıklı bir ortam oluşturmak büyük ölçüde problemin çözülmesini sağlayacaktır. Garlex zengin besleyici içeriğiyle bu noktada size etkin ve pratik bir yardımcı olarak hizmet verecektir.

Şampuanların esas kullanım amacı saçların temizlenmesidir. Sarımsak şampuanı Garlex ise bu özelliğinin yanı sıra; saç, saç kökü ve saç derisini derinlemesine besleyecek, saçları güçlendirmeye ve daha dolgun görünüm kazanmasına, saç uzaması için ivme kazandırmaya yardımcı olabilecek, zengin bitkisel içeriğe sahiptir. Etkili, hızlı sonuç veren formulüyle farkını hissettirecektir.

2014 yılı bahar ayı sonrası yapılan arge çalışmalarıyla formülün etki oranı yükselmiş, şu an ki (5. nesil) formülü ile kullananlar daha hızlı sonuç almakta ve elimizdeki veriler de memnuniyet oranının arttığını göstermektedir.

Standart paket harici, Garlex Şampuanın yanında ayrıca saç bakım serumu ürünü de kullanılmaktadır. Saç serumu; aşırı saç dökülmesini önlemek konusunda etkisi klinik testlerle kanıtlanmış etken madde içermektedir. 


Sarımsak Şampuanı Faydaları Ve Saça Olan Etkileri:

 • Aşırı saç dökülmesini önlemeye ve dengelemeye yardımcıdır.
 • Zayıflamış saçlar ve minik tüycükleri besleyerek zaman içinde yeniden dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olacaktır.
 • Saçın daha hızlı uzaması için yardımcı olabilir.
 • Kolay tarama sağlar. Saçları yumuşatır.
 • Hacim ve kalınlık kazandırarak saç saplarını kuvvetlendirir.
 • Saç saplarının saç derisine daha sağlam tutunmasını sağlar.
 • Parlaklık canlılık kazandırır.
 • Saç diplerindeki kepeklenmenin giderilmesine yardımcı etkin maddeler içerir.
 • Saçların yağ ve nem oranını dengelemeye yardımcıdır.
 • Zararlı güneş ışınlarından korumaya yardımcıdır.
 • Sarımsak başlı başına saç için oldukça faydalı bir bitki iken, ilave bitkiler ve klinik çalışmalı etken made de kullanılarak sonuç alma kalitesinin artması hedeflenmiştir.

Sarımsaklı Şampuanın Kullanımı:

Ürünü en az 3 ay düzenli kullanmanız önerilir. Nedeni kısaca şu şekilde açıklanabilir. Küçük tüycüklerin hacim kazanarak tekrar saç kıvamına gelmesi 12-18 ay civarı sürmektedir.

Vücutta beyin ve sinir hücreleri hariç tüm hücreler 3 ayda kendini yeniler. Bu yenilenme sürecinde saçın ihtiyacı olan besinler bolca verildiğinde yenilenen hücreler daha sağlıklı ve güçlü doğacaktır. Güçlü doğan hücreler her türlü olumsuzluğa karşı daha dirençli ve dayanıklı olur.

Yanlış Beklentiler..!

1-2 ay gibi kısa sürede sonuç beklemek. Bazı bireyler 1-2 ayda sonuç alabilirken, bazı bireylerin sorun derinliği yüksek olduğundan sonuç için zaman gerekmektedir.

Bir saç telinin ömrü kişiden kişiye değişmekle birlikte 3-5 yıldır. Ömrü 3-5 yıl olan bir organımız için bir kaç aylık süre zarfında net sonuç beklemek çok doğru olmasa gerek. Saç dökülmesi konusundaki sorunları uzun soluklu ve sürekli kaliteli besleme yaparak, her yeni gelen saç saplarının güçlenmesi sağlanması sonucu kalıcı sonuçlar oluşturulabilir.

Genetik saç dökülmesi sorunum var çözülür mü? Bu tür bireyler saçlarını besleme noktasında daha titiz olmaları önerilir. Çünkü bazı bireylerin saç sap ve köklerini belenmesine engel durumlar olabilir. Genetik yatgınlığa sahip bireylerin sürekli veya uzun soluklu saç dökülmesine karşı, garlex ürünleri ile saçlarını yoğun bir şekilde beslemesi olumlu sonuçlara neden olacaktır.

Garlex Saç Bakım Setini En Verimli Nasıl Kullanırım?

(SERUM ve ŞAMPUAN)
Saçları yıkamadan 1-2 saat önce saç bakım serumu (En az 2 saat saçta bekletilmeli)
Sonra şampuanla yıkama (Köpürtme esnasında en az 3-5 dakika saçta bekletilmeli)
Duruma göre saç dökülmesine karşı serumu akşam yatmadan spreyleyip sabaha kadar saçta bekletip, sabah yıkama yapabilirsiniz.

Dikkat edilecekler:
Maksimum fayda için bekleme sürelerine mutlak uyulmalı. Saç derisi ve köklerinin, bitki özlerini ve ürün içindeki besinleri emebilmesi için bekletmeler önemlidir.
Belirtilen süreleri en az şeklindedir. İstenilirse saçta bekletme süresi artırılabilir.
Saç diplerine 10 parmak ile önden arkaya doğru masaj uygulanması ekstra fayda sağlar. Harmanlama yapmadan düz olarak önden arkaya. Saç diplerini kırmamak gerekir.

Bilgilendirme ve destek için iletişim bölümünden yada
Tel: 0222 2301272 Cep: 0544 2301272
Herhangi bir şikayet, soru, bilgi alma isteğiniz olursa; hiç çekinmeden müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Bazen korkulan nokta doğal olarak olması gereken olabilir…!!!

 

Saç dökülmesini önlemek için şampuan adlı makalemizi incelemeniz, garlex saç bakım ürünlerinin nasıl bir çalışma ile fayda sağladığını algılamamız açısından yararlı olacaktır.

7 thoughts on “Sarımsak Şampuanı

 1. Garlexs kuru ve yıpranmış saçlar için çok mucizevi bir iksir gibi uzun ve sağlıklı saçlar@Garlexs ile daha kolay ❤️

 2. Garlexs maske ile kırışıklıklar artık kayboluyor artık daha genç ve güzel olmak çok kolay ❤️❤️❤️

 3. ablam sayesinde tanıştım ve çok mennun kaldım 3.haftada sonuç almaya başladım teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir